Kızlar testler beni yanılttı mı lütfen bir bakın :(

northernlights

bal kızım ve sürpriz aşkım
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012
986
967
Merhaba,
adet tarihime daha 5 gün var dün akşam evde test yaptım ve yapar yapmaz silik pembe çizgi çıktı ama çok uçuktu bir tane daha yaptım o da çok çok uçuk çıktı.
sabah hemen bir heyecanla 3 tane daha yaptım ve üçünde de belirgin 2. çizgi çıktı
daha önce de bu testi defalarca yapmıştım ama değil çizgi , hayalet çizgi bile olmuyordu tek çizgi çıkıyordu ve gerisi keskin bir beyazlık...

ben de heyecana kapılıp kan testi yaptırdım ve 1.2 çıktı değerim şok oldum

sizce 5 testin beşi de hatalı olabilir mi? daha adet günüme var diye mi kanda çıkmadı? ama idrar testinde nasıl çıktı? kafam çok karıştı kızlar
kesin negatif mi yani sonuç?

evet canım ben de öyle düşünüyorum ama ne bileyim beşinin de neden pozitif çıktığını bir türlü anlayamıyorum

kanda o kadar az çıkmışken idrarda çıkmış olması tuhaf. 2-3 gün sonra tekrar kan testi yaptır bence.

bence kan testi hatalı canım...bazı makinalrın hassasiyetleri çok düşükmüş...bir arkdaşımızında böyle olmuştu...çok üzülmüştü...ertesi gün yine yaptırmıştı ve çokk yüksek çıkmıştı kanda...

canım çok sağol desteğin için :)keşke dediğin gibi olsa. zaten test yaptırdığım hastaneyi gözüm çok tutmamıştı :)
en iyisi adet günüm gelince bir daha gidip yaptırayım
kafamı taşlara vuruyorum nereden aklıma geldi de yaptım şu idrar testlerini diye
ama hala inanamıyorum 5 idrar testi de yanlış çıkar mı ki .

kızlar tekrar idrar testi yaptım tekrar pozitif çıktı

hiç bişey anlamadım ya ağzımda demir gibi kan gibi bir tat var

neden pozitif çıkıyo şu testler

kızlar tekrar idrar testi yaptım tekrar pozitif çıktı

hiç bişey anlamadım ya ağzımda demir gibi kan gibi bir tat var

neden pozitif çıkıyo şu testler

canım sen iyi bir tıp merkezine polikliniğe git...yada iyi bir özel hastaneye... bence sen dünde söylediğim gibi bence dünkü kan testi hatalı

O kadar testte hatalı olamaz ya tatlım
hem idrar da b hcg değerinin çıkması için
kandaki değerin 50 olması gerekmiş bence kan hatalı olabilir
inşallah hamişsindir arkadaşım Rabbim hayırlı ve
sağlıklı evlat nasip etsin sana ve tüm bekleyen arkadaşlarıma inşallah

canım sen iyi bir tıp merkezine polikliniğe git...yada iyi bir özel hastaneye... bence sen dünde söylediğim gibi bence dünkü kan testi hatalı
ah canım o kadar korkuyorum ki tekrar kan testi yaptırıp negatif çıkarsa diye.
en çok da kendime kızıyorum eşimi, annemi herkesi heyecanladırdım dün ama tavsiyene uyucam bir kaç gün daha bekleyip yaptırıcam kan testi bir daha. ne yapalım korkunun ecele faydası yok :)

Farklı markalarla mı yapıyorsun testi?Eğer öyleyse hepsi mi bozuk çıkacak bir yanlışlık olmuştur.

aynı marka değil canım bugünkünü de farklı bir eczaneden aldım. keşke yanlışlık olmuş olsa :)

inşallah canım rabbim bütün isteyenlere nasip etsin , hamilelere de saglıkla, mutlulukla bebişlerine kavuşmayı nasip etsin inşallah

bencede hamilesin canım inş. ben günüme 5-6 gün varken öylesine yapmıştım ve çift çizgiyi görmüştüm iki gün arayla tekrarladım gittikçe koyulaştı doğru doktora gittim ultrasona aldı ve keseyi hemen gördük kan testi bile yaptırmadım bir de idrar testleri güvenilir değil diyorlar ama ebe arkadaşım eğer 2.çizgiyi gördüysen hata payı yoktur demişti ben 3 aydır bu testlerden yüzlerce yaptım silik bile çıkmadı hiç 2.çizgi ama hamş olduğumda hemen belli oldu günler öncesinden kan testine gelince bazen aralıkları yüksek tutuyorlar değerin düşük çıktığında negatif diyorlar bence birkaç gün bekle eğer katlanmışsa değerin hamişsindir inş. sonuçta çok erken olabilir ve 0 değil değer :))))

canım çok teşekkür ederim desteğin için keşke öyle olsa :)

yine 2 tane test aldım bu sefer paraya kıyıp predictor aldım ikisi de negatif demek benim testler dandik çıktı :)
neyse kısmet ne yapalım :) şimdi adetimi bekliyorum

bence en kısa zamanda doktora git ne olduğu o zaman belli olur

Merhaba arkadaslar..1 senedir evliyim 21 yasındayım evlendıkten 4 ay sonra hamıle kaldım 2.5 aylıkken düşük yaptım.evlendıgımden beri korunmuyorum.dokttora gıttım tembel yumurta var dedi ama korkulcak bişey yok dedi.şimdide 2buçuk aydır hastalanmıyorum yarın kan vericem.tembel yumurta hakkında yazılanları okudum ve korktum ama doktorum sadece adetin geçikiyor korkulcak bişey yok dedi... .s inşallah yarrın ki sonuçlar pozitif çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…