Kızlar yardım ara kanama ne oluyor

mirage1983

Ikizanasi :)
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
9.147
3
40
Slm kızlar adetim 19 aralık yumurta takibi yaptırıyorum p.tesi gittim yumartam çatlamamıştı ama içindeki sıvıyı atıyo çatlayabilirmiş demişti az önce açık pembe kanamam oldu bu nedir ya kötü bişeymi bu ay olmaz diyodu çok zor diyodu doktor çünkü bu nedir ya yardımcı olun doktorumu aıyımmı kanama devam etmez inş.

mrb.cnm,korkma kötü bişey değil,bu kanama yumurtan çatlamış olabilir,bazen bende boyle oluyor...hatta bir ara boyle pembe pembe akıntılarım oldu dr.gittim yumurtaların çatlıyor diye,çalışmalara devam

şimdilik bişey yapmıyorum cnm...temmuzda menogon ve çatlatma iğnesi tdavisini yapım ama olmadı,2 ay once rahim filmi çekirdim,sağ tüpümde ilihaplama vardı,dr.ilaç verdi,çalışmalara devam dedi,bu ay adetim 4 gün gecikmiş,biraz da beklıyecam sonra test yapacam...negaiv çikarsa üzülürüm mafoldumben

bende 2 ay 4 kutu menagon kullandım ve çatlatma iğnesi vuruldum 2 doz geçen ay bu ay vurmadı çatlıycak galiba diye onun önündede 2 ay klomen kullandım onda da bir kere çatlatma iğnesi yaptırdım

benim pembemsi kahverengi oldu kızlar cevap verinnnnnnnnnnnnn lütfennnnnnn

Pembemsi akıntın varken eşinle birlikte olduysan hafif kahverengiye dönüyo o korkma, benim de geçen ay aynısı oldu, ümitlendirmiş olmiyim ama o günlerde hamile kalmışım:))
Ama düştü benimki( sonun benzemez inşallah, sen bugünleri değerlendir derim ben yerimseniben

günaydın kızlar ben adet oluyomuşum doktorum öyle dedi vede yumurtamda çatlamadaı rahim yumuşamış enfeksiyon kapma riski var dedi çatlamayan yumurtayıda değerlendiremiyoruz((((((((((((

günaydın canım üzülme diyeceğim ama bunu yapamayacksan biliyorum. herşeyde bi hayır vardır. güzel allahım biliyordur vereceği zamanı.

slm arkadaşlar son durumum adet olamadım normal adetimi bekliyorum 19 da olucam(inş.çolmamda hamiş olurum)o kahverengi akıntı 2-3 gün sürdü bitti şimdi normal akıntım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…