kızlık zarı dikiminde yaşadıklarım

Kızlar bence saygı duymak lazım.Kendi tercihlerimizi yaşıyoruz kimse sütten çıkmış ak kaşık değil.konu ikiye ayrılmış bir durumda, bazılar dürüst olmaktan yana bazıları da ''ya biz kandırmak istiyoruz dürüst olmak istemiyoruz''(belki de onların çıkış yolu bu )diyor.Herkes kendini yaşar.bence kim ne yapmak istiyorsa onu yapsın.Doğru ve ya yanlış saygı duymak lazım.

Genellemek yanlış bilemeyiz bunu ama genelde tecrübesiz erkekler bu işlem için tercih edilir o çifte standarda bende karşıyım keşke kadınlarımızda olsa da yaşadıktan sonra dimdik dursa istedim yaptım dese de bu standart yok olsa ve evet artık bakire bulmak zorken bakir erkek bana da çok az geliyor olanlarda malum üni.liler iyi bilir kancayı atarsın son sene nikaha oturtursun saf tecrübesiz olurlar çünki. Erkek yapıyor oh iyi oldu demektense bu benim hayatım yaşamak istedim yaşadım demek onurunu gururunu bu kadar düşürmemek daha iyidir.

ne yanı insanları kandırırak pisikolojiniz düzeldi ölemi ? ilginçmiş adamı kandırdın ,insanları kandırdın

ALLAHI nasıl kandırıcaksınız bakalım ?

seven adam öle kabul etsın etmessede ben kımse için sahtekarlık yapamam dıyıp yalan sölemesenız olmaz sanki

haklısın valla ne denırkı inşallah o güçlü kadınlarımız çogalır

Erkek yasarken elinin kiri de kadın yaşadığında namuzsuz.bence seni seven boyle sevmeli.tabiki herkes evlendigi , sevdigi insanla ilkini yasamak ister ama benim evlenecegim adam beni gecmişimle yargılıycaksa zaten o benim kocam olmayı haketmez.bence ağlanılacak da bi durum yok.tamamen toplumsal baskılar.kendinle, hatalarınla ve dogrularınla gurur duy herzaman.kime göre neye göre hata o da var tabi. :) Mutluluklar diliyorum.

Sanirim onceden oryargiliydim ama burda insanlarin basina gelenleri okudukca empati kurabiliyorum insanlar neden diktirir kizlik zarini..

Önce erkekleri tecrübeli ve tecrübesiz dıye ikiye ayırarak bu işlemi değerlendirmek lazım.yakın arkadaşlarımdan birisi 7 az önce yaptırdı ve 8ayda evlendi.erkek arkadaşı bu durumdan şüphelenmış ilişki esnasında.kan gelmiş evet ama ilişki sonrası erkek bu şüpheyi takıntı yapıp kendi doktor arkadaşından yardım alarak eşine kontrole gitmeleri gerektiğini söylemiş.arkadaşım malesef kabul etmedi çünkü ortada büyük bir yalan vardı şuan boşanma aşamasındalar.kadınların bakire olması zorunluluk mu o ayrı bir konudur.fakat yapılan bu işlem karşı tarafı kandırmaya yönelik bir işlemdir ve yalan üzerine kurulu hiçbirşey sağlam kalmaz.bu durumu dürüstce söylemesi gerektiğini düşünüyorum bir kadının.sonuçta erkek kabul etmiyorsa ki onun tercihidir kadın hesap vermek zorunda değildir.bu durumu kabullenen erkek asıl size gerçek değerini sunan erkektir.

