kızlar test yaptım....

ccaaddee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
187
1
kızlar adetime 4 gün var şimdi test yaptım 2 çizgi ama 1 i silik çıktı bu nne anlama geliyooo yaaaaaa biri yardımcı olsunn çok heycanlıyımmhihoyyytbenneyaptımki

canım gözün aydın hamilesin işte rabbim tamamına erdirsin darısı bizleri başına inşallah

kızlar adetime 4 gün var şimdi test yaptım 2 çizgi ama 1 i silik çıktı bu nne anlama geliyooo yaaaaaa biri yardımcı olsunn çok heycanlıyımmhihoyyytbenneyaptımki

canım benimde öyle olmuştu 2.çizgi silikti ışığa tuttukça gözüküyordu 2 gün arayla 4 kez denedim ama silikti şimdi 5 haftalık hamileyim canım hayırlı olsun:CüvCüv:

e hamilesin tatlım gözün aydın:)

yaaaaaaaaaa keşke bendee siizn gibi emin olabilsemm doktora gitsem kan testinde çıkar demi kızlarr..şimdi hiç emin değilimmmm hamilemiyim değilmiyim kızlar kusura bakmayın çok heycanlıyım ne yazdığımı bilmiyorummm gerçekten hamilemiyim:CüvCüv:

canım üç gün sonra testini tekrarla eğer çizgi biraz daha belirginleşmisse hamişsin demektir... silik olan şüpheli anlamına gelir. bazen testlerde yanılmda olur. yada yarın sabah başka bir test daha yap ilk idrarınla bakalım gene pozitif çıkacakmı? inşallah hamişsindir.

canım hayırlı olsun hamilesin inşallah bazen silik çıkabiliyomuş öle diyodu bi testin arkasında hem kan testinde kesin çıkar ama sakin ol dua et hayırlısı ile anne oluyosun ne güzelhihoyyyt

canım hayırlı olsun hamilesin inşallah bazen silik çıkabiliyomuş öle diyodu bi testin arkasında hem kan testinde kesin çıkar ama sakin ol dua et hayırlısı ile anne oluyosun ne güzelhihoyyyt

kızlar süpersinzz???ilk siiznle paylaştımm eşime bile solemedimm emin olmadığım içinn solemicemm kızlarrr hepinizee teker teker teşekür ediyorum .....delikafadulden allahım ne olur hamile olayımmm:CüvCüv:

kan testi yaptır bencede için rahat etsin

canım benimde öyle çıkmıştı sen kesin hamilesin benden dimesi......

:CüvCüv:evvet kızlarrrr allahıma şükürler olsunkii hamileyimm darısı isteyenlerin başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…