Kk ankara 7 mayıs cumartesü günü anneler günü için buluşuyor

kalimera

--KK ANKARA MIKTARI--
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.293
0
61
MERHABA ŞEKERLER,
KK ANKARA OLARAK 7 MAYIS CUMARTESİ GÜNÜ ANNELER GÜNÜ NEDENİYLE KEÇİÖEREN ŞAHİN BEY KONAĞINDA BULUŞUYORUZ,
KENDİ ARAMIZDA HEDİYE ÇEKİLİŞİ YAPACAĞIZ, GELİRKEN HEDİYELERİNİZİ ALIP GELİRSENİZ İYİ OLUR ( ÇEKİLİŞE KATILMAK İSTEYE BAĞLI)

BULUŞMAYA 2 HAFTA VAR RANDEVULARINIZI AYARLAYIN KIZLAR HADİ GELİN HEP BİRLİKTE GÜZEL BİR GÜN GEÇİRELİM

TARİH:7 MAYIS CUMARTESİ
YER:KEÇİÖREN ŞAHİN BEY KONAĞI
SAAT30/18:00 ARASI

merhaba ablacığım geçen buluşmadaki eğlencenizi gördükten sonra gelmemek mümkünmü .inşallah bir aksilik çıkmassa orada olacağım.bütün arkadaşlarıma sevgilerimle.çokkkk

Vaayyy büyük güzel ve geleneksel ankara buluşmaları başlıyor desenize

merhaba ablacığım geçen buluşmadaki eğlencenizi gördükten sonra gelmemek mümkünmü .inşallah bir aksilik çıkmassa orada olacağım.bütün arkadaşlarıma sevgilerimle.çokkkk
VALLA NURANCIĞIM Bİ GELEN PİŞMAN Bİ GELMEYEN

SİİZN ŞEREFİNİZE KÖÇEK OYNATACAĞIM BU SEFER

Vaayyy büyük güzel ve geleneksel ankara buluşmaları başlıyor desenize
EVET CANIM BAŞLIYORUZ ARTIK GEÇ BİLE KALDIK

vavvvvvvvv mıhdarrrr çagrı yapılmış ilan asılmış gelmemmiiiiiiiiiii şahi,n bey yıkılacakkk cd ler hazırrr her telden varrrrrr..haydiiiiiiii kk ankaraaaaaa olayyyyyyy varrrrrrrr yuphiiiiiiiiiiiii yıkılıyoooooooooooooooooo ANKARAAAAAAAAAAAAAAAAAA

EVEEEEEEEEEETTTTTT KESİNLİKLE YIKILACAK ORTALIIKKKK TEY TEY TEEEEEYYYYYYY
bende oradayımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yahoooooooooooooooooooooo
TABİKİDE ORDASIN KENDİNE GÜVENİN VARSA GELMEEEEEEE

canlar tatlı sohpetler resimle beş gözle bekliyorum sizi seviyorum iiiii bulup kaynaşmalar :84:

bareee resimlerinizi koyunda kaliş anım bakalım içimiz açılsın.seni sefiyorum kalişimmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…