KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

süper olmuş bayıldım gülmekten alemsiniz yaaa:)))
benimde başıma gelen bir olay oldu geçen yıl,ben bir siteden fotoshopla kendimi binbir surat şekline sokmuşum,ama düşünün zenciden sarışına,şişmandan zayıfına o derece farklı fotolar mevcut..neyse ben albüme geyik olsun,kızlarla gülelim azıcık diye ekledim..neyse süper eğlenceli yorumlar vs derken,bir baktım ki hatunun biri fotoların altına aynen şu yorumlarla gelmiş.
arkadaşlar bu foto kendi değil,
başka bir fotoya ...shoplanmış bunlarrrrr .
ama inanın hepsi farklı fotolar ve yorumlarda o fotoların altındaaa :)))
gülermisin ağlarmısın HEY ALLAHIM YAAA...
koskoca KK, da bir akıllı kendiside millete yarım ediyor saolsun...
.

ne sormuş ne sormuşbilmiyorumkismile sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hayırlı olsun canım kızarmışız:jeyyar:

Erkeklerin kullandığı kutsal zincir mekanizması nedir biliyormusun ? Biliyorsan bu zincirin parçası oldun mu ?

Madem öyle bundan sonra böyle bakın bakalım ne sorular gelecek benden.....

böle bi soru sormuş o kadar millet çözemedik..
hee ya kıazardım artık.. teşekkür ederim

günaydın kızlar
amonra kız kızarmışsın yakışmış hayırlı olsun

günydın kızlar,güzel bir topik olmuş.
bende siteye yeni olduğm sıralar bir topikte abla muhabbeti yapıyorduk.bende hep ablam olsun isterdim.ank06 bana çokyakın geliyordu.güzel paylaşımlarımız vardı.yaşına baktım 2 yaş büyük.çok yaş farkımız yok ama ablam olurmusun dedim.canım ank' emde tabii dedi.sonra ankara buluşmasında resmini gördüm.allahım çıtırmı çıtır güzel bir hatun(maaşallah)benden çok genç duruyor yani.kendi kendime gülmüştüm.ank'emi çok seviyorumopuyorumnanaktan

Birtanede benden gelsin, birisi iki ayri nick almis, bir konu acmis... diger nicklede bu konuya yorumda bulunuyor .. ne hikmetse o ikinci nickten baska kimse desteklemiyor kiyamaaaaam :KK70:, birde bir nickle resim koyuyor digeriyle vawwwwwwwwwwww süpersin diyor :)

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3öldüm he kaydirigubbakcemile3

Yemek bölümünde geçen gün karşılaştığım birşeyi söyleyim bir de sempatiksalakcinni

Bir arkadaşımız güzel bir börek tarifi vermiş.Yuvarlak borcam yazcağına yanlışlıkla yuvarlar borcam yazmış.

Öğretmen bir arkadaşımız da yazmış ciddi ciddi sormuş yuvarlar borcam türümüdür yoksa yuvarlayarak mı koyun demek istediniz demiş sempatiksalakcinni kopmuştum ya sempatiksalakcinni

Dağ başında saksağan gel bize bazı bazı sempatiksalakcinni
:roflol: :roflol: :roflol:

kendimede bazen çok gülüyorum sempatiksalakcinni bi keresinde yanlış okuduğum bir konuya çok alakasız cevap vermiştim sempatiksalakcinni

arkadaş kısır sıcak suyu ile mi olur yoksa soğuk su ile mi yapılır diye sormuşmuş bende kısır kelimesini farketmeyip acaba dedim bu arkadaş sıcak ya da soğuk su ile mi duş aldığımızı soruyor diye düşündüm ve şöyle yazdım "yaz kış soğuk su ile duş alırım" :roflol:

anacım sonradan üstteki arkadaşların yoruma bir baktım millet çok farklı cevaplar verilmiş dedim başlığa tekrardan bir bakayım meğersem kısırı soruyormuş hemencik düzelttim cevabımı =)

ayy liv tam çay yudumluyodum boğazıma kaçtı valla ,alemsin :roflol: :roflol: :roflol:

he bak eceylen sipidi bilir anlatacagımı
ceyiz topiğindeyiz kızlarla aradada biri gelio nıckı müjde kaydirigubbakcemile3 artık gelmio püskürttük ondan yazıom rahat
işte bu birgun geldi 1 aylık evliyim fln die lafa girdi tanıstık fln nikahları olmus dugun haziranda dedi ama birlikte yasıolarmıs ünv okuyomus aynı zamanda kaynanası diomuski yurtdısından 2 gelinlik alalım düğünde giyersin değiştirip evlenmişler kocası yurt dısında calısmaya gitmiş buda evde kalıomus kaynanasıda yanında işte konken partilerine gidiomus kadın bunuda götürüomus bogazda evleri altında arabası varmıs bigun geldi paraya kandım evlendim bosanacam dedi nedende kaynanası doymadın kızım biraz daha yemek ye dedi diye cantasını almıs annesigile gtmiş tlfnda kapatmıs fln bu arada 18 yasında kendileri yada 19 işte bizde diozki sacmalama kadın iyiligini istemiş fln sonra baktımki sallıo bigun geldi 4 gibi midem bulanıo dedi kızlarda geyik yaptılar hamilemisin diye bu gitti akşam 8 de geldi 2.5 aylık hamileymişim doktordan geliorum dedi bunda spiral varmısta nasıl kalmıs hamile fln salak saçma bişiler yazdı sonra kocam geldi bugun yurtdısından bebegi istemio kavga ettik gitti dedi sonra kocam geldi yatıyorum kızlar yazdı bizde bu arada sipitle fln özelden iletişimdeyiz napalım buna diye işte ertesi gun geldi bu hala bebek konusu sallıo biz sıkıstırdık nikah olmus hiçmi fotonuz yok koysana fln diye ilk dediki foto makinesi pc ile uyumlu deil annemlere gidersem koyabilirim biz ısrar edincede 2 saat fln aşağıdan okudu snrada şimdi foto fln ekleyemem daha önemli konularım var düşünecek dedi gitti gidiş o gidiş bidaha gelmedikaydirigubbakcemile3

bende bende bilirim :))

biz foto die ısrar edince sipidi haydi koy netten bi fotoda onada inanalım demişti ,çok gülmüştüm..kaydirigubbakcemile3

X