Kızlar tek ricam incitmeden yazar mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kocası insan içine çıkamaz, oğluna kız vermezler diye korkuyor. Kızı için ne düşünüyor? Ne ederse etsin, çenesini kapasın otursun yerine.
Cahil ve vicdansız bir kadın. Kızını da manipüle ediyor. Daha ağır konuşurdum da banlanmak istemiyorum. Asabımı bozdu

Böyle dediğimde istersen git şikayetçi ol diyor . Bir de diyor ki kardeşinin düğünü olacak şunu olacak bunu olacak yanında olamayacaksın öyle yerlerden vuruyor ki

Acımasız olmayalım canım da senden canını istiyorlar. Kime rezil olurlarsa olsunlar, "istemiyorum anne, el gün benim ne yaşadığımı bilmiyor, orada sinir krizi geçirip her şeyi babamın yüzüne vurmamı istemiyorsan bu konuyu açma tekrar" de. Kimse senden değerli değil annen bile olsa, kendi ruhunu koru senin asıl ailen karnındaki bebek artık

Böyle dediğimde istersen git şikayetçi ol diyor . Bir de diyor ki kardeşinin düğünü olacak şunu olacak bunu olacak yanında olamayacaksın öyle yerlerden vuruyor ki
Ama onlar da rezil olacak. Bunu göze alamaz. Gitmeyiver gıymatlı oğlunun düğününe, insanlar da neden kızları düğüne teşrif etmiyor deyip, araştırsın kime dünür olduklarını.

Sizi niye incitelim ki. bu olayda tek masum sizsiniz. Anneniz de en az babanız kadar pislik. Acınacak, vicdan yapılacak son kişi. Görüşmeyi kesmeniz sizin de hayrınıza olur. Hayat enerjinizi sömürüyor baksanıza. Yere batsın onun anneliği.

Gerçekten böyle bir şey yok mu ? Ben ona da böyle anlatsam suç duyurusu yada kamu gibi v.s şeyler olmaz mı yani
Hasta mahremiyeti sebebi ile siz istemeden dava vs açılmaz. Bence iyi biri psikolog bulup destek alın.
Ve kim ne derse desin o adamın cenazesine bile gitmeyin. Ben yerinizde olsam annemle de görüşmezdim ama vazgeçmek istemediğiniz için ya artık bu konuyu açma ya da beni kaybedeceksin diye net olun

Kocası insan içine çıkamaz, oğluna kız vermezler diye korkuyor. Kızı için ne düşünüyor? Ne ederse etsin, çenesini kapasın otursun yerine.
İstese benim için de binlerce bahane uydurabilir zaten değil mi ? Ben kimseye bir şey diyemiyorum nerde neden gelmiyor neden gelmediler cocukları da olacak diyen kişilere beni de düşünse bir bahane uydurur ve beni o ortama sokmak istemez dimi ?

Üzmek istemiyorum ama anneniz kendi kocası ve oğlu için sizi gözden çıkarmış. Düğüne gitmeseniz ne olacak ya. Sizin psikolojinizden değerli mi.

Cenazesi olsun çocuk sevindircem inanın. Ve bu çok güzel bir cevap . Gerçekten ne tepki verirse versin bende sizin dediğiniz gibi ona ya bu konuyu açma yada artık beni kaybedeceksin diyeceğim

Çok düşünmesine gerek yok. Hamile ve pandemiden dolayı gelmedi. Bu kadar basit

Hiçbir bahane mevlid, nişan, düğün, bayram vs gibi organizasyonlara üst üste katılmamanı açıklamaz çünkü. İnsanlar sorar. Zaten yakın akraba biliyormuş, seni ısrarla çağırmasının nedeni onların ağzını kapatmak. İstese bahane bulur tabi, pandemi ve hamilelik güzel bir bahane ama istemiyor işte. Şu dediklerimi göze alamıyor.

1 1lokum sen ağaçta bi yaprakmissin. s..fsizin biri gelip seni koparmak istemiş. anneni dal sanıp tutunmussun düşmemek için. ama aslında o dal da sana yuva değilmiş seni umursamamis.

sonra bakmışsın sen aslında yaprak değil uğur böceğiymissin. uçup kendi eşini bulup yuvani kurmuşsun.
senin en son yapacağın şey o ağaca dönmek. o dala güvenmek. ve dalın sana sevgi beklediğine inanmak olmalı.
canına yazık. canının içindeki o minik cana yazık.

Kesinlikle haklısın hemde cok

Bana millete ne diyeceğim derse bu cevabı vereceğim biliyor musunuz annem bana bir şey dediğinde sanki boğazımı bir şey tutuyor ve karşısında cevap veremiyorum
hayır böyle bir şey söyleme. Sonuçta birgün hamileliğin bitecek. Ben pedofili sapık baba müsvettesiyle aynı ortama girmek istemiyorum, sen de beni zerre kadar seviyorsan beni onla aynı ortama sokmaya çalışmazsın de.

ayrıca eşin bu durumları madem biliyor, annenin seni babanla görüştürme ısrarlarına bir şey demiyor mu?

Üzülerek yazıyorummmm tekrar tekrarr okudum tuhlerim ürperdi sizde iyi degilsiniz lutfen destek alin psikologa gidin kusura bakma beni lutfen yalnis anlama bende annemi cok seviyorum asırı anneciyim anneme çok düskünümdür anneniz sizi hic düsünmemis ilk kocasini kardesinizi düsünmüş kardesinizle kimse evlenmez diye kocasinin rezillerini kimse duymasin nassil anne ya boyle birseyin ustunu nasil kapatabilir ya anlamiyorum sende hic korkma ya ne.olursa olsun senin yasadiklarini sen biliyorsun kimse bilmiyor emin ol herkez senin yaninda arkanda olacak ne olursa olsun çekinme. Utanma .... asla rezil pislik utansin bir baba nasil yapar evladina dügümleniyorum yazinca kelimlerimi toparlayamıyorum annenizden uzak durun .gercekten esinizden saklamayınn anlatın bir an once gidin sikayet edin bu pislik ortalikda geziyor adalet var unutma...

Bunları okudukça gözlerimden daha beter akıyor . Ben kendimi doğru mu yanlış mı diye düşünürken böyle düşünenlerin varlığını görünce yapmak istediğim şeyin cok doğru olduğunu anlıyorum ve inanın hiç birinizi bilmesem de sözleriniz bana güç oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…