bence de bu durum iki şekilde kurtarır zarı diktirmiş bayanı:
1. kendisi tecrübeliyse: ilişkide rol yapabilmesi gerekir.
2. erkek tecrübesizse: rol yapan hanımı anlamaz :))

bence de bu durum iki şekilde kurtarır zarı diktirmiş bayanı:
1. kendisi tecrübeliyse: ilişkide rol yapabilmesi gerekir.
2. erkek tecrübesizse: rol yapan hanımı anlamaz :))

bir kadın bir yalanın altında bir ömür kendisini nasıl saklayabilir ki.bunu erkeğe anlatırsın,erkek seviyorsa bu sorunu aşmaya çalışır ve bu mesele karı-koca arasında kalır.ama burda durum farklı.erkek belki de kabul etmek istemiyor ve bunun farkına varan kadın onu kandırma yolunu seçiyor.bu kadar önemli mi yani sizin gerçeğinizi kabul etmeyen bir erkeği evlenmek için kandırmanız.bakire de olsan olmasanda evlilikler son zamanlarda müthiş bir sonlanma yaşıyor.vardı önümüzde böyle bir çalışma büyük çoğunluğu toplumsal baskıdan dolayı bu yolu tercih ediyor.bir de erkeğe de bu durum da çokta acımam.herkes hak ettiğini yaşar bu hayatta.sen iyisindir eşin kötü bu senin hak ettiğin olmasa bile vermek zorunda olduğun dünyalık sınavın olur.güven olmadan dürüst olmadan evlilikler yürümüyor ise bırakın evliliği arkadaşlıklar bile yürümez.kimseyi yargılamıyoruz zaten yargılasakta bu fikir eleştirisi herkes yine yapmak istediğin de özgür sadece tasvip etmedigim bir seçim.ayrıca kadın ne kadar rol yapar ki ejakülasyon dönemi dediğimiz bir an vardır ilişki de kadın ve erkek için ışte o anda siz farkında olmadan ve eliniz de olmadan tüm deneyimlerinizin izlerini ortaya dökersiniz.o yüzden kadının tecrübeli olması değil de erkeğin bu işlerden anlamaması daha önemli.ha bu işten anlamıyor dıye biri ile de evlenmek saçma.bu durumu akrep burcu eski sevgilimden dinlediğim de ağzım açık kalmıştı.yani bazı erkekler doğuştan paranoyak ve zeki ise ne yaparsanız yapın o gerçek ortaya çıkar.

tamam ben kabul ederim sorun değil diyecek erkekler öyle her muhitte olmuyor solar. konuyu hiç açmayıp diktirmek daha mantıklı. sonra olayın ailelere sıçraması ihtimali falan var. kadınların çoğu da beni böyle sev seveceksen diyecek lükse sahip değil. yaş geçiyor, millet konuşuyor falan...

Zaten mümkün mertebe terübesiz erkekler tercih ediliyor ki maksat kandırmak sonuçta ha erkek uyanıksa tecrübeliyse saf aşık modunda kalmıyorsa ki erkekler duygusal aptallardır bana göre işte an geliyor anlayabiliyorlar kimi diktirir kocacım senin oldum der kimi son sene asosyal tecrübesiz birini kekler nikah masasına oturtur. Kimse de demez benim hayatım geçmişim sana ne ama yaşmaya gelince herşey yaşar sonra kadınlar eziliyor diktirenler bu kadar çok olursa ezilmeye daha çok devam ederiz...

Kadinlarin birseyler yasayip sonra fellik fellik diktirme cabalari, ustune bunu tasvip etmeyenlere "bizim icin bakirelik onemli degil, namus bir zar parcasi midir, kendimizi ezdirmiyoruz bik bik" laflar etmesi ne kadar devasa bir celiskidir yahu. Kendini ezdirmeyen kadin "sevdim, yasadim, ister benimle bunu bilerek devam et, istemezsen gule gule" diyebilen kadindir. Karsisina erkek cikinca korkudan etekleri tutusup hemen zari tamir ettirme cabasina giren degil. Esas eziklik budur iste.

