kızlarr oğluşumaaa isimmm beğenelim hadiiii

izmirlimmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
77
0
41
kızlar sizden fikirlerinizi bekliyorum 18 haftalık hamileyim 8 mart doğumun dendi ve oğluma isim bulamıyorum beğendiğiniz isimler varmı??? çağan var aklımda ama başka ne olabilirrr

a.s.slm canım bende 15 haftalık hamileyim banada erkeğe benziyo dedi eğer erkekse kesin ben alperen koymayı düşünüyorum allah hayırlı ve sağlıklı bebişler versin:1hug:

boran (kocam beyeniyo :mymeka:)
kutay ve berkay benim beyendiklerim :asigim:

merhaba bende 24 haftalık hamileyim benimde erkek allah kucağıma almayı nasip ederse ege furkan koymak istiyorum

benim en çok hoşuma giden erkek ismi BEDİRHAN :dance: ben oğlum olursa bu ismi düşünüyorum tabi ama önce hamiş olmam lazım siz hamileler benim içinde dua edin hamilenin duası kabul olurmuş...
:Saruboceq:

2 Oglum var buyuk oglumun adi Ada kucugumun adida Ba$ar ogluslarimin isimlerini esim koydu, benim dusundugum isimler arasinda Cinar Caglar Deniz Ege Arda Ata Gunac Gunay Toprak gibi isimler vardi, allah bebegini saglikla az sancili dogumla kucagina almayi kismet etsin.:emir_bebek::ecrin_bebek:

hayırlı olsun bende 16 haftalık hamileyim.oluşuna taha,ışık,emir,buğra isimlerden birini koyabilirsin.

merhaba bende 22 haftalık hamileyim allahın izniyle benimde oğlum olacak isim olarak atlas'bulabildim aklıma başkalarıda gelirse yazarım hoşçakalın

bende 21 haftalık hamileyim benimde allah kısmet ederse oglum olacak "mehmet emir"koymayı düşünüyorum

Bende oğluşuma yağiz efe düşünüyorum arkadaşlar sizce nasil iyi veya kötü yorm yapabilirsiniz

Biz de isim arayıp duruyoruz ama beğendiremiyoruz bşizmkilere... Tamay çok hoşuma gidiyor aslında, yani dolunay anlamında...Sevcan70 , Buğra benim de çok çok hoşuma gidiyordu ama anlamını öğrenince fikrim değişti, "damızlık deve" :)

ben ALP ismini seviyorum oğluşum olsaydı ALPBARAN VEYA BARANALp yiğitler yiğidi ulu yüce anlamı

Mrb.ne kadar zor bişey isim bulmak.Sonucda bu ismi bebeklerimiz bir ömür boyu taşıcak.Güzel ve anlamlı bulmak cok önemli.Kardeşimin yıllar önce ismini ERAY koymuştuk.Gercekten anlamıda güzelmiş.Ama o küçük yaşta bunu nasıl düşünmüşüz iki kardeş hala aklım almıyor.Bu kararı bize bırakmışlardı.İyikide öyle olmuş.ona gercekten cok yakışıyor.

eee sıra bizim bebişlerde.Eşim iki isim istiyor.İlk bana bebek erkek olacagını ögrenince Ahmet koyalım digerinide sen bul dedi.Önce tepki gösterdim ama onuda kırmak istemiyorum.
AHMET BARAN
AHMET TUNA ŞİMDİLİK DÜŞÜNDÜKLERİM

sizce nasıl arkadaşlar.

Oğlum olursa Taylan koymak istiyorum çok hoşuma gidiyo :)
Tunahan
Batuhan
Berke
Ayberk
Umut Alp
Mert
Mete veya Metehan
Ali Emir vs.. :)

X