kızmayın lütfen okb hastasıyım

Ben çok korktuğum için bide ertesi gün ilacından içtım 4 gün sanırım öyle bişey yoksada o yüzden gecikecek saçma sapan rüyalar görüyorum abla çok kötü oldum

Bu kadar takıntılı insan neden sevisiyor ?
zevk suyu ele temas edip ordan da vajinaya değince gebelik olur mu saçma biliyorum ama olaydan 1 gün sonra adet öncesi ağrılarım oldu 1 haftadır devam ediyor durum böyle olunca aklım bulandı

Ertesi gün ilacı içtiysen zaten regli düzenin gitti
Bu sefer de olmuyorum diye korkarım artık abla böyle bişey mümkün değil se O günden sonra bu ağrılar 7-8 gündür devam ediyor adetime de var daha adet olacakmışım gibi ağrılardan bahsediyorum

Ella ağrı yapıyor. Ben de içtim, regl zaten mahvoluyor. Baş ağrıları, kasık ağrıları, sivilcelenme her haltı yaptı.
Bu sefer de olmuyorum diye korkarım artık abla böyle bişey mümkün değil se O günden sonra bu ağrılar 7-8 gündür devam ediyor adetime de var daha adet olacakmışım gibi ağrılardan bahsediyorum

Ella ağrı yapıyor. Ben de içtim, regl zaten mahvoluyor. Baş ağrıları, kasık ağrıları, sivilcelenme her haltı yaptı.O
Ben o günden 4 gün sonra içtım abla ellayı sonra ki gun ağrılarım başladı yani içmeden de vardı ağrılarım çok kötü psikolojim bozuldu çok korkuyorum

eline bulaştı erkek arkadaşımın zevk sıvısı daha sonra vajinama değdirdi elini vajina dudaklarının içine kusura bakma bu kadar açık anlattım bu durumdan korktum hamile miyim diye

Hamilelikten korkacağına HPV’den kork. OKB’ysen de bu işlere girişme

Kızım olabilir mi böyle bir şey? Afganistan'da mı yaşıyorsunuz nasıl 0 bilgi ile hayatta kalıyorsunuz? Eşya ile hamile kalınabileceğini nasıl düşünebiliyorsunuz aklım almıyor.
abla ama erkekte bpxer vardı kadında cıplaktı o yuzfen

OKB iseniz ben size harika bir korunma cümleleri yazayım.
Kim bilir öpüşürken ne kadar mikrop geçiyor size, karşı tarafın ellerinin temizliği de şüpheli, zaten ortada gezinen bir maymun çiçeği virüsü var. Bir daha sevişececeğinizde bunları düşünün, sürtünmeyi de bırakın. Ya adamakıllı prezervatif ile sevişin ya da hiç.

Geçen sorduğunda ikinizde de iç çamaşırı vardı, şimdi senin çamaşır da çıkmış. Hem okb liyim diyorsun hem sürekli bunu yaşıyorsun. Ben seni anlayamadım, derdin ne?
yok abla sadece ihtimali söyledim o şekilde olur mu diye yardımcı olur musun bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…