KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

BEN SUNA BAYILIYORUM KAVGA EDIYORLAR ONDAN SONRADA BIRBIRLERNINI ELIMDE DELIL VAR SENI MAHKEMEYE VERECEGIM DYENLERE BITIYORUMMkaydirigubbakcemile3

Ben mesela Behlül ilen Bihterin derdinden ölücem aşku mimnuniyetsüz topiğindeohaoldumsmile

Ordaki 2 arkadaş her yazdığımı eksi replen şereflendirir benim sempatiksalakcinni

Onların dışındakilerle hep aynı fikirdeyiz ama ohhhhhzemuszemus

O konuda bile eksi rep mi veriyorlar yuh sempatiksalakcinni o zaman ben girmeyim bidaha o konuya yoksa hep eksi ala ala sınıfta çakarım alimallah sempatiksalakcinni

LARİSA MAVİ YOU KNOW ANK 06 KOPTUM VALLAHI COK YASAYINkaydirigubbakcemile3

Hepberaber kuzum kaydirigubbakcemile2

Hehehehe kaçarmı beee benden sempatiksalakcinni

Dehşet saçıyorsun herzamanki gibi sempatiksalakcinni

yaw varya sizi :roflol: katıldım gülmekten
okuyamadım hepsini ama süpersiniz ya

yavaş yazın biraz yetişemiyorum hızınıza

Atla arkama :eek:

Bi de şey vardı kocasından şiddet gören bir bayan gece kocası tarafından uyandırılıp sırtına masaj yaptırılan kocasının ayak tırnaklarını bile kesen :umursamaz: sanki ödül veriyo adama mübarek kocamın bana eli kalkacak ben ona gece yarısı tatlı uykumdan kalkıp da masaj yapacam süprizzzzz babayı alır valla...

Bi de şey vardı kocasından şiddet gören bir bayan gece kocası tarafından uyandırılıp sırtına masaj yaptırılan kocasının ayak tırnaklarını bile kesen :umursamaz: sanki ödül veriyo adama mübarek kocamın bana eli kalkacak ben ona gece yarısı tatlı uykumdan kalkıp da masaj yapacam süprizzzzz babayı alır valla...

bunalrda ters tepki yapıyor galiba
kadın babayı almış:roflol::roflol:
allah ayrdımcısı olsun umarım kurtulmuştur o pislikten
böyle adamdan sobalık odun bile olmaz-tatlicadiarzu-

Normal hayatta bu kadar rahat küfür ediyorlarmı diye düşünüyorum inanın...
bazıları ne kadar kavgacı,ne kadar küfürbaz olabiliyor,
yani bu duruma hem gülüyorum,hem üzülüyorum bir bayan olarak.
acaba gerçek hayatta karşılaşsalar nasıl davranılar diye düşünmeden de edemiyorum...
ee malum dünya küçük...

Hoş geldin songülcüm opuyorumnanaktan
Bence özünde neyse buradada odur diye düşünüyorum
Sırf kibarlık olsun diyede kendini kasmaz bu tipler
Bana biri böcük dedi zamanında cevap olarak çok ağır sözlerde sarf ederdim ama şikayet etmek daha mantıklı gelmişti bana .

bide bi üye bana ziyaretci mesajının oldugu zaman mesaj atmıs ama tanımıyorum zaten yeni üye mesajı yok işte sey yazmıs bi ara bu sitede iç çamaşırlarını değiştirenler vardı hala varsa bende göndermek istiyorum jartiyer hastasıyım kullanmadıgım cok var göndermek isterim diye kaydirigubbakcemile3 dedimki eee tamamda banane kaydirigubbakcemile3
1 ay sonra cevap geldi bayılıorum iç çamaşırlarına bende öğretmenim surada oturuyorum diyekaydirigubbakcemile3

bi de, bir derdim varda bi başlık vardı acaip gülmüştüm,olmaz bööle şey demiştim..sempatiksalakcinni
inşallah o kızcaaz okumaz bunu yaabilmiyorumkismile
ama soradan araştırınca ööle bi rahatsızlık olduğunu öğrenip ve netten araştırıp,tedavi konusunu alıntılamıştım kıza..

kısaca konu sahibinin meramı; akşam 8den sabah 8e kadar hiççç aralıksızzz gaz çıkarıyorum,sizce ben evlenebilir miyim??? idi..akannehir

(belki daha usturuplu bi başlık ve anlatım olsaydı,komik olmazdı)

bi de, bir derdim varda bi başlık vardı acaip gülmüştüm,olmaz bööle şey demiştim..sempatiksalakcinni
ama soradan araştırınca ööle bi rahatsızlık olduğunu öğrenip ve netten araştırıp,tedavi konusunu alıntılamıştım kıza..

kısaca konu sahibinin meramı; akşam 8den sabah 8e kadar hiççç aralıksızzz gaz çıkarıyorum,sizce ben evlenebilir miyim??? idi..akannehir

Meg özel mesajla çağırıyım mı :nazar:

O konuda bile eksi rep mi veriyorlar yuh sempatiksalakcinni o zaman ben girmeyim bidaha o konuya yoksa hep eksi ala ala sınıfta çakarım alimallah sempatiksalakcinni

Hepberaber kuzum kaydirigubbakcemile2

Dehşet saçıyorsun herzamanki gibi sempatiksalakcinni

Atla arkama :eek:

Dehşetin önde gideniyim zaten sempatiksalakcinni

Bi de konu açıp en heyecanlı yerinde noktayı koyup gidenler var sempatiksalakcinni

Eeeeee gelen tepkilere dayanamıyorlar da ondan zemuszemus

ufak ufak yaz bende seni vermiyim mahkemeye:roflol::roflol:

pardonnnn:kedi:ayyy verme benı mahkemeye bak küçük yazıyomm:roflol::roflol::roflol:

Durun ya kavga etmeyin sempatiksalakcinni

bide bi üye bana ziyaretci mesajının oldugu zaman mesaj atmıs ama tanımıyorum zaten yeni üye mesajı yok işte sey yazmıs bi ara bu sitede iç çamaşırlarını değiştirenler vardı hala varsa bende göndermek istiyorum jartiyer hastasıyım kullanmadıgım cok var göndermek isterim diye kaydirigubbakcemile3 dedimki eee tamamda banane kaydirigubbakcemile3
1 ay sonra cevap geldi bayılıorum iç çamaşırlarına bende öğretmenim surada oturuyorum diyekaydirigubbakcemile3

yok artık pes akannehir

o arkadaş topikine yorum yazarak tekrar başa taşımıştı
"böyle bir şeyden şikayeti olan yok galiba:uhm:" gibi bir şey yazmıştı kaydirigubbakcemile3

biride yılbasında ne yapsak yemek diye konu acmıstı biride oraya yazmıs kızar gibi gecen hafta bu konu acıldı ne yapılacagına karar verildi tekrar açmaya gerek yok diye herkes aynı yemegi yapacakmıs bana komik gelmişt

X