kızmayın lütfen okb hastasıyım

selinnazto

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2022
134
5
23
merhaba ben cok takıntılıyım ve konuyu sürekli açıyorum farkındayım lütfen kızmayın yardımcı olur musunuz bana ??? İki taraftada sadece iç çamaşırı varsa (ince) zevk suyu akıp hamile bırakır mı ben cok tedirginim kızmayın lutfen aglayacagım

Hayır kalmazsın.

Sevişirken takıntılar uçuveriyor heralde

her sitede farklı şeyler yazmıslar ben cok korktum twsekkur ederm
Dalga geçiyorlar sadece çünkü sorulan soru çok saçma, sevişecek kadar cesur cinsellikle ilgili bir şey bilmeyecek kadar cahil davranınca insanlar da tiye alıyor

her sitede farklı şeyler yazmıslar ben cok korktum twsekkur ederm
Korkutmak için yazıyorlar, iç çamaşırı ile mümkün değil. Biyoloji dersine giriş; gebe kalmak için penisin vajina içine girip boşalması gerekir. Öyle girmeden, külotla olacak iş değil yani sorup durma bunu kimseye daha.

Sen şimdi seyret yazılan cevapları

İç çamaşırı var boşalma yok hamile olma ihtimalin sıfır. Bak 1 bile değil "SIFIR".

çok teşekkür ederim abla

Ya bu sitede kimse nasıl hamile kalınacağını bilmiyomu herkes bi şekilde hamile kalabileceğine inanıyo. Anlatamıcam şimdi ortaokulda gördük bunları. Hamile değilsin okb için acil psikoloğa gooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…