kızlar varikosel ameliyatı sonrası HAMİLEYİMMM :)

canım çok garip sonuçlar, çözemedim valla.. bizim değerlerimizi yazmıştım.. hiç benzer bir yanı yok.. istanbul da oturuyorsanız doktor önerebilirim.. bir görünün derim. çok ilgili biri.. birde ona gösterin üstelik devlet hastanessi doktoru, ücretsiz yani.. istersen devlette istersen özelde yapıo ameliyat biz özelde olduk.. inan çok ilgili bi adam..

çok sağol canım önerilerin için ama izmirde oturuyorum doktor ameliyata gerek yok dedi 15 gün so nra yine test istedi hayırlısı inşallah galiba çok istediğim kafaya taktığım için sorun çıkıyo :59

allah yardımcınız olsun canım.. takma kafana.. ben nezaman nasılsa olmayacak, daha zamanı var dedim, stresten uzak kaldım ozaman oldu.. puzzle falan al, oyala kendini..

ne güzel inşallah sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın bebişini allah olmayan herkese nasip etsin bizim doktora kalırsa acele ediyormusuz eşimde öle düşünüyo ama ben söz geciremiyorum işte kendime

benim eşimde varikoselden ameliyat olmuş.DOKTORA GİTTİĞİNDE ÇOCUGUNUZ OLMAZ DEMİŞ VE BİZİM İLK DENEMEMİZLE HAMILE KALDIM .EŞİM DOKTORUN SOYLEDIGINE COK ÜZÜLMÜŞTÜ. KORUNMAYALIM NEDE OLSA OLMUYCAK DEMİŞTİ ..ŞİMDİ 6 AYLIK HAMILEYIM KIMSENIN BU KONUDA MORELINI BOZMASINA GEREK YOK BU GERCEKTEN ALLAHIN TAKDİRİ.

ya tabiki haklısn bozmamk gerekiyo nasipse zaten olur ama aklından da cıkaramıyo insan işte bide sorunumuzun ne olduğunu anlayamdık tam olarak o beni sinir ediyo

maşallhh rabim hayırlısını versin..gönlüne göre versinnn inş canımm..eşinde ailende çok sevinmişlerdir:))

slm benim eşimde ameliyat oldu tek taraflı hareket problemi vardı , daha 5 gün oldu amelliyat olalı senin eşininne problemi vardı ben 2 defa aşılama yaptım olumsuz oldu en sonunda ameliyat denedik , adına çok sevindim, biraz bahsedermisin ,

canım benimkini soruyorsan çünkü zeynep böyle bir problemden bahsetmemişti, sperm sayımız düşüktü ve kalitesizdi..çift taraflıydı bizimkisi canım..

Eşimin Yaşadıkları : Arkadaşlar , Türkiyede sağlık denen şey paran varsa var , Paran yoksa öl diyor adamlar resmen... Devlet hastanesine gittim,
Varikosel ve Kronik Prostatit şüphelerimin olduğunu söyledim, Doktor suratıma bile bakmadı...
Odada bir asistan vardı, O bana idrar ve meni kültürü yaptır getir dedi, Dedim sen doktor musun ? Doktur kim kardeşim burda dedim ...

Eliyle doktor u gösterdi , Doktor bu dedi...
Doktora döndüm dedim HOCAM senin görevin teşhis için gerekli incelemeyi yapmak değil mi dedim ?

Oda asistana döndü , dediki, Sperm ve idrar testi yaptırıp getirsin dedi.. içeri girdiğimde doktor sinirli bir şekilde telefonla konuşuyordu , Ayaklarını sallıyordu, Asistana çabuk lan '' falan bişeyler diyordu...
Gittim Hasta haklarına şikayet ettim, Onlarda el ile teşhis koymak zorunda olmadığını söylediler..Ama Varikosel de el ile teşhis in çok önemli olduğunu biliyoruz...

Devlet hastanesinde işler böyle ise, hemde istanbulun göbeğindeki bir semtte... Başka illerde nasıldır bilemiyorum...Sağlık sistemi çok kötü arkadaşlar... Ama bu işin peşini bırakırsam ben adımı değişiririm...O doktoru bulacağım,
Burnundan fitil fitil getireceğim..Sağlık bakanlığını arıyorum...Sekreterine söyleceğim, ama bişey yaparlar mı bilemem... Çare bulmak için gittiğimiz doktor sizi hayatınızdan bezdirebilir...

Kızlar benim eşime de varikosel ameliyati dediler ama bazıları işin daha kötüye gittigini söylüyor ameliyati izledim youtube dan biraz ürkütücü agri acı oluyor mu ameliyattan sonra zor bir ameliyat mi?

Kızlar benim eşime de varikosel ameliyati dediler ama bazıları işin daha kötüye gittigini söylüyor ameliyati izledim youtube dan biraz ürkütücü agri acı oluyor mu ameliyattan sonra zor bir ameliyat mi?
Merhaba, 1 ay önce benim eşimde oldu ameliyat ama gerçekten hiç korkulacak bir durum yok. Ameliyat olup aynı gün hastaneden çıkanlar oluyormuş, benim eşim biraz evhamlı olduğu için doktor o gece yatış yaptırdı. Ama hiç ağrısı sızısı olmadı. bir iki gün yürerken dikişlerden korktuğu için dikkatli yürüdü o kadar. Onun haricinde hiç bir problem olmadı. Korkmanıza gerek yok. Değerlerine henüz baktırmadık ama mikrocerrahi olduğu takdirde kötüye gitmez değerler.

benim eşim 7 ay önce oldu değerleri duzeldi ama hala gebelik yok.benimde testlerim yapıldı suan sorun gozukmuyor.ins en yakın zamanda bende mujdemi alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…