KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

canım benim ben sizin gibi bakmıyorum bu olaya tabiki netten bir sürü şeyler duyuyoruz ama ben şöle anlatayım ben mesela 2 senedir birlikteyim 3 sene olucak şu an ayrıldık tabi:)bu işin cilveleri barışırız ama ben netten tanıştım bir siteye üyeydim ve aileside kendiside mükemmel bir insan .....tutki netten olmadı zaten tanışılmalar ya sokakta ya ark vasıtasıyla oluyo o zaman onların içinde kötü çıkmıyomu hiç

canım ben netteki her insan kötüdür demiyorum ki. biz de şuanda netteyiz ona bakarsan yerimseniben
ama nebilim benim şahit olduğum netteki sevgililiklerden midir bilemiyorum. samimi bulmuyorum netten gönül ilişkilerini.

canım benim sende haklısın ama ben sokakta tanışan veya ark vasıtasıyla tanışanlarıda gördüm onlarda samiyetsiz bence .....valla ben şanslı olanlardanım yani gerçkten mükemmel insanlar zaten ben hani vardır ya sevgili aramak için aranırlar öle olmadı tamamen tesadüf oldu bizimki

canım benim sende haklısın ama ben sokakta tanışan veya ark vasıtasıyla tanışanlarıda gördüm onlarda samiyetsiz bence .....valla ben şanslı olanlardanım yani gerçkten mükemmel insanlar zaten ben hani vardır ya sevgili aramak için aranırlar öle olmadı tamamen tesadüf oldu bizimki

anlıyorum canım.
ben kaderede çok inanırım. hakkında hayırlısı olsun tatlım. :1hug:
hala seviyosun heralde. çok özel olmazsa neden ayrıldınız

teşekkür ederim.
o söyledigin ilk gün anlamıştım canım
yeşil suyun orda olmasına cok şaşırmıştım sonucta carşı ya...

kayaönünü bilirmisin ben orda oturuyorum bakan falan oluyor her daim ama alıştım zar zorda olsa
dolmuşta böyle şerefsizce bi davranışla karşılaşmak beni cok şaşırtttı
kafasına bişi geciremedim yanarım yanarımda ona yanarım:umursamaz:

biliyorum canım orayı
sıkma canını 5 senem gecti orada ama illallah ettim artık bak bigun şirketten cıktım ( bi organizasyon şirketinde calısıyordum ) sigortanın ordan bindik 3 kız mecbur etek giyiyoruz siyah diz üstü hafif yani kısada deil yağmur yağıo dolmus tıklım tıklım her zamanki gibi e mecbur bindik binevlerde inenler oldu cok ama itiş kalkış ellenmedik yerimiz kalmadı alsanaalsanasmile en son bizim kızlar indi en son ben iniyorum arkadan bi ittiler merdivenlerden nasıl indim bilmiyorum ama 1 elde kalçamda etegimden elini sokmus ben inerken oturanlardan biri nasıl indim bilmiyorum kaldırıma oturdum ağlıyorum hıckıra hıckıra kızlarda beni sakinleştirmeye calısıyor ve o şerefsizde otobusun arka camından kafayı uzatmış gülüoalsanaalsanasmile okul bitsinde gideyim die her gece dua ettim ya

biliyorum canım orayı
sıkma canını 5 senem gecti orada ama illallah ettim artık bak bigun şirketten cıktım ( bi organizasyon şirketinde calısıyordum ) sigortanın ordan bindik 3 kız mecbur etek giyiyoruz siyah diz üstü hafif yani kısada deil yağmur yağıo dolmus tıklım tıklım her zamanki gibi e mecbur bindik binevlerde inenler oldu cok ama itiş kalkış ellenmedik yerimiz kalmadı alsanaalsanasmile en son bizim kızlar indi en son ben iniyorum arkadan bi ittiler merdivenlerden nasıl indim bilmiyorum ama 1 elde kalçamda etegimden elini sokmus ben inerken oturanlardan biri nasıl indim bilmiyorum kaldırıma oturdum ağlıyorum hıckıra hıckıra kızlarda beni sakinleştirmeye calısıyor ve o şerefsizde otobusun arka camından kafayı uzatmış gülüoalsanaalsanasmile okul bitsinde gideyim die her gece dua ettim ya

ayy canımm.
geçmiş olsun ya. ne biçim insanlar var ya.
aklım mantığım almıyoooo.
nasıl sinir oldum varya alsanaalsanasmile

ben ilk gittigim sene saçım kızıldı yani tam kırmızı işte saçıma bile küfür ettiler ya saçını ........... dedi geçti yanımdan ogun gittim siyaha boyattım

ya aslında sudan bir mevzu ama ben sadece biraz doluydum patladım son bir aydır sağlık problemlerim var canım rahat değil oda biraz üzerime gelince patlıyıverdim tlf fırlattım duvara:) bu sinirimi nasıl yenicem bilmiyorum .....biz bu ilişkiye çok emek verdik süper anlaştı ailelerimiz geçen yaz ordaydık izmirde yani ama işte arada sorun oluyo tabiki bakalım ne zmaan barışırız bilmiyorum

