Kızlık zarı ile alakalı

Aleyna 2116

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2022
32
15
28
2 ay sonra düğünüm olcak ve kızlık zarım normalde küçük görünüyor ama ıkındığım zaman falan büyümüş gibi oluyor ve bende kuruntu yapıyorum ilişkim olmadı saha önce ama neden böyle diye kafam allak bullak oldu lütfen evli ablalarım bana yardımcı olurmusunuz kızlık zarının bozulması çok kolay bir şey mi?

Aynaya bakarak bile bozulabilir fazla ıkınma patlar gümbedek

Bir şey soracağım. Ciddi ciddi donsuz bir şekilde bacakları açıp, aynanın karşısına geçip ıkına ıkına açılıp kapanmasını mı inceledin?
Neden?
Yaptım çünkü 2 ay sonra düğünüm olacak kuruntu yaptım ya bilmeden bozulmuşsa diye ondan dolayı

Nasıl yani zarını parmakla kontrol mü ediyorsun yaa ?ilişkiye girmediysen bozuk olduğunu nasıl düşünüyorsun ki anlamadım
Evlendiğinde ilk gece belli olur bozuk olup olmadığı yada ilişkin olmadıysa çok çok elastiktir…

Çocuğum kızlık zarı teee içerde nasıl görcen onu? İçerdeymiş diye içeriyi de kurcalama ama.

Eğer evlendiğin adam veya aile bu duruma takcak diye düşünüyorsan gidin doktordan rapor alın kendiniz kurcalamayın yok eğer Böyle bir durum yoksa hiiiç kurcalamayın.

Kizlik zari disardan gorulebilir evet vajinismus yasamis biri olarak bunu soyleyebilirim zaten ortasi delik bi yapi ve esnek oldugundan ikindiginizda acilmasi normal ve farkli yapilari var kizlik zarinin yani kendinizi internette buldugunuz gorsellerle kiyaslamayin yeterli uyarilma gerceklesirse iliski aninda kanamaniz bile olmayabilir yani kan gelip gelmemesi kizin iliski yasayip yasamadiginizi ifade eden bi durum degil biseyler yasamadiysaniz kendinizi cok kurcalamayin cokta takilmayin her şeyi akışına göre yaşayin bu konuya çok takilmayin

En mantıklı yorum gerçekten kızlık zarı aynada görebileceğin bir yerde değil.İçeride sürtünmeyle bozulmaz ama kendi kendine oynadığın bir anda bozulabilir daha nasil anlatilirki o gördüğün küçük et parçası da kızlık zarı değil ilk ilişkisinde insanlardan et düşmüyor yani Ayrıca kızlık zarın bozulduğunda azda olsa ya ağrı olur ya kan gelir (o an gelmese bile ayağa kalktığında gelir damla bile olsa) görürsün.Eğer sarhoş falan değilsen kızlık zarının bozulduğunu anlarsın Düğünden sonra mutlaka anlarsınız diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…