kızlar yalancı sancımı gerçekmi anlamadım yardım ediiiinnn

bebisim09

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
1.280
11
kızlar 2 saat önce karnımdaki sancıyla uyandım,
belimin biraz aşağısından kasıklarıma doğru sancılar giriyo sürekli değil şu an, ve bebek çok hareketli sürekli. korkuyorum arkadaşım drumun yanında çalışıyo ya aradım neyin nesi bu diye şansıma doktorum hastanede nöbetçiymiş sabaha kadar devam ederse gidicem hemen şansıma kocişte yok izmirde acil bişey olursa gelir hemensenağlama

Canım yalancı sancı pozisyon değiştirdiğinde veya dinlendiğinde geçermiş.Strese sokma kendini.Artık bu saatten sonra hepimiz yaşayabiliriz bunları .Ama dediğin gibi hiç durmaz,sabaha kadar devam ederse ciddiye almak lazım.Hem sabaha kadar eşin de gelmiş olur.
Dikkat et kendine,bizi haberdar et durumdan.

canım strese sokma kendini düzenli olup olmadığına bak. dinlen bizleri haberdar et

sağa sola dönmekle falan geçmedi biraz yürüdüm evin içinde, alt tarafa baskı var zaten gecede uyuyamadım daha öncede oldu sancılarım ama uykudan uyandırıcak gibi olmamıştı hiç
şu an azaldı ama aşağıya baskı arttı yine başlarsa sancı gidicem hastaneye..

bi git nst ye alsınlar seni eğer ciddiyse kalırsın yoksa evine dönersin. gecenin bi yarısı gitmöek daha zor olur sanırım

canım belkide bebek doğum kanalına giriyor olabilir mi aşağıya inerkende ağrı oluyormuş doğum sancısı olup azalırmış sonra gene olurmuş hiç durmadan uzun süre olmazmış öyle diyolar doğum yapanlar bende onların yalancısıyım :)

Bebişim bana da dr bugün ara ara sancın olabilir korkma bebek doğum kanalına girerken olurmuş böyle sancılar gittin mi acaba dr a bizi de haberdar et canım

kızlar sadece sancı dogum belirtisi degildir eger koyu sarı veya acık sarı cok fazla akıntınız olursa artık yavas yavas rahim agzınız acılıyor demektir doguma yakın lavoba hissi cok artıyor eger geceleri 4 5 defa kalkıyorsanız akıntınız adet görmüs gibi cok fazlaysa artık son günlerdesiniz demek

janet tariflerin bana uyuyor canım akıntım yoğun ki 1 hafta 10 gün önce akıntı için ilaç kullandım ama alakası yokmuş geçmedi
sulu bi şekilde geliyor ve geceleri wc ye kalkmaktan yatamıyorum..

ay inanmıyorum benim bir haftadır akıntımın rengi sarı merak ediyodum ve çok fazla geceleride tuvalete hep kalkıyorum yani doğumum erken olabilir mi ki

kızlar yine sabah zor kalktım çok fena kasıklarda sancım vardı ve bebişim hareket ettikçe artıyodu çok korktum tuvalete zor gittim karnım gittikçe aşağıya iniyor oturduğumda göbeğimin bacaklarıma değdiğini hissediyorum taşıyamaz oldum kızımı (

beyzacım gidicem dra bugün 4 buçuktan sonra muayeneye başlıyor umarım herşey yolundadır.. geldiğimde yazarım..

gelmedin herhalde ne yaptın diye merak ettim seni inşallah herşey yolundadır

yok banyo falan yaptım bellimi olur alttan bakmak ister belki diye :))
15 dakika sonra drda olucam yazarım ayrıntıları gelince canım :))

canım benim ya bu yazdıkların tm bana göre akıntım var bazen sulu bile oluyor ve son 3 gündür geceleri 4 defa tuvalete kalkıyorum ve kasıklarıma baskı gittikçe artıyor normalde adet tarihime göre doğumum şubatın 6 sı ama doktorum şubatı görmezsin 20 den sonra bekle dedi....:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…