KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

Kazen erkek mi muhabbetini yeniyken ben de yapmıştım ama kendi kendime Şaşırdım tabiki de

Tahmin gücümüzü kullanıyoruz bazen,yada farklı geliyor hayalimizdeki kişi
bazen resimlerini görünce aa bu tahminimden ne kadar farklıymış demişiliğim çok fazla. hayalimdekiyle o kadar farklı çıkıyorki bir kısmı.
çok merak ettiğim kişiler var kkda. resimlerini koysalarda merakım geçse

Son düzenleme:

Benimde merak ettiklerim yok değil yani bak mesela beni yaşlı saçları beyazlanmış biri sanıyorlar ben seni biliyorum ama maşallahın var yani

benim en çok şaşırdığım şey geçmişte bir üyenin kocasını camiinin değil de camın önünde beklediğini öğrendiğim olmuştu,bu konuyu bilenler olayı hatırlayacaktır tüm kk ya rezil olmuştum

tabii ambitious olayını da hiç unutamam

Benimde merak ettiklerim yok değil yani bak mesela beni yaşlı saçları beyazlanmış biri sanıyorlar ben seni biliyorum ama maşallahın var yani

ikinizin de Maaşallahı var,herşeyiniz süper

ben parkuşa çok şaşırmıştım 90 yaşında olmasına rağmen yüzü,fiziği genç kız gibi arkadaşım

birde bdvde bir konuda konu sahibinin sevgilisinin ayak tırnaklarını yemesi olayında bu akrobatik hareketi nasıl becerebildiğini hala çözebilmiş değilim

ikinizin de Maaşallahı var,herşeyiniz süper

ben parkuşa çok şaşırmıştım 90 yaşında olmasına rağmen yüzü,fiziği genç kız gibi arkadaşım

Seni ve parkon teyzeyi göremek kısmat olmadı yani,merak ediyorum iikinizde
Çok mersi kadişim sağol

birde bdvde bir konuda konu sahibinin sevgilisinin ayak tırnaklarını yemesi olayında bu akrobatik hareketi nasıl becerebildiğini hala çözebilmiş değilim

Evet ya ne kadan iğrenç bişeydi demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…