dürüstlük.
çok güzel bir kavram. keşke herkes dürüst olsa.
ama o dürüst olmayı engelleyen yine toplum deği lmi. hiç kimse keyfi yapmıyor bu işlemi arkadaşlar bunu.
toplum diretiyor bakire olmayan kızlara.
elbette bir kız yaptım arkasındayım diyebilmeli. peki bunu dediğinde başına geleceklere ne demeli.
aile duyabilir,eş dost duyabilir.konu komşu duyabllir.
bu ülkede bakire değil diye öldürülen kızlar var bu uzay çağında hala..
bu bana dürüstlükten öte kendini koruma olarakta geliyor.
sevdiği adamla 1 kere olmuş bir kızı düşünün. diyelim adam öldü. kız yine sevdi. karşısındaki adamın geçmişinde cinselliği yaşadığı aynı kız gibi bir sevgili var. ama bakire arıyor. peki bu adam dürüstlüğü hakediyormu sizce. dürüstlüğü hakedecek kişi o kızlar gibi bakir olmalıdır. yoksa bana göre haketmez.
toplumun bakış açısına bakalım yine,
kız her önüne gelenle beraber. ama bir tek onu yapmamış. herşeyi yapmış.
bir diğer kız bir tek kez beraber olmuş sevdiğiyle ve bakire değil.
bu 2 kız evlebnecek.bakire olan son derece rahar evlenir bakireyim der. ama diğeri. o 1 kere olanın durumunu düşünün.
buradada eşitsizlik yok mu. haksızlık peki..
topllum bunu istiyor ve dayatıyor size.ve bakir olmayıp bakirelik isteyen erkek çok fazla. oda diyorki bu işlemi yaptırayım.
hadi diyelim, söyledi adama. adamın bunu ona buna demeyeceği,aileye kadar bunun gitmeyeceğinin garantisi varmı. ağızdan ağıza yayılmayacağı... nasıl güvenecek adama. adam bunu şantaj bile yapabilir. eğer o toplum bu konulara rahat bakmıyorsa ve aile tutucuysa.
dürüst ol, söyle demek kolay.ama buradı Türkiye. o ,o kadar kolay değil.
toplumun bakış açısını ve bu dürüstlüğün ilerde o kıza ne gibi zararlar getirebileceğini de göz ardı etmemeliyiz.bu dürüstlüğün, sonu hayati bile olabilir

Cinsellik yasamadigi icin kimse olmemis degil mi?
Madem bu kadar buyuuuk buyuk sorunlar cikacak bunun sonunda, o zaman kisi bunu o isi yapmadan once dusunmeli. Ona gore davranmali madem. Tecavuz gibi ekstrem olaylari bunun disinda tutuyorum tabii.

"Erkekler yapti, onlara mustehak, ben yaptim ama o da yapti"... Bunun sonu gelmez. Psikolojide birsuru savunma mekanizmasi vardir. Bu "ben yaptim ama o da yapti" diye kendini ak cikarmak da onlardan biridir. Kendini kandirip vicdan rahatlatmaktan baska birsey degil bu.

Bir de bu tur konularda hep cinsel iliski yasayanlari benim anlam veremedigim kadar asiri derecede masum ilan edip, "her halti yemis ama onu yapmamis" sozumona bakire kizlarla karsilastirip hangisi daha namuslu derler... Niye her halti yiyip ustune kizlik diktirip kendini bakire diye satan kizlarla, hicbirsey yasamamis, o isi de yapmamis bakire kizlari karsilastirmiyoruz? Hayir illa o bakire kiz her halti yemis olacak. Yoo. Bakire dedigin hicbir halti yememis kizdir efendim.

Karsinizdaki erkek her halti yiyip bakire isterse, siz de o kisiyi dehlersiniz o zaman. Erkekler boyledir, hakeder, o zaman ben de yaparim diye kendini kandirmaya gerek yok.

Ben evlilik oncesi cinsellige son derece karsiyim. Ama kendim icin. Baskasinin yasayisina laf etmem, saygi duyarim. Hele de bunun arkasinda basi dik durabilene, gecmisini durustlukle sahiplenebilene sapka bile cikaririm. Amaa bir onceki mesajimda da dedigim gibi yasarken laf ebeligi yapip mangalda kul birakmayan, sonrasinda fellik fellik doktor arayan, sonra da kendini bakire diye yutturan, sozumona zara mara onem vermeyen insana guler ve acirim.

