Kızlar sizlerden bir ricam olacak

Prmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
2.309
2.364
32
merhaba arkadaslar .. ben bir arkadsm için okudum sizlerde benim için salavatı tefriciye duasını ALLAH rızası için okurmusunuz ? Artık yorulmus durumdayım pes etmek istemiyorum dua edip çocugumun olmasına tekrar cabalamak istiyorum. Sağ salim çocugumun olması için benim adıma dua ederse herkes çok sevinirim . Herkes istediği kadar okusun buranın gücüne inanıyorum istediğim dua sayısına çok cabuk ulasacagım ve en yakın zmanda da rabbim bizi duyacak biliyorum bana yardımcı olacakmısınız?

Bu dua herkes istediği kadar okusun okuyanlar bana kaç kez okudugunu yazsın ki istediğim sayıya ulaştıgımı göreyim arkadaslar . Daha sonra sizler içinde yapalım böyle salavat zincirleri .

Eklentiler

• B92EED4A-2D9D-4B7B-8728-1D5DD1CEF341.jpeg
    53,5 KB · Görüntüleme: 84
Baska yok mu kızlar degerlerim kötü bnm için lütfen dua edin lütfen

yanlış anlama canım ama
biz insan oğlu nankörüz
ne zaman başımız sıkışsa bir dileğimiz bir derdimiz olsa daha çok okumak daha çok Rabbimizi anmak aklımıza gelir

Allah diyor ki sen beni hiç unutma beni an beni bil bana ibadet et

o zaman zaten herşey güzelleşir

ama biz direk dualara sarılıyoruz..bin kere okucam Allah dileğimi kabul edicek

hayır! Allah biliyor seni..ekstra okumak iyidir ama baş sıkışınca da bonus kazandırmaz

Başım sıkısınca sadce yada daha cok dua ıkudugumu nereden biliyorsunuz ??

Ben. Nankör oldugumu düşünmüyorum ben her gün duamı ederim allahıma yalvarırım bu dualar sadece bizi ona daha fazla yaklastırıyor benim düşüncem de böyle dünya dualrla dönüyor ne de olsa ne kadar edersek ... hangisini kabul edeceğini rabbim bilir biz edebildiğimiz kadar edelim de

Arkadasin demek istedigi o degil baska birsey anlatmaya calismis ama ifade edememis sayili duada sayiya odaklanip niyetten uzaklasma kendini zorlama oluyor neden hergun yorulmadan o kapiyi calmak yerine sikisinca dilek duasi okuyorsunuz insanoglu nankor babinda yazmis neyse konunuza iliskin birsey yazmak isterim

Cok uzun zamandir buralardayim kardesim buranin Allah rizasi icin yardimci olan 3,5 okuyani vardir fix onun disinda pek kimse sayi almayabilir genelde herkes kendisinede ayrica okunan listelere katilir malum tefriciyede uzun bir salavat
Bilgin olsun diye yazdim Bgn okumam cok sonra okuyup yazarim
Allah kabul etsin

Başım sıkısınca sadce yada daha cok dua ıkudugumu nereden biliyorsunuz ??

demek istediğim bunun sayısı olmaz

4444 değilde 5000 okusak? yada 3000 okusak ne olur? kabul olmazmı?

demek istediğim bunun sayısı olmaz

4444 değilde 5000 okusak? yada 3000 okusak ne olur? kabul olmazmı?
Onu biz bilemeyiz Allah bilir dinde zorlama yok kimin gucu neye yeterse o kadarla dua eder kimi bir okur cok kalpten okur kimi 1000 okur denk gelir kabul olur yahut dunyaliga olmazda ahirete kabul olur
Bu bahsi gecen sayilar gecmiste evliyaullahin Allah veli dostlarinin din bilginlerinin okuyup fayda gorup tavsiye ettigi sayilar veya bazi dualarda esmalarda vardir o esmalarin ebced degeri gezegeni vs ile yapilmis havas ilmince hesaplanmis sayilar yada hatim sayilari gibi olabiliyor gucu yeten okuyor bazi sayilar cok yuksek olabiliyor ki o noktadada duadan kopma olma durumu duaya degil sayiya odaklanma olup sikinti olabilir zamana takilmadan okumak en guzeli bence
Hepsinde aslolan israrla birakmadan kapiyi calmak ve inanc oldu diye bilip okuyabilmekki cok zor bir ruh hali insaniz nefis var muhakkak bir suphe olabiliyor ben defalarca 4444 okumus gruplarca okutmus biriyim mesela dunyalik dilegimde gelisme olmadi hayirlisiysa nasip olsun demistim lakin bir kazami belami engellemis serri uzaklastirmistir muhakkak yahut ahiretime kalmistir belki bende sayiya odaklanip duamdan kopmusumdur o ruh halini yakalayamamisindir
Gucu yeten okur okutmak isteyende mantik baskasindan dua almaktir kimin duasi kabul olunur bilinmez
Allah hakkinda hayirli eliayagi duzgun salih saliha evlatlarla kucagini doldursun insallah mudahalesel cumlelere sahsim olarak karsiyim gonlune dusmus Allah nasip etmeyecegi duayi gonle dusurmez diye bakiyorum alan alir kalani kendisi tamamlar ibsallah Allah kabul etsin

100 tane okudum canım. Rabbim kabul etsin inşaAllah.

Canı
m allah razı olsun cok güzel acıklamıssın ben fırsat bulup cok fazla giremesemde agzına saglık

Olsun okuyan duyan olur bugün benim basıma gelen yarın baskalarını basına da gelebilir okuyabdanda duacıyım okuyamayandanda

Çok da uzun bir dua değil ben hiç tanımadgm birine okudum bu bir iyi niyettir sabır işidir aman okusam ne olur diye düşünmesin kimse bi gün cıkıpta burda kendinizi sizlerde bu durumda bulabilrsiniz çaresizce yardım istıyor olabilrsnz bir gün

ben yine de sayıyla dua okumanın bir anlamı oldugunu düşünmüyorum

kadının biri elinde bir sepet elmayla giderken yaşlı bir adam yolda rast gelip sormuş

hayırdır kızım nereye götürüyorsun bu elmaları

kız sevdiğime götürüyorum amca demiş

kaç tane götürüyorsun demiş adam

kız cevap vermiş

insan sevdiğine sayıylamı götürür amca demiş

velhasıl bunu rakamlara dökmek diye birşey yok

dua formaliteden yapılmaz ben senin içindeki hissiyatı inancını derdini tasanı nasıl senin gibi yaşar ve senin adına okurum

tesbih bir söylem değil eylemdir, rakam ve boncuklarla oynamaya indirgenemez

tefriciye okuyamıyorum eğer ismini söylersen senin için ismi azamı okurum teyzeminde 16 yıl çocugu olmadı tüp tedavisi boyunca hergün ismi azam ve kenzül arşı okudu çocugu oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…