Kızlar sizlerden bir ricam olacak

Yahu ne gerek duyarsiniz su islere herkesin fikri zikri kendine ortada biat vardir uyarirsin yanlis vardir tamam ayette surede salavatta yanlis yazim vardir amenna gelip insanlarin dua isteklerine mudahale edipte nicin polemik ortami yaratip hem kendiniz hem baskasini banlatiyorsunuz
Sizin inandiginiza baskasi inanmak zorundami neden diretme o adam sayiyi belki motive belki aliskanlik kullaniyor belki gunluk zikir edinebilmek icin kim kimin kalbini bilir

Kimse kimseyi hissederek dua edemezmis evet ben ve benim gibiler hep gerizekaliyiz Allah bizi hep akildan yoksun yaratti tanimadigim kisi icin abdest alip zamandan feragat edip ortumle oturdum dun onun icin dua ettim bosa vakit harcama bosa emek nasilsa kabul olmaz ben ve benim gibiler hep salak hic bise bilmeyiz Allah tizasi muslumanin muslumana duasi iyi niyet diye biraeyde yok zaten

Bir insanin gonlune bise duser sevk gelir guzel hisseder NASİP OLUR YAPAR o Allahla onun arasinda o insanin modunu dusurup duasindan vesvese yaratacak uzecek okuyacak insanlara acaba yaratacak seyler yapmayin sonra Allahin gonlune guc gider sizi sinar bunu herkes icin yaziyorum okuyacaksaniz alacak bir sayiniz varsa alirsiniz (bur arkadas ben o duayi okuyamiyorum ana sana baska dua ike dua edicem demis biri gelmis gonlen Allah hayirlisiyla nasip etsin demis)kimseyi zorlamiyorki dusuncelerinizi bilgilerinizi dini paylasim alaninda paylasirsiniz bizlerde faydalaniriz dua istemis sinava dusmus insanin sayfasinda degil bu sayfa o sayfa degil onun icinde paylasim sayfasi var
Aynen öyle canım amac farkkıydı benim niyetim belli rabbimden evlat diliyorum o da dua ederek

Kac oldu simdi okunan canim belki cevrenede dagitmissindir. Kalan diye yazarsan daha iyi olur.

X