Kk ankara 9 nisan'da buluşuyoruuuuuuuzzzz;)

asu ablacım eline sağlık keşke bi köşeyede nazar boncuğu koysaydın nazara gelecez

ya biz muheteşemiz gerçektende:KK64::KK66:

ama ama hani öteki resimlerrr:26: devamını bekliyoruz :KK70::KK71:

yahu ben ankaradayım havalar cok soguk yoksa bulusalım dıcem napalım arkadaslar bılmıyorumki ? Gorusemıcekmıyız acep :KK51:

arkadaşlar gittiğiniz mekan neresi öğrenebilir miyim?çok şık ve güzel bi mekana benziyo.ankara dışından bi arkadaşım gelicek değişik bi yere götürmek istiyorum saz falan da gördüm cok hoşuma gitti.hepsi aynı mekan icindemiydi??pahalı bi yer mi?lütfeen cevabınızı bekliyorum dört gözle

arkadaşlar gittiğiniz mekan neresi öğrenebilir miyim?çok şık ve güzel bi mekana benziyo.ankara dışından bi arkadaşım gelicek değişik bi yere götürmek istiyorum saz falan da gördüm cok hoşuma gitti.hepsi aynı mekan icindemiydi??pahalı bi yer mi?lütfeen cevabınızı bekliyorum dört gözle

EVET CANIM AYNI MEKAN KEÇİÖERENDE DUTLUK DURAĞINDA ŞAHİN BEY KONAĞI, GERÇEKTEK ŞIK BİR YER,
7 NİSANDA ANNELER GÜNÜ İÇİN BULUŞACAĞIZ, KENDİ ARAMIZDA HEDİYE ÇEKİLİŞİ YAPACAĞIZ GELİRSEN ÇOK SEVİNİRİZ:KK71: AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLA;

http://www.kadinlarkulubu.com/bulus...martesu-gunu-anneler-gunu-icin-bulusuyor.html

X