Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar sizin nasıl

Ya bunun kesin bir nedeni yok ki.. Allah böyle düz göğüslü yaratmış beni de işte..

zayıf kızların hepsi düz değil ama düz olanlarınki genelde zayıf kızlar bir ilişkisi var mı ?
ya yapma düzleştirilemez mi ?

onların(düz göğüs) göğüs yapısıyla bizimkinin(büyük göğüs) farkı ne?

kimse cevap vermesin zaten olayın ciddiliğini anca intihar edince falan anlarsınız

kimse cevap vermesin zaten olayın ciddiliğini anca intihar edince falan anlarsınız
canım ne intiharı?
göğüslerin çokmu normalin üstü büyük...
bu hormonlarla alakalıdır diye düşünüyorum.
o kadar rahatsızsan neden küçültme ameliyatı düşünmüyorsun.
fazlasıda azıda zarar.ben düz sayılırım mesela ama fazla büyük olmasınıda istemezdim.
tam tersi bunu isteyenler kadınlarda var.geçenlerde burdan bi arkadaş bana dümdüz erkek göğsü gibi olsun istiyorum yazmışş!
Herkesin derdi kendine nede farklı??

acaba o arkadaş ben olabilir miyim
acaba o arkadaş ben olabilir miyim?

küçültme ameliyatı hakkaten düşün bu kadar raharsızsan benimde küçük bende keşke büyük olsa biraz diyorum bu kadar takıyorsan çözümü var yani

o zaman düz göğüslülerin göğüsleri yok mu? Tikkabilla
hll35 kendimi bildim bileli nefret ediyorum ben pişman olmak mı
düşünüyorum da ben düz göğüslü olmak için neyi vermezdim ki
afrodit26 kabaca algılama ama sana cevap vermek bile istemiyorum lütfen yorumum olsun diye mesaj yazma

kabaca algılamıyorum canm istersen cevap verme sen bilirsin .. ben bu forumda hