Kızlarınızı koruyun...

ne kadar doğru ve güzel şeyler yazmışsınız. malesef ki biz böyle bir dünyada yaşıyoruz ve iyi insanların beş elin parmak sayısının geçemeyecek kadar olduğunu biliyoruz. çok fazla baskı yaptığımızda da ters tepeceğini de artık ögrendik ki türkiyede baskılı aileler yüzünden ergenlik yaşı 20li yaşların üstüne dahi çıkmış durumda. bizim yapmamız gereken onları en iyi şekilde eğitmek, onların tepkilerini özgürce korkmadan göstermelerini sağlamak. biz ne ekersek onu biçeriz, bunu asla unutmamalıyız.

Şuan müge hanlıda Konu var
32yaş kadına erzak yardım adıyla
200. 500para vermiş
72yaş amca dersin
Bu neyin kafasında
Hastayım vs avukat tutmuş
Yine parayla temize çıkcak
Yazık yaa

Şuan müge hanlıda Konu var
32yaş kadına erzak yardım adıyla
200. 500para vermiş
72yaş amca dersin
Bu neyin kafasında
Hastayım vs avukat tutmuş
Yine parayla temize çıkcak
Yazık yaa
evet ben de izliyorum şu an ne olduğu gayet açık tabi. kızı yaşında kadın burda kadının da suçu var ona değinmeyeceğim ama buna benzer bilinmeyen ya da bilinen kim bilir kaç bin haber daha var. çok yazık

Kadın suç olsun önemli değil
Nice sapıkların yolunu açar
Aaa bak bizde yapalım vs
Diye adlandırılır
Çocuklar Gençlik ev hanımlarına dadanır
Çok pis gider Yazık

Kadın suç olsun önemli değil
Nice sapıkların yolunu açar
Aaa bak bizde yapalım vs
Diye adlandırılır
Çocuklar Gençlik ev hanımlarına dadanır
Çok pis gider Yazık

Bakırköyde Meydandan geziyorum
Bir gün erkek arkadaşım durdu
Noluyoo dedim
Okul öğrencisi 7kız merdiven kenarında
Siper etmişler birbirlerini
Öpüşüyolar dudak dudağa kız kıza Bütün erkekler bakıyo
Utancımdan yerin dibine girdim
Arkadaş çevresi çok Önemli
Kızların dostu iyi seçilmeli
Oyun algılıyorlar
Şakalaşma görüyor
Nasıl utandım kızdım çocuğa
Senin gibi sapıkların fikri ne ki
Diye
Oynuyolar derken bile üzüldüm

Çok doğru yazılanlar.... Ama başlık yanlış bence.
"Okadar ete muhtaç insanlar varki kız erkek farketmeden küçücük çocuktan fayda bekliyorlar..." yazınızdaki bu alıntıdaki gibi kızı erkeği kalmadı artık bu durumun. Çocuklarımızı korumalıyız.

Göz önünde olan ahlaksızlara bile tepki verecek gücü yok biçok insanın...
Benim dikkat çekmek istediğim konu gizli yapılan sapkınlıklar.
Akraba eş dost demeden evlatlarınızı koruyun. Yalnız bırakmayın. Evinize yatılı misafir aldığınızda çocuklarınızı ayırmayın yanınızdan.
Kimseye emanet edip gitmeyin. Hava soğuk olsun üşüsün sizle sokakta.hastalansın.iyileşir bir kaç güne. Ama bilinç altına yerleşen bi yanlışlık iyileşmez...
Byük tramvaları unutamaz insanlar ve en çok mutlu oldukları anı ...bırakın akıllarında korku değil gülücükler kalsın.
Başkasına tepki veremiyorsak en azından kendi çevremizi uyararak kendi çocuğumuza dikkat ederek yaşayalım.
Babasından kuzeninde dedesinden amcasından dayısından komşusundan taciz gören onca çocuk var. Yaşı küçük olup hatırlamayanlar şanslı belki deyip avutuyoruz kendimizi...
Mahremiyeti öğretelim çocuklarımıza. Çevremde takdir ettigim bazı anneler var. Bebeginin bezini bile yalnız değişiyor, anneden başkası özel yerlerimize dokunamaz diye bilgilendiriyor çocugunu...
Kız çocugunu şap şup dudagından öpen kocalarınızaa dur deyin... Bazı şeyleri normal gibi algılarsa art niyeti ayırt edemez çocuklar...
Bu dünyada en zorşey kendini korumak sanırdım... Yeğenlerim olduktan sonra anladım. En zor şey çocuklarımızı korumak...

75gün 14yaşında kız çocuğu zorla tutulmuş
Yeni haber
Kaçıran 17 yaş çocuk
Çocugun babası
Mahkum kaçağı
Annesi kimbilir santaj mı ortakmı bilmiyom
O kız için Ağladım ya yanında psiyatri
Olcak ama birdaha nasıl
Yuva kurar insanlara iğrenir
Korkak yaşar ooooooooffffffffff
Çocuk diye salmasınlar kaçıranı
;;(((( çok sinirliyim

Kiz cocuklari degil hanimefendi erkek cocuklari egitilmeli erkekler egitilmeli ki her gordugu kiza sulanmamali erkeklerin her yaptigi kutlanip kizim kir dizini otur denmemeli erkeklere afeerin capkin oglum denmemeli ac oglum pipini denmemeli anlatabiliyomuyum hep o yanlis egitilen cocuklar yuzunden bu haldwyiz erkekler el usutunde tutulup kizlar oturtuliyo malesef kizlarimiz da bu yuzden ses cikaramiyo malesef ogullariniza sahip cikin kizlariniza degil tecavuz eden erkekler kadinlar degil kizlar da erkeklerle esit olup ozgurce gezebilmeli korkuyla degil

Malesef herkes bu kdr duyarlı değil... Biz yabancı biri için ağlarken yakınını görmezden gelenlee var

Galiba yanlış anladınız beni... Korkutun eğitin falan demiyorum.koruyun diyorum. Bizim çocuklarımız korkudan söyleyemiyor zaten yaşadıgı olayı normal kabul ediyor. Kız erkek farketmez. Eger özgüveni cesareti olursa değil ona dokunulmasına yan bakılmasına bile izin vermez....
Evet erkek kız ayrımı yapıyor toplumumuz.tecavüz eden erkekler... Her anne erkek çocugunu düzeltse ve her anne kızını korusa sorun olmaz. Kendini koruyabilecek yaşa gelene kadar korumamıza ihtiyaçları var. Bebeklere tecavüz edilen bi ülkeyiz malesef... Bebekken kız erkek ayrımı yapma lüksümüz yok savunmasız onlar korunmaya ihtiyacımız var.
Akrabalarından taciz gören ve korkup söylemeyen bi sürü kız ve erkek çocuk var... Anne babalar daha dikkatli olursa önlem alınabilir. Herkesi kendimiz gibi iyi sanmayalım...
Yüzyıllardır ataerkil düşüncesi vardır bu toplumda bunu bi anda değiştiremeyiz.sizin dediklerinizde doğru.işte yeni nesilleri şekillendirmek bizlerin elinde. Kendine yapılanın yanlış oldugunu bile ayırt edemeyen çocuklar var...

Haklisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…