KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

Doymadın mı daha tost üstüne kurabiye yiyior bide
Bi kerem senden önce geldim ben buraya sen uyurkene koltuk işiyle uğraşırkene alsanaalsanasmile hehehehehe
hee ben şahidim ablacım sarışekerim zemuszemus
sen yokken o bizi neşelendiriyordu hatıralarıyla mavicimm sositososito kaydirigubbakcemile3

hee ben şahidim ablacım sarışekerim zemuszemus
sen yokken o bizi neşelendiriyordu hatıralarıyla mavicimm sositososito kaydirigubbakcemile3

demi yani canım hemen sahipleniyor topiği hemde tost yiyor sempatiksalakcinni
ne hatıralar ama :lepi:

ne oldu kız dertlendinmi
bende yakam bi tane cigara :nazar:

şekerler ben kaçıyorum mutfakta işim var biraz sizlere doyum olmaz görüşürüz opuyorumnanaktan

şimdi hatırladım bi de bi topikte,
'2.evliliğini yapan mutlu arkadaşlar' diye bi konu vardı..
konuyu açan arkadaşa hiçkimse bişey yazmamış,arkalara düşmüş başlık....

ve taammm 1 sene sora,konu sahibi arkadaş,bu topiğe-kendine cevap yazmış;
''Allah mutlu etsin arkadaşım,bende çok mutluyum şahsen' diye..delikafadulden

larisa meydan sana mı kaldı meydanlarisam :nazar:fazla dumana boğma hamile giriyo buraya :CüvCüv:

he valla kayboldu birden hrkes:lepi:
doru deyonnn sigara içilmez deyooo bi pankart acsam iyi olcaksempatiksalakcinni

ne oldu kız dertlendinmi
bende yakam bi tane cigara :nazar:

şekerler ben kaçıyorum mutfakta işim var biraz sizlere doyum olmaz görüşürüz opuyorumnanaktan

kayboldular ablacımolumunekankayizsmile

güle güle ablam kolay gelsinkaydirigubbakcemile5

yok artıkkkkk:roflol::roflol:

demi yani canım hemen sahipleniyor topiği hemde tost yiyor sempatiksalakcinni
ne hatıralar ama :lepi:

güle güle ablacım Şeniz
mavi gelince yazar sana; tostumu yedim bekliyorum :kahve:

ahahahahahahahha:roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol:
yemin ederim gebercem inanmıyorum ya delikafadulden sırnaşık şeysırnaşık şey

he valla kayboldu birden hrkes:lepi:
doru deyonnn sigara içilmez deyooo bi pankart acsam iyi olcaksempatiksalakcinni
demey ya :roflol::roflol::roflol: pankart asıcam diyo sırnaşık şeysırnaşık şey
seni şu çalışkan emekli apartman yöneticilerine benzettim çok iyi bakıyon topikine
senden ikinci el topik de alınır maşallah :nazar:
"sahibinden 2.el topik, temiz kullanıldı, masrafsız" sırnaşık şeysırnaşık şey

yok anacım benim sınırlarım vardır bayanssulusmile :icecream:

Sürtünmeyi biliyom da hamile kalamyan birisi yazmıştı yıllardır uğraşıyoz olmuyo bizdemi sürtünsek diye yazmıştı kaydirigubbakcemile2

ayy bu başlığı yeni gördüm portakal arkadaşım sağolsun opuyorumnanaktan

bu arada arkadaşım senide tebrik ediyorum o yazıyı ben yazmıştım unutmamışsın kaydirigubbakcemile3

yalanmı ama sırnaşık şey

demey ya :roflol::roflol::roflol: pankart asıcam diyo sırnaşık şeysırnaşık şey
seni şu çalışkan emekli apartman yöneticilerine benzettim çok iyi bakıyon topikine
senden ikinci el topik de alınır maşallah :nazar:
"sahibinden 2.el topik, temiz kullanıldı, masrafsız" sırnaşık şeysırnaşık şey

içerdeki kullanıcı sayısı şu kadar
aralarında hiç kazen in mapısına düşmüşü görmek imkansızdır:roflol::roflol:
yarı yolda asla bırakmazlar:roflol::roflol:

kız allahmı söyletti naptı seni
emekli olup yöneticilik hiçte fena degil:icecream:

bi topikdede bayanın birisinin çaydanlığı yanmış ben ne yapıcam diye bi topik açmış
ama nasıl kahrolmuştu
bende o zmaanlar yeni üyeydim allah allah deyip hayretle okumuştum akannehir

selam uzun süredir kk dayım ama forum u takip etmiyordum oyun oynamaktan bugün bi bakayım dedim ve bu topic dikkatimi cekti ilk 20 sayfayı okudum gercekten cok keyif aldım ..ellerinize sağlık ..

bende ilk üye oldugum zamanlarda ..sıla diye bir kız yazmıştı ama yazının her halinde belli milleti kafalamak istediği...yardımmmm diyordu :))))))))))))))))) konuyu hatırlamıyorum net olarak..sıla yardım istemiş yazmış yazmış sonra millet gelmiş sılaya yardıma..tavsiyeler,direktifler sayfalar almış başını gitmiş ama sıladan hala haber yok :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) sonra ben yazdım...ya siz sılaya yazıyorsunuz ama sıla nerde yoksa sizi kafayamı alıyor diye.... o günden sonra sılaya kimse yazmadı ..sıla zaten ortaya cıkmadı...ne gülmüştüm

bi topikdede bayanın birisinin çaydanlığı yanmış ben ne yapıcam diye bi topik açmış
ama nasıl kahrolmuştu
bende o zmaanlar yeni üyeydim allah allah deyip hayretle okumuştum akannehir

çaydanlık mısempatiksalakcinnisempatiksalakcinnibulunmaz hinyt kumaşı felndı herlde:dance::dance:

ayhhhhh çok güldüm yaaaa....sabahtan beri burayi takip ediyorum hepsini tek tek okudum süpersiniz alkisalkisalkis
Artik aklima geldikçe gülerim ben ya sempatiksalakcinni
en çokta You_Know un yazdiklarina güldüm kaydirigubbakcemile3

çaydanlık mısempatiksalakcinnisempatiksalakcinnibulunmaz hinyt kumaşı felndı herlde:dance::dance:

herhalde öleydi sempatiksalakcinni

birde yine böle bi olay bi bayan eşinin çok sevdiği bi kazağı yüksek derecede yıkamış çekmiş...kadın yana yakıla ne yaparımda eski haline döndürebilirim diye soruyo herkes bişiler yazmıştı en sonunda biri amann sizde kafa yorduğunuz şeye bakın alt tarafı bi kazak adresi verin ben göndereyim bi tane yazmış sempatiksalakcinni

birde yine böle bi olay bi bayan eşinin çok sevdiği bi kazağı yüksek derecede yıkamış çekmiş...kadın yana yakıla ne yaparımda eski haline döndürebilirim diye soruyo herkes bişiler yazmıştı en sonunda biri amann sizde kafa yorduğunuz şeye bakın alt tarafı bi kazak adresi verin ben göndereyim bi tane yazmış sempatiksalakcinni

bu da güzeldi sempatiksalakcinni

:roflol::roflol::roflol::roflol:

ne kızmşlardır ama öle diyen bayana:lepi::lepi:en çok güldğm olaylardn biride bu kendileriyle aynı görüşte olmaynları taş yağmuruna tutnlar:sm_cool::sm_cool:

X