kızmayın lütfen okb hastasıyım

Ya bu sitede kimse nasıl hamile kalınacağını bilmiyomu herkes bi şekilde hamile kalabileceğine inanıyo. Anlatamıcam şimdi ortaokulda gördük bunları. Hamile değilsin okb için acil psikoloğa gooooo
Her süttüren birer kez açsa şu konuyu zaten tüm ülkeye yetecek kadar bilgi seline dönüşüyor sayfa. Yetmiyor beşer onar kez açıyorlar aynı konuyu çıldırmamak elde değil. Hayır yalan dolanla bekaret korumaya çalışmayıp çatır çatır sevişsseler valla umrumda da olmayacak ama ne korunuyorlar ne sevişiyorlar anca süttüşüyorlar sonra da yok şurama değdi yok şuramdan geçti vs vs ardından yok anksiyetem var yok okb var. Artık o kadar çok okb var anksiyete var denilen konu okudum ki gerçek hastalar etkisini kaybediyor. Ne hikmetse her süttüren de okb, olduu canım oldu.

Millet tüp Bebek yapıyor hamile kalmıyor zevk suyundan nasıl hamile kalacaksın çamaşır varkene hadi ihtimali var ama içine girmesi gerek yani imkansız yani

Bu kadar takıntılı insan neden sevisiyor ?

Şey vardı elime spermi değdi elimi yıkadım ama cinsel organıma sürdüm sonra hamilemiyimdir fjfjfjjf bıhtıh yaaau

Olmaz, mümkün değilll. OKB hastasıysan kendini tetikleyecek işlere girme.
hiçbir şekilde birleşme olmadı kıyafet üstünden sürtünme oldu daha sonra zevk suyu erkek arkadaşımın elinden vajinama temas etti hamilelik olur mu bu durumda yakınlaşma sonrası 1 gün kasıklarımda geçecek bilmeyen adet öncesi ağrılar var 1 haftadır

Kız saçmalama kapat git allah aşkına ya

Mantıklı düşünce sacmalıyorum farkındayım ama o günden sonra kasık ağrılarım var 1 haftadır adet öncesi ağrılar gibi Buda aşklımı bulandırıyor cidden hiç iyi değilim psikolojim bozuldu

Cidden öyle midir o kadar korktum ki o olaydan 6 gün sonra beta hcg verdim 1.20 çıktı Suan kafayı yemek üzereyim ağrılar olduğu için
Ya kızım bak gebelik olsa bile bir gün sonra ağrı diye bir şey olmaz. En erken belirti 15 gün sonra başlar şaka mısın? Hadi bu yaşına kadar hiçbir şey öğrenemedin okuduğun okuldan, etrafında gebe insan da mı olmadı yahu?

Hiçbir şey bilmiyorsunuz ama hepiniz beta hcg biliyorsunuz ben anlamadım. Ben 30 yaşıma kadar beta hcg nedir diye haberim olmadı.

Hiçbir şey bilmiyorsunuz ama hepiniz beta hcg biliyorsunuz ben anlamadım. Ben 30 yaşıma kadar beta hcg nedir diye haberim olmadı.
Cidden bende bu yaşadığım şeye kadar bilmiyordum yemin ederim çok takıntı yaptım araştır araştır öyle öğrendim

Cidden bende bu yaşadığım şeye kadar bilmiyordum yemin ederim çok takıntı yaptım araştır araştır öyle öğrendim
Evliyim yaşım muhtemelen senden büyük. İmkanı yok diyorum, daha fazla araştırma. Araştırdıkça stres olup adetinin gecikmesine sebep olacaksın ve daha çok korkacaksın gereksiz yere. Çık pazar keyfi yap.

Bilgım olmadığı için olaydan sonra kasıklarım bu şekil ağrıdığında dolayı kafamda kurdum işte bende geçmek bilmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…