kızlar yalancı sancımı gerçekmi anlamadım yardım ediiiinnn

sabahın 7 bucugundan berı acayıp bır sancı var bendede..37+1 haftalık hamıelyım..akıntım normal seyredıyor.yanı son 2 haftadır zaten koyu sarı şekilde..dogurucakmıyım acaba:)ayy düşüncesı bıle heyecanlandırıyor..son adet tarıhım 7 mayıs doktorum 14 subatta bıtıyor 40 haftan ama her an hazırlıklı ol dedı..dünde dogum iznine ayrıldım..oyy oyy napsamkı..cok sancım var yaa..snakıa det olacakmısımda olamıyormusum gibi.

kızlar benim sat tarihim doğumu 8 şubat olarak gösteriyo ama sezeryan günümü doktor 4 şubata verdi 39+3 oluyo o zaman ama benim ağrım sızım çok fazlalaştı akıntım su gibi gecede 3- 4 kez wc yw kalkıyorum bide acayip midem bulanıyo mide yanması yaşıyorum yorumu olan varmiki yalancı sancımı bunlar

kızlar benim sat tarihim doğumu 8 şubat olarak gösteriyo ama sezeryan günümü doktor 4 şubata verdi 39+3 oluyo o zaman ama benim ağrım sızım çok fazlalaştı akıntım su gibi gecede 3- 4 kez wc yw kalkıyorum bide acayip midem bulanıyo mide yanması yaşıyorum yorumu olan varmiki yalancı sancımı bunlar

canım bulantı olayı bendede var özellikle sabahları. gecede yanma oluyor midemde. banada 39+3 e sezaryen tarihi verdi gece wc 3 4 kez oluyo aynen akıntı bendede aynı ama benim tarihim 16 şubat çok var daha kasılmalar iki gündür var ama ağrı yok tabi yaşadığım kasılma ise.....

bu gece yine kabus gibiydi..
belimden karnıma gire sancıların haddi hesabı yok karnıma dokunamıyodum şu an iyi ama neden böyle oluyor..
ve bebek sürekli sertleşiyodu inanın bi an gerçekten doğurucam sandım zor nefes alıp veriyodum evin içinde yürüdüm durdum sabaha kadar :KK43:((
artık bebişte sıkıldı farkındayım çıksada oda rahatlasa bende..

kızlar sizin haftalardayken bana da giriyodu bu sancılar, gece uyandırıodu falan, ama asıl sancım geldiinde yatağımdan kalktım saate baktım tam 8 dk bir hep geldi yani gerçek sancılar o kadar dakik ki anlamamanız imkansız,diğerleri inanın hiç kalıyor zaten bunların yanında:KK43:

benimde akintim var, koyu sari seklinde ve cok geliyo, ayrica 3 gundur daha öncede dedigim gibi sancim var özellikle geceleri uzandigim zaman daha cok, acaba bu dogumun yaklastigi anlamindami?

X