kızlarr dogurdumm

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
1.488
12
38
kızlar 6 subat 2008 saat 12,30 da 3kg170 gr 49 cm boyunda dunyalar tatlısı bı oğlum oldu:nazar::nazar::nazar: 3 hafta erken oldu ama olsun su anda yanımda kucagımda
allahıma sukurelr olsun kı ikimizde iyiyiz
allah butun hamıslerın yardımcısı olsun allah hepınızı saglıklı bı sekılde kurtarsın kızlarr
a.s.

sezeryanla dogum yaptım sancılarım cok sıddetlı ama acılmam yoktu dayanamadım ve sezeryana karar verdımmm canım ama cok memnunum su anda

canım cok ıyıyım allaha sukur dıkıslerımde cok az bı sızı var ama oa agrı kesıcılerle gecıyor allahıma sukurler olsun kı ıyıyım sen nasıl dusunuyorsun dogumuu

canım cok ıyıyım allaha sukur dıkıslerımde cok az bı sızı var ama oa agrı kesıcılerle gecıyor allahıma sukurler olsun kı ıyıyım sen nasıl dusunuyorsun dogumuu

m.gif
a.gif
a.gif
s.gif
a.gif
l.gif
l.gif
a.gif
h.gif

yasemincim hayirli ugurlu olsun allah anali babali buyutsun
insallah hayirli bir evlat olur
tebrikleer cook tatli bi oglan dogurmussun
cook merak ediyorum dogum hikayeni yazarmisin ozellikle sezeryani merak ediyorum suan kac kilosun ne kadari kaldi
biraz fazla soru sordum ama
napiyimm

asyacım dogum hıkayemı yazdım okumadın herhalde sen
78 kgydım dogum yapaı 4 gunum bugun ve 68 kgyım ama su anda hızlı kılo veremem zaten yavas yavas canım ama sezeryandan cok memnunum

hayırlı olsun canım gözünüz aydın darısı bizlerin başına inşallah(tabii önce bi hamile kalmak lazım)

YASEMİN ÇOOK SEVİNDİM SENİN VE BEBİŞİNİN SAĞLIKLI OLDUGUNA DARISI BİZİM BAŞIMIZA ALLAH ANALI BABLI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİNN YALNIZMISIN YOKSA ANNENYADA KAYINVALİDENMİ VAR YANINDA NASIL ALIŞTINIZMI BEBİŞE EMME DURUMU NASIL? :uhm:

canım öncelikle çok geçmiş olsun gözünüz aydın allah analı babalı uzun ömürlü ve sağlıklı büyümesini nasip etsin ben de gün sayıyorum seninki 3 hafta erken olmuş bunun bi nedeni var mı ben de erken gelirse diye korkuyorum şu anda 37. haftamdayım kendine iyi bak.

X