Kızlar sizlerden bir ricam olacak

Bence sen cok sacma düşünüyorsun git baska forumlara allah allah ya beni dersim basıman askın allah için şurda insanlrdan bişey istıyorum bir iki kendini bilmeZe laf anlat bde şurda din bilgisine ihtiyacım yok benim elhamdülillah müslümanız sacma sapan saptırma konuyu

tefriciye okuyamıyorum eğer ismini söylersen senin için ismi azamı okurum teyzeminde 16 yıl çocugu olmadı tüp tedavisi boyunca hergün ismi azam ve kenzül arşı okudu çocugu oldu
Büşra ismim canım o da olur ben inanıyorum dua nın etkisine

fevrileşmeyin
ben fikrimi söyledim ve haklıyım
ortada kitap var kitap!!
tamam arkadaşım sen yap iyidir sevaptır oku
ama bu senin haklı oldugun anlamına gelmez
güzelce anlatıyorum kendini bilmez diyorsun

işte cehalet buradan geliyor
eger biraz ne demeye çalıştıgımı anlasaydın bu kadar sinirlenmezdin zaten

tesbih ve duanın sayı ile yapılacağı hiçbir kitapta yazmaz! Kuran ı Kerim de yazmaz

ha sen oku arkadasım ben diyorum ki sayıya indirgemeyin

Allaha olan kulluğumuzu sevgimizi sayılara dökmeyelim

ibadet bir söylem değil!! eylemdir!

hissetmektir..Rabbini yaşamaktır!

bilmem kaç tane okumasan da O seni görür duyar bilir
demek istiyorum

arkadasım müslümanıza getirme konuyu..sana aksini iddia ettimmi???

10 tane okudum arkadaşım. Allahım kabul etsin,herkesin gönlüne göre versin inşallah.

Polemiğe gerek yok bu konuyu bunun için açmadım hayırlı bir iş için açtım sen yaz dur takıl kafana göre

Polemiğe gerek yok bu konuyu bunun için açmadım hayırlı bir iş için açtım sen yaz dur takıl kafana göre

kafama göre takılırken sana da hayırlı bir evlat tez zamanda diliyorum canım
inşallah sen ben diğer arkadaşlar bir an önce meleklerimize kavusuruz
sayıp da dua okumadım ama ben de böyle dua ediyorum
Allah gönlüne göre versin

Sağol tesekkür ederim amin inşallah

Yahu ne gerek duyarsiniz su islere herkesin fikri zikri kendine ortada biat vardir uyarirsin yanlis vardir tamam ayette surede salavatta yanlis yazim vardir amenna gelip insanlarin dua isteklerine mudahale edipte nicin polemik ortami yaratip hem kendiniz hem baskasini banlatiyorsunuz
Sizin inandiginiza baskasi inanmak zorundami neden diretme o adam sayiyi belki motive belki aliskanlik kullaniyor belki gunluk zikir edinebilmek icin kim kimin kalbini bilir

Kimse kimseyi hissederek dua edemezmis evet ben ve benim gibiler hep gerizekaliyiz Allah bizi hep akildan yoksun yaratti tanimadigim kisi icin abdest alip zamandan feragat edip ortumle oturdum dun onun icin dua ettim bosa vakit harcama bosa emek nasilsa kabul olmaz ben ve benim gibiler hep salak hic bise bilmeyiz Allah tizasi muslumanin muslumana duasi iyi niyet diye biraeyde yok zaten

Bir insanin gonlune bise duser sevk gelir guzel hisseder NASİP OLUR YAPAR o Allahla onun arasinda o insanin modunu dusurup duasindan vesvese yaratacak uzecek okuyacak insanlara acaba yaratacak seyler yapmayin sonra Allahin gonlune guc gider sizi sinar bunu herkes icin yaziyorum okuyacaksaniz alacak bir sayiniz varsa alirsiniz (bur arkadas ben o duayi okuyamiyorum ana sana baska dua ike dua edicem demis biri gelmis gonlen Allah hayirlisiyla nasip etsin demis)kimseyi zorlamiyorki dusuncelerinizi bilgilerinizi dini paylasim alaninda paylasirsiniz bizlerde faydalaniriz dua istemis sinava dusmus insanin sayfasinda degil bu sayfa o sayfa degil onun icinde paylasim sayfasi var

Son düzenleme:
Canim arkadasin dedigini yanlis anladin o da kotu birsey demek istemiyor . Yani oku ama sayisiz olsun demek istiyor. Herkes bildigini yapsin. Bende zamaninda okudum 4444 tane . Rabbim tez zamanda hayirlisiyla gonlunden gecen butun dualari kabul eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…