ya aslında sudan bir mevzu ama ben sadece biraz doluydum patladım son bir aydır sağlık problemlerim var canım rahat değil oda biraz üzerime gelince patlıyıverdim tlf fırlattım duvara:) bu sinirimi nasıl yenicem bilmiyorum .....biz bu ilişkiye çok emek verdik süper anlaştı ailelerimiz geçen yaz ordaydık izmirde yani ama işte arada sorun oluyo tabiki bakalım ne zmaan barışırız bilmiyorum

ailelerin tanışıp anlaşması önemli bir detay...
neyse canım vardır bi bildiğin. herşey yoluna girer inş.
kaydirigubbakcemile5

ayy canımm.
geçmiş olsun ya. ne biçim insanlar var ya.
aklım mantığım almıyoooo.
nasıl sinir oldum varya alsanaalsanasmile

kaldırımda sinir krizi geçirdim yani adamlar laf atıo yolda bişi diyince zeytin yagı gibi yukarı cıkıolar üzerine yürüolar ne dion sen diye
bak birindede arkadasımızı hastaneye götürdük akşam 10 dolmusa bindik yurda gidiyoruz o zaman yurtta kalıodum daha yeni sayılırız larisa bilir binevlerde renaultun orada bar gibi bi yer var oradan sarhos bi adam bindi dolmustada biz 3 kız arkada oturuoz 2 erkek tekli koltuklarda bi kapalı bayanda şoförun arkasındaki koltukda bu sarhos adam yürüyemedi kadının üzerine düştü kadın nasıl bagırıo ama erkeklerde dönmus mal gibi bakıyorlar adamı kaldıralım demiolar biz kalktık artık adamı kaldıralım diye kadın nasıl bagırıo ama şoförde durmuo bi adam vardı valizi fln var yabancı kesin o kalktı adamı kaldırdı baska koltuga oturttu kadına su fln verdi millet cok duyarsız ya

biliyorum canım orayı

adi şerefsizler
hiç anaları bacıalrı yok galiba böyle şerefsizlerin:kızgın::kızgın:

canım benim yaaaaaolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
cok bencil ve cok o. cocuklarılar işte:kızgın::kızgın:

ben ilk gittigim sene saçım kızıldı yani tam kırmızı işte saçıma bile küfür ettiler ya saçını ........... dedi geçti yanımdan ogun gittim siyaha boyattım

şer.lerkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

:KK1::KK1::KK1:
telefonu duvara fırlatmana güldümmmm
kac kez aklımdan bende gecirdimde kıyamadımt elime 2 yıldır kullanıyorum ya:KK1:

azcuk sakin ol kız relakskaydirigubbakcemile
cildin kırışmasın:eek:lmaz:

kaldırımda sinir krizi geçirdim yani adamlar laf atıo yolda bişi diyince zeytin yagı gibi yukarı cıkıolar üzerine yürüolar ne dion sen diye
bak birindede arkadasımızı hastaneye götürdük akşam 10 dolmusa bindik yurda gidiyoruz o zaman yurtta kalıodum daha yeni sayılırız larisa bilir binevlerde renaultun orada bar gibi bi yer var oradan sarhos bi adam bindi dolmustada biz 3 kız arkada oturuoz 2 erkek tekli koltuklarda bi kapalı bayanda şoförun arkasındaki koltukda bu sarhos adam yürüyemedi kadının üzerine düştü kadın nasıl bagırıo ama erkeklerde dönmus mal gibi bakıyorlar adamı kaldıralım demiolar biz kalktık artık adamı kaldıralım diye kadın nasıl bagırıo ama şoförde durmuo bi adam vardı valizi fln var yabancı kesin o kalktı adamı kaldırdı baska koltuga oturttu kadına su fln verdi millet cok duyarsız ya

hakketen ne biçim bi millet olduk.
benim eşimde dolmuşta yapılan böyle bi haksızlığa müdahale etmiş diye nerdeyse bıçaklanıyomuş. bana da hiç söylememişti. biz ozaman çıkıyoduk. sonra bigün annesi anlattı. aklım çıkıyodu. :sinifsinif:

adi şerefsizler
hiç anaları bacıalrı yok galiba böyle şerefsizlerin:kızgın::kızgın:

canım benim yaaaaaolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
cok bencil ve cok o. cocuklarılar işte:kızgın::kızgın:

şer.lerkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

:KK1::KK1::KK1:
telefonu duvara fırlatmana güldümmmm
kac kez aklımdan bende gecirdimde kıyamadımt elime 2 yıldır kullanıyorum ya:KK1:

azcuk sakin ol kız relakskaydirigubbakcemile
cildin kırışmasın:eek:lmaz:

valla tlf 6 senelik ilk defa fırlattım nevrim döndü sonra ağlamaya başladım en komiği hem ağlıyorum hemde tlf parçalarını topluyorumdelikafadulden

X