Kızlarrr yorumlarsanız sevinirim

Siz üstüne basa basa hediye istediğiniz için itici gelmiş olabilirsiniz. O da bunu yüzünüze vurmak için böyle bir şey yapmış olabilir. Yani mesaj şu, içimden geldiğinde para harcayabiliyorum.

Bir şey fark ettim ben sevgilime bana hediye almıyorsun bak bekliyorum konusunj açtığım zaman bana başta anladığını söyledi sonra toksik olduk dedi ayrıldı benden aradan 15-20 gün geçti biz barıştık çünkü saçma bir sebebti bana göre bana o sıra banka hesabını attı bu olaylar Ağustos başında oldu o sıra benim arkadaşım evden kaçtı bana geldi sonra sevgilisinin olduğu şehre gitti yolda parası yoktur bilet almıştır diye hayır yapmak istedi 2 bin civarı para attı bana arkadaşına yolla üzüldüm vs dedi o sıra fark etmedim tabii bunu ben şimdi bundan yenice ayrılınca susmayan bir beyin oluştu bende 1.5 ay geçti bana param yok diyen adam arkadaşıma üzüldü diye ona Atmamı istedi tamam kabul o sıra olmayabilir her şeye tamamdim 1.5 ay yani hiç mi yoktu ve bunu şimdi fark ettim
Kaçtığı sevgili senin sevgilin olmasın?:KK53:

İncelik yapmalisin denen sevgili bir demet çiçek alacak parayida bulamiyorsa hatta ve hatta incelik yapması yüzüne söylenecek kadar bunu dusunemiyorsa hatta ve hatta show yapar gibi hiç tanimadigi birine hop para yolluyorsa.Bakin önerme nasıl gidiyor nereye varacak .Bı yere varmasa bu ilişki sanki çok güzel olacak .Bı kere ayrılıp bir daha barismayin bunu kendinize yapmayın net fikrim bu.Hediye ne olacak deyip geçmeyin işaret çok önemli pırlanta mücevher demiyoruz tek bir şiiri kağıda yazıp getirse bı kitapdan o bile bı güzellik.İlerde bu hediye yada incelik yoksunluğu dediğiniz şey can sıkar.Onemsenmek güzeldir.

Ailesel sıkıntısı vardı biraz bahsettim detay inmedim tabii ki ama sevgilisine kaçtı oda yol parasını o verebilirdi de benim şeyi fark etmem geç oldu bana param yok diyen adam ona atması
Madem sevgilisine kaçıyo sevgilisi alsaymış biletini .yol parasını senin sevgilin niye gönderiyo ki ne anlattın bu kadar sevgiline ki adam hayır yapmış para yollamış

:işsiz: Bazı seyler insanın içinden gelmeli. Ben dürterek bana hediye alınıyorsa ne kıymeti var?
Çok doğru söylüyorsunuz, hediye habersizce gelen bir şeydir, sürprizdir, talep edilerek aldırılan şeyler hediye olmaz ve bence çok çirkin bir davranış, bana şunu al, bunu al demek ya da yıldönümü hatırlatmak falan çok mantıksızca.

X