Kızlar yardım eder misiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

suslucan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
129
27
25
kızlarım size bir şey danışmak istiyorum
Liseden yakın arkadaşım çok uzun zamandır üç seneye yakındır beni seviyor ben hep istemediğimi arkadaşlığımızı bozmak istemediğimi söylüyordum ama hep aynı ortamda olduğumuz için hiç kopmadık
Uzun bir süre sonra tekrar konuştu benimle evlenmek istiyor benimle bende şans vermekle vermemek arasında çok kararsız kaldım
Çünkü ben öğretmenim yüksek lisans yapıyorum o arkadaşımızın dükkanına bakıyor dükkan sahibi arkadaşımız geziyor tozuyor dükkan sahibinin sevgilisi de benim en yakın arkadaşım benimki dükkanlara sahip çıkıyo arkadaşlarımızda gezip tozuyor bende bundan rahatsızım açıkcası kendi arkadaşlarımın altında olmak istemiyorum
Ona gelecek için bir şeyler olmasını istiyorsan daha güzel bir işe girebilirsin polis güvenlik olabilirsin dedim ben sevmiyorum etmiyorum modunda
Benim kız arkadaşıma da ben istesem zaten fazlasını kazanırım diyor babasının mal varlığına güveniyor bilmiyorum ben bir kaç yıldır sevdiğim bir kız hayatına ceki düzen ver olalıma lafı getirse bir dk düşünmezdim çabalardım şimdi iş bu hale helince bejde istemiyorum dedim tamamen bitirdim iyi mi yaptım kötü mü yaptım yorumlarınızı bekliyorum canlarım🤍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X