Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

nasılsınız arkadaşlar görüşmeyeli,bakıyorumda kimsecikler yok ben sınav yüzünden pek giremedim(aman nasıl geçti demeyin de ne derseniz deyin )iştahım o biçim açık arkadaş su için demiş gerçektende faydsı var ama içemeyen birisi olarak nasıl alışcam onu bilmiyorum.69-70 arası kaldım askıda ilk başlardaki halimden eser yok bide anneme gidersem vay halime aman aman tatlılar börekler çok güzel yemek yapar:18::18::18:

Annem hic su icmezdi 2litreyle basladi ve cogaltti suan 55 kilo azmederseniz yaparsiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende katildim kizlar bu topige iftardan sonra 91 kiloyum iftardan once 89.5

Merhsbs bende 24 yaşındayım 101.5kiloyum ben de arkadaş arıyorum birbirimize destek olalım

Bende katılıyorum sizlere 101.5kiloyum kiloyum iftatdsn önce inşsllah başarılı oluruz

Merhsbs bende 24 yaşındayım 101.5kiloyum ben de arkadaş arıyorum birbirimize destek olalım

Merhaba canim aslinda kilo vermek zor degil su an 83 kiloyum sadece dikkat ettim diyet yapmadim verdim 75 kilo olmak istiyorum boyun kac peki

Başladığımda 107 kiloydum .hamileliğimde biraz şaşıracaksınız ama tam 25 kilo aldım .hiç kimseye söyleyemiyorum inanırmısınız utanıyorum doğum uapalı 7 ay oldu önceki halimden dshada zayıf olmak istiyorum

Ve doğımada 112 kiloyla girdim intihar gibi resmen

Yaşım 24 boyum 160 kilom 101.5 neyapıcam bu yağlarla yaaa

Csnım Biliyormusun sanki benim yaşadıklarımı snlatıyosun nişanlılık döneminde bende aynı şeyleri yaşadım büyük beden gelinlik buldum diye sevinmişyim :)modeline bile bakmadan bu olsun deöiştim nolur evlenmeden önce zayıflsyın sonra çok pişman oluuo insan

Merhaba ay ben çok şey yedim ya iftarda Ve ilk diyet günlüğümü yazıyorum iftar:1kase mercimek çorba
1,5kase yoğurtlu dövme çorba 1porsiyon melemen 1,5 lahmacun
2hurma
Biraz öncede şefyali yediö
Ahhj ne kadar çok şey yem işim ya ((((

Ben de 109 kiloyum .((
Bu kotulugu kendime nasil yaptim, hala anlayamiyorum. Ruyada gibiydim sanki, uyushmush gibi.. Senelerce bu kiloyu tashimak, akil kari bir ish mi?!

Bugun iftarda koy tavugu vardi, kendi suyunda-yaginda pishmish, derisini chikarip yedim. Ekmek kesinlikle yok, bol choban salatasi yaninda, tuz yerine bol sirkeyle tatlandirdim.

Leslie - 5 mile Fat Burning Mile yaptim, iftardan 1 saat once.

Bugun iyiyim, mutluyum.

Aynen kizlar bu kilolari niye tasiniyoruz istedigimizi giyonemiyoruz benim de dugunume 1 ay kaldi ve 83 kiloyum halen ne yapac bilmiyorum

Aynen kizlar bu kilolari niye tasiniyoruz istedigimizi giyonemiyoruz benim de dugunume 1 ay kaldi ve 83 kiloyum halen ne yapac bilmiyorum

Ümidini yitirme vericez bu kiloları .kilolu olmsk kimsenin kaderi değildir .hep kendimize şunu diyelim bu kilolar kaderim olmıycak kurtulucam bu lişolardan diyelim insallah sende fit bir gelin olup istediğin gelinliği alıcaksın

Merhaba herkese hayırlı cumalar bugün taryı günüm .
Başlangıç Tarihi:haziran 2014
başlangıç kilo:107.6
Güncel kilo:100.8
Verilen kilo:6,8
Hedef:70 inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…