Kızlık Zarı (hymenoplasty) dikim sürecim.

Onuda şartlar değiştiğinde düşünürsün.Muhtemelen şartlardan kastın erkek arkadaşınla bir ayrılık yaşanma ihtimali.Ben zar diktiren insanları yargılamıyorum.Ama şu anki durumda senin diktirmen cidden çok saçma.
Ayrıca ilişkiye girmediysen yırtıldığına nasıl bu kadar eminsin?
Yaşadığım olaydan sonra kan geldi bir süre sonrada doktora gittim zarar görüp görmediğini öğrenmek için doktor söyledi

Yargılamıyorum ki?
Kızlık zarını diktiren kadınlar genellikle karşı taraf bilmediği, onu kabul etmeyeceği ya da ileride yüzüne vuracağı icin yaptırıyorlar.

Ama sizin düşünceniz gerçekten çok anlamsız ve komik 😀
Her ikimizinde bildiği şey icin niçin siz bunu yapmak istiyorsunuz? Siz onu yapınca hic ilişkiye girmemiş biri olmayacaksanız

Bu nasıl apaçık kendini kandırma şeklidir
Başta yazdığımı okumadınız herhalde ben ilişkiye girerek kaybetmedim kızlığımı zaten diğer türlü olsaydı bilinçli isteyerek sevdiğim kişiyle oldu diye düşünür yaptığımın arkasında durur böyle şeyleri yaptırmayı da asla düşünmezdim.

Sanırım bunu sürekli düşündüğünüz için biriyle paylaşmak istediniz ve sevgilinize söylediniz. Keşke söylemeseydiniz. Sizi daha iyi hissetirecekse yaptırın tabi size kalmış. Ama benden size bir hemcins tavsiyesi, duygusallık yapıp her konuda kendinizi açmayın bu kadar. Ben bir kaza geçirdim ve buna da önem veriyorum, sevgilimin de benim başka biriyle olduğumu düşünmesini istemiyorum deseydiniz belki daha mantıklı olurdu. Hakkınızda hayırlısı.

Sanırım bunu sürekli düşündüğünüz için biriyle paylaşmak istediniz ve sevgilinize söylediniz. Keşke söylemeseydiniz. Sizi daha iyi hissetirecekse yaptırın tabi size kalmış. Ama benden size bir hemcins tavsiyesi, duygusallık yapıp her konusa kendinizi açmayın bu kadar. Ben bir kaza geçirdim ve buna da önem veriyorum, sevgilimin de benim başka biriyle olduğumu düşünmesini istemiyorum deseydiniz belki daha mantıklı olurdu. Hakkınızda hayırlısı.
Sevgilimin zaten başka biriyle olduğumu düşünmesi gibi bir şey söz konusu değil ki öyle bir şey yok. Ne yaşadığımı zaten biliyor. Sadece bir şanssızlık sonucu bunu yaşadığım İçin psikolojim iyi değil. Bu psikolojiden kurtulmak istiyorum hepsi bu. Teşekkür ederim yinede

Başta yazdığımı okumadınız herhalde ben ilişkiye girerek kaybetmedim kızlığımı zaten diğer türlü olsaydı bilinçli isteyerek sevdiğim kişiyle oldu diye düşünür yaptığımın arkasında durur böyle şeyleri yaptırmayı da asla düşünmezdim.
Yinede saçma yanlış anlama bende yargıladığımdan falan değil ama senin olayın elle tutulur bir tarafı yok.
Diktirince yaşanmış olan şeyler geri gelmeyecek.
Hani erkek arkadaşın bilmese,hakkımda farklı düşünmesini istemiyorum desen yine eyvallah,haklısın derdim.
Ama senin öyle bir durumunda yok?
Boşuna para harcayacaksın.
Para harcamaktan da geçtim psikolojik olarakta boş yere kendinş sıkıntılı bir sürecin içine sokacaksın.
Zaten psikolojinin iyi olmadığını söylüyorsun.

Psikoloğa da gidiyorum her şekilde düzelmeyi inanın denedim. Ne kadar anlatmaya çalışsam da aynı şeyler başınıza gelmediği için belki de anlamayacaksınız bilmiyorum
Merhabalar maruz görün ama bu yırtık nasıl 2 taraflı oluyor bunu size kim söyledi ? Birde kazayla kızlık zarı nasıl bozuldu ?

