Kızlarrr yorumlarsanız sevinirim

merve__46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2024
16
3
22
Bir şey fark ettim ben sevgilime bana hediye almıyorsun bak bekliyorum konusunj açtığım zaman bana başta anladığını söyledi sonra toksik olduk dedi ayrıldı benden aradan 15-20 gün geçti biz barıştık çünkü saçma bir sebebti bana göre bana o sıra banka hesabını attı bu olaylar Ağustos başında oldu o sıra benim arkadaşım evden kaçtı bana geldi sonra sevgilisinin olduğu şehre gitti yolda parası yoktur bilet almıştır diye hayır yapmak istedi 2 bin civarı para attı bana arkadaşına yolla üzüldüm vs dedi o sıra fark etmedim tabii bunu ben şimdi bundan yenice ayrılınca susmayan bir beyin oluştu bende 1.5 ay geçti bana param yok diyen adam arkadaşıma üzüldü diye ona Atmamı istedi tamam kabul o sıra olmayabilir her şeye tamamdim 1.5 ay yani hiç mi yoktu ve bunu şimdi fark ettim

Yani bunu kendisi öyle gördü dedi bende sorgulamadim attım burda demek istediğim kaçana para atmak değildi aslında

Hiç hediye almıyorsun bir incelik yapmıyorsun dediğim adam bana param yok dedi ama arkadaşıma gelince üzüldüm yaa yaptı 2 bin civarında para attı bana yolla ona dedi

Ailesel sıkıntısı vardı biraz bahsettim detay inmedim tabii ki ama sevgilisine kaçtı oda yol parasını o verebilirdi de benim şeyi fark etmem geç oldu bana param yok diyen adam ona atması

Hiç hediye almıyorsun bir incelik yapmıyorsun dediğim adam bana param yok dedi ama arkadaşıma gelince üzüldüm yaa yaptı 2 bin civarında para attı bana yolla ona dedi
Sevgilinizin parası olmadığını bilmiyor musunuz da hediye sitemi yapıyorsunuz?

Bir de adamın gözü arkadaşınızda olabilir mi?

Ayrıldım zaten yaaa ama beynim susmuyor işte bütün taşlar bi oturuyor gibi çünkü orda koptuk biz

Sana gelince yok,arkadaşına gelince hayır kurumu olmuş.Sana incelik edip hediye almamış ama evden kaçan arkadaşına para atmış,bunu arkadaşının kaçtığı sevgilisi düşünmeliydi seninki değil. Böyle hayır duymamıştım hiç ayrıldığın iyi olmuş.Belki kendine yol yapmıştır adam arkadaşının aklını çekmek için.

X