KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

ben de yazayım barii:)
çook eskiden iki sene olmuştur heralde
bi kadın konu açmış konuyu hatrılamıyorum da
ona katılan türden her cevap verene kendi cevap verdikten sonra öpüyordu:))
kazen de yazmıştı bişey
(kazen yazdığına göre olaylı bi konu imiş demekki:))
geldi kazeni de öptü:KK70:D

ben de tutamadım dedim valla
kazen bir erkek ama illa öpmek istiyorsan bişey diyemem diye:KK70:D
iyi gırgır olmuştu o an hatırladıkça gülerim:KK70:D

ay bu kk eskiden daha olaylıydı sankii:KK70:

kısır yapmadan önce duş almak lazım diyosun:roflol::roflol:

bu arada neden soğuk su canım, sırrı ne, güzellik bilgilerini saklama bizden:1rolleyes:

hyrrrrr gülmeyin kızlar :roflol: oluyor arada böyle şeyler delikafadulden

chess cim süregelen bir alışkanlık diyelim buna inan güzellikle fln ilgisi yok :sm_confused:

o da bişey mi
akşam 8den zabah 8e kadar bedava doğalgaz dağıtıyormuş :nazar:
:roflol::roflol::roflol::roflol:

allaaamm üzerime oynanıyor çok pis bi oyunsempatiksalakcinni
kötü emellerinise alet edin beniii hediiiidelikafadulden

oku oku bitiremedim en sonunda pes ettim.
ne zaman kkya baksam müthiş şeyler görüyüroum
bir örnek bu günden
http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/368312-klomen-acil-yardim-lutfen.html
yıkıldım gerçekten :roflol:

"tüp bebekte çin takvimi "diye bi konu vardı allaaam ya neydi o. ben şaka yapıyo felan
sandım meğer ciddiymiş arkadaşları ile gün yapıyorlarmış bir arkadaşı doğal yoldan gebe
kalmış onda tutmuş tüp bebekte de olur mu diyo sırnaşık şey sonra ben kızdığımda çiğ et
maydanoz düşük yapar diye batıl inançlar (!) var onlara inanıyor musunuz buna niye
inanıyorsunuz felan diye çemkirmişti. sonra bayaa bi tüp bebek hakkında yazı felan bulup
yapıştırmıştı hatta başka topiklerdeki arkadaşların yazılarını yazmıştı laflarım çok
koymuştu galiba.. sonra öğrendim tüp bebek hastası felan da değil. şimdi baktımda epey bi takip etmişim ben de topiği bemin de içime oturmuş heral :kedi:

allam allaammmm neler oluyu bööle yafffsempatiksalakcinniben ne etmişim ne ben ne etmişim ben neeesempatiksalakcinni
ben bizzat kendim şahsen dopik açmaya gidiyum şimdik, bana iftira ediyular diyeeeeedelikafadulden

Arkadaş çevresi derdim var a aç konu sempatiksalakcinni oraya geliyorum hemen açtığın anda :eek:

Ayyy aklıma geldi biride bana çakal demişti topikte sempatiksalakcinni ben bir uluyup geliyim müsadenizle alsanaalsanasmile delikafadulden

Sen nolmuşsun böyle ya çakal böcük daha ne var daha sempatiksalakcinni

o da bişey mi
akşam 8den zabah 8e kadar bedava doğalgaz dağıtıyormuş :nazar:
:roflol::roflol::roflol::roflol:

Yok onun doğalgazı kokulu olur ben istemem :nazar:

ha birde sivrilmeye çalışan bir tip vardı
saçını 1 senedir kesitmrye çalışıodu sonunda
mutsuz olduğum bigün içimi dökerken
gene saçımı böyle kestircem diyip dan diye foto koymuştu
dayanamayıp baya bi çemkirmiştimsempatiksalakcinni
sonra ne mi oldu saçını sonunda kestirmişti
aa ben de içimi dökmüştüm bi güzel:hulya:

çenesi düşükler sizi ya

gidin bakiim burdan hepiniz şöyle ağız tadıyl okuyup geleyim :eek:

bende acıktım yaw!
ay simten verdiğin linke baktım ne sormaya çalışıyor anlamadım. birde kafa tutup bilmiyorsun demiş. pessssssssssss!

bi de hamilelik belirtileri topiğine bayılıyorum. topiktekilerin çoğu ilişkiden 5 gün sonra
belitileri gösteriyor. adetten bir hafta önce gebelik testlerii yapıyorlar. negatif gördükten
sonra da hala belirtiler devam ediyor gidip kan testi yapıyorlar o da negatif çıktıktan sonra da umutlar tğkenmiyor geç döllenme olmuştur muhabbetiyle devam ediyorlar. sonra malum adet oluyorlar o da bitmiyor eğer kanama az ise "üstüne mi görüyorum arkadaşlar ben gibi olan var mı" diye topik açıyorlar. yok kanama fazla ise " düşük yaptım galiba " diye bir başlık. buraya iki yıldır yazan bir bayan var. her ay yeni yeni belirtiler geliştiriyor.
alt kipriklerinden fazla gaz çıkarmasına -ossurmak demiyorum niye tebiyelim de ondan
bayanssulusmile - kadar her belirtiyi gösterdi hala gebe kalamadı. ya kadın bir doktora git dediğinde de bozuluyor. ben de vazgeçtim . kıskandığımı sanıyor diye düşünüyor galiba...

ohh be okudum sonunda hepsini

soğuk duş olayına koptum :roflol: yanlış anlaşılma bu olsa gerek

aşkı memnunun aile dizisi olduğuna bende katılıyorum -tatlicadiarzu-

son bombada dr soru soran kadın ukalaya bak ya madem çok biliyon ne diye soruyon

Arkadaş çevresi derdim var a aç konu sempatiksalakcinni oraya geliyorum hemen açtığın anda :eek:

Sen nolmuşsun böyle ya çakal böcük daha ne var daha sempatiksalakcinni

Yok onun doğalgazı kokulu olur ben istemem :nazar:

sorma ya cinslerde beni buluyor işte sempatiksalakcinni

Dağılın hadi acıktım gari -tatlicadiarzu-

git karnını doyur bize karışma alsanaalsanasmile sempatiksalakcinni kaynatıyoz işte ne güzel :icecream:

mavi hanım bu güzel fücudunuzun sırrı nedir
o...mavi...o
ağşam 6da zıkkımlanırcokacimcoook o saatten sonra ağzıma töbe bişi sokmam :nazar: töbe töbe sırnaşık şeysırnaşık şey

sen geç dalganı :mymeka:

sorma ya cinslerde beni buluyor işte sempatiksalakcinni

git karnını doyur bize karışma alsanaalsanasmile sempatiksalakcinni kaynatıyoz işte ne güzel :icecream:

Tost yapıp yedim ..Şuanda çayla kurabiye götürüyorum isteyen varsa vermem sempatiksalakcinni

Ank06 ben varsam gelirsin yoksam ne işin var söyle bakem :mymeka:

sen geç dalganı :mymeka:

Tost yapıp yedim ..Şuanda çayla kurabiye götürüyorum isteyen varsa vermem sempatiksalakcinni

Ank06 ben varsam gelirsin yoksam ne işin var söyle bakem :mymeka:

Doymadın mı daha tost üstüne kurabiye yiyior bide
Bi kerem senden önce geldim ben buraya sen uyurkene koltuk işiyle uğraşırkene alsanaalsanasmile hehehehehe

X