Yinede saçma yanlış anlama bende yargıladığımdan falan değil ama senin olayın elle tutulur bir tarafı yok.
Diktirince yaşanmış olan şeyler geri gelmeyecek.
Hani erkek arkadaşın bilmese,hakkımda farklı düşünmesini istemiyorum desen yine eyvallah,haklısın derdim.
Ama senin öyle bir durumunda yok?
Boşuna para harcayacaksın.
Para harcamaktan da geçtim psikolojik olarakta boş yere kendinş sıkıntılı bir sürecin içine sokacaksın.
Zaten psikolojinin iyi olmadığını söylüyorsun.
Söylediğinize kesinlikle katılıyorum. Haklısınız yani gidecek olan parama da üzülüyorum çekecek olan fiziksel acılarıma da üzülüyorum. Tek korkum gelecekte bunun benim önüme çıkar mı düşüncesi. Şu an maddi imkanım var zamanım var sırf bu düşüncelerden kurtulmak İçin yaptırmayı düşünüyorum başka hiçbir derdim yok inananın. Bu düşüncelerden kurtulmayı denedim. Hayatıma bakmayı ama bir gün iyiysem bir sonraki gün yine aklıma geliyor ve bunu araştırmak İçin internetin başında buluyorum kendimi. Ne yapacağımı bilmiyorum 🥺

Söylediğinize kesinlikle katılıyorum. Haklısınız yani gidecek olan parama da üzülüyorum çekecek olan fiziksel acılarıma da üzülüyorum. Tek korkum gelecekte bunun benim önüme çıkar mı düşüncesi. Şu an maddi imkanım var zamanım var sırf bu düşüncelerden kurtulmak İçin yaptırmayı düşünüyorum başka hiçbir derdim yok inananın. Bu düşüncelerden kurtulmayı denedim. Hayatıma bakmayı ama bir gün iyiysem bir sonraki gün yine aklıma geliyor ve bunu araştırmak İçin internetin başında buluyorum kendimi. Ne yapacağımı bilmiyorum 🥺
Erkek arkadaşın biliyo zaten neden önüne çıksın ki?
He diyosan ki şu anki erkek arkadaşımla ayrılırız,hayatıma bir başkası girer,kabul etmez falan.
Onuda o zaman düşünürsün.
Bu konuyu açmadan bir bakarsın,yoklarsın adamın bakirelik hakkındaki düşüncelerini.
Baktın çok takıyor,o zaman diktirirsin.
Ki bence bakirelik takıntısı olan biriyle olup,bunca zahmete girmeye bile değmez ama.
Ben kaldıramam,psikolojik olarak sağlam değilim diyosan o da senin tercihin ne diyim.
Ama şu anda böyle bir operasyon geçirmenin sana psikolojik olarak hiç bir faydası olacağını düşünmüyorum ben.
Çok mu pahalı hem bu işlem? Ne kadar istediler ki? Şu anda param var demişsin.At paranı kenara,sakla.

Erkek arkadaşın biliyo zaten neden önüne çıksın ki?
He diyosan ki şu anki erkek arkadaşımla ayrılırız,hayatıma bir başkası girer,kabul etmez falan.
Onuda o zaman düşünürsün.
Bu konuyu açmadan bir bakarsın,yoklarsın adamın bakirelik hakkındaki düşüncelerini.
Baktın çok takıyor,o zaman diktirirsin.
Ki bence bakirelik takıntısı olan biriyle olup,bunca zahmete girmeye bile değmez ama.
Ben kaldıramam,psikolojik olarak sağlam değilim diyosan o da senin tercihin ne diyim.
Ama şu anda böyle bir operasyon geçirmenin sana psikolojik olarak hiç bir faydası olacağını düşünmüyorum ben.
Çok mu pahalı hem bu işlem? Ne kadar istediler ki? Şu anda param var demişsin.At paranı kenara,sakla.
5500 tl çok ucuz bir şey de değil maalesef. Bakın ben normalde aklı başında bir insanım öğrenciyim hem de gerçekten başarılı bir öğrenciyim. Allah izin verirse bu sene mezunum mühendis olacağım. Uzaktan bakınca bunu yaptırmamamın çok gereksiz olduğunun farkındayım. İlerde zaten şu an ki erkek arkadaşımla ayrılsak bile büyük konuşmak gibi olmasın ama bacak arasından gelecek olan iki damla kanı bekleyen bir zihniyetle evlenmem. Tüm bunların farkındayım ama insan beyni psikolojisi öyle değişik ki bazen tam aksi durumları düşünüp hayatı kendimize zindan edebiliyoruz. Benimkisi de o hesap anlayacağınız. Bu düşüncelerden kurtulup hayatıma derslerime odaklanmayı o kadar çok istiyorum ki sanki tek kurtuluşum o operasyonu olmakmış gibi geliyor. Bu arada rencide edici olmayıp gerçekten fikrini söyleyen herkese teşekkür ediyorum belki de buraya yazılan yapıcı eleştirilerle doğru kararı verebileceğim