Beddua etmek haram ama böyle yorumları okuyunca diyorum ki, sizin başınıza gelmiş olmasa bile,inşallah kızınızın başına gelir de görürsünüz bık bık bık konuşmayı. Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir! Kimsiniz siz Allah mı haşa? Size mi düştü yargılamak? Sizin ne üstünlüğünüz var da buradaki insanları ezik olarak nitelendiriyorsunuz ? Vaaz vermek hoşunuza gidiyorsa gidin sohbetlere katılın! BURASI MEDIKAL bir konu, AHLAK BEKÇİLİĞİ konusu değil.
Sanırım burada bık bık konuşan insanların pek bir üstün meziyeti yok ki tek övündükleri, övünecekleri konu bakirelikleri kalmış haha. Zavallılar. Siz kendinize acıyın.

Son düzenleme:

Toplum dediğin biz bireylerden oluşuyor biz şekillendiriyoruz bu toplum olgusunu. Bakirelik önemli ise yaşamayacaksın ha yaşadın bilerek aileni çevreni bilerek ne oldu şimdi o toplum dediğin olguya duruma girme çabasındasın ? Ailen her zaman var sonradan ortaya çıkmıyor iş evlenmeye gelince mi aile aklınıza geliyor yada okul bitince ?

Biz kadınlar böyle ezik sahtekar iki yüzlü oldukça bu toplum olgusu değişmez asla çünki bunu kendimiz istiyoruz maksat kandırmak yaşanan yaşandı ee yaşayan biliyor ailesinin tepkisini vs. ne yapacak kekleyecek birini kocişim kendimi sana sundum diyecek ya benim geçmişimi yaşadıklarımı yargılamak eşime mi düşüyor ? Zar dan bu kadar korkuyorsunuz yaşamayın sizin yüzünüzden erkeklerin dilinde ne haldeyiz ? Burada erkek arkadaşından para alanda var hayat kadını gibi yada burada şöyle oldu böyle oldu diyerek bdv bölümüne gelip zina yaptım şöyle oldu böyle oldu diye duygusal şantaja girende var kandırıldım diyerek ah erkekler bölümünde vs. erkek arkadaşıma webcamde soyunmak istemiyorum artık diyende var ee hani pişmandın sen ne diye by soyunma ? Toplum yüzünden yapıyor değilmi?

Ben bakire değilim ama ezikte değilim bir defa yapıp hata görenler erkeklere derdini anlatamaz çünki onlara göre en namuslusu bile kaç kere diktirmiştir böyle hemcinslerimiz yüzünden bu gün bu haldeyiz ha tercih onların kekler kocasını kandırır göbek atar nasıl yedirdim diye onların karakteri seçimi yapısı ama en başta dediğim bu gün kadın eziliyorsa bu ikiyüzlü güya kandırılmış hemcinslerimiz yüzündendir. Bana gelse biri diktirecem yardım et diye defol derim ama arkasında dursun ben buyum desin işte onla beraber dimdik dururum gerçek kadınlık budur onurunu gururunu ezdirmeyen değerlerini koruyan...

Son düzenleme:

Kopeklerin bedduasi kabul olsaydi... diye bir laf vardir, onu hatirladim. :)

Galiba size de beddua ettiler de o yuzden bu hale geldiniz o zaman, yazik.

Herkes dogru duzgun fikrini soyluyor, kimse kimseye ezik demedi, yapilan davranisa eziklik dedi. Lafin altinda kalip verecek cevap bulamayinca hakarete saran insan modeli. Tartismayi bilmiyorsaniz , adam gibi cevap veremiyorsaniz, sacma sapan laf sokmalarinizla gelip de seviyeyi dusurmeyin buralarda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…