5500 tl çok ucuz bir şey de değil maalesef. Bakın ben normalde aklı başında bir insanım öğrenciyim hem de gerçekten başarılı bir öğrenciyim. Allah izin verirse bu sene mezunum mühendis olacağım. Uzaktan bakınca bunu yaptırmamamın çok gereksiz olduğunun farkındayım. İlerde zaten şu an ki erkek arkadaşımla ayrılsak bile büyük konuşmak gibi olmasın ama bacak arasından gelecek olan iki damla kanı bekleyen bir zihniyetle evlenmem. Tüm bunların farkındayım ama insan beyni psikolojisi öyle değişik ki bazen tam aksi durumları düşünüp hayatı kendimize zindan edebiliyoruz. Benimkisi de o hesap anlayacağınız. Bu düşüncelerden kurtulup hayatıma derslerime odaklanmayı o kadar çok istiyorum ki sanki tek kurtuluşum o operasyonu olmakmış gibi geliyor. Bu arada rencide edici olmayıp gerçekten fikrini söyleyen herkese teşekkür ediyorum belki de buraya yazılan yapıcı eleştirilerle doğru kararı verebileceğim
Yazık az buz parada değil,öğrenciymişsinde.
Hani dediğim gibi bu ameliyatı olmak hiç bir şeyi geri getirmeyecek,boşu boşuna maddi ve manevi olarak kendini yoracaksın.
Üstelik kaza diyosun,bilinçli yaptığın bir şey bile değil.Bunun için kendini bu kadar yıpratmak neden?
Hoş bilinçli olsada bir şey fark etmez.Sen bir zardan daha fazlasısın çünkü.
Bazı şeyleri aşmak birazda insanın elinde.
İçine girdiğin düşüncelerin saçmalığına varıp,yoluna devam etmekte senin elinde.
Kendi kendini kandırma pahasına böyle bir yola başvurduğun için bu işlemi yaptırsanda değişen bir şey olacağını düşünmüyorum ben.

Yazık az buz parada değil,öğrenciymişsinde.
Hani dediğim gibi bu ameliyatı olmak hiç bir şeyi geri getirmeyecek,boşu boşuna maddi ve manevi olarak kendini yoracaksın.
Üstelik kaza diyosun,bilinçli yaptığın bir şey bile değil.Bunun için kendini bu kadar yıpratmak neden?
Hoş bilinçli olsada bir şey fark etmez.Sen bir zardan daha fazlasısın çünkü.
Bazı şeyleri aşmak birazda insanın elinde.
İçine girdiğin düşüncelerin saçmalığına varıp,yoluna devam etmekte senin elinde.
Kendi kendini kandırma pahasına böyle bir yola başvurduğun için bu işlemi yaptırsanda değişen bir şey olacağını düşünmüyorum ben.
Haklısınız o kaza bir kere oldu bunu bu operasyonla zaten unutamam unutmam İçin ancak hafızamı falan sildirmem gerekiyor zaten bu operasyonla sebep olduğu durumu değiştirebilirim diye düşündüm bu bana iyi gelir sandım hepsi bu

Herkes bilirkişi uzman. Vajinamiza anlam yüklüyoruz boşuna hepsi. Bende yarin halk dilinde "kızlık cıkartma" operasyonu olacağım. Yani zar gitsin diye ugrasiyorum. Hayata bak 😂

Haklısınız o kaza bir kere oldu bunu bu operasyonla zaten unutamam unutmam İçin ancak hafızamı falan sildirmem gerekiyor zaten bu operasyonla sebep olduğu durumu değiştirebilirim diye düşündüm bu bana iyi gelir sandım hepsi bu
Alt tarafı bir zara bu kadar anlam yüklemen cidden normal değil.Hani kaza falan diyosun ama olay sende baya travma yaratmış.İstemediğin bir şeylere zorlandında utandığın için kaza oldu falan mı diyosun acaba? Bilmiyorum tepkilerinden dolayı böyle düşünmeye başladım artık.
Eğer öyleyse senin böyle bir operasyona değil terapiye ihtiyacın var.
Bu parayı ona harcasan emin ol daha çok faydasını görürsün.

Bakın bu yaptığınız şey bence çok gereksiz sebebini size şöyle açıklayayım. Bazı kadınların birlikte olmuş olsa bile ilk ilişkide kanaması olmayabiliyor, esnek kızlık zarı diye duymus olabilirsin. Farz et ki hiç kaza yaşamadın ama kanda gelmedi. Kimseyle birlikte de olmadın daha öncesinde. Evleneceğin adam tutup seni doktora mı götürecek daha önce biriyle birlikte olmus mu diye, ya da sen bunu kabul edecek misin kendine bunun yapılmasına izin verecek misin? Başına her ne gelmiş olursa olsun bence açık yüreklilikle senin söylediğine inanmalı evleneceğin kişi. Adamın aklında şüphe varsa ondan sana hayır gelmez zaten. Hemde daha önce hiç kimseyle ilişkiye girmedim diyosun herkesin göreceği bir forumda açıkça bir şeyleri yazmak istemiyorum ama adam zaten ilişki sırasında anlar senin kimseyle birlikte olup olmadığını, hareketlerinden mimiklerinden kolayca ilişki yaşayıp yaşayamamanızdan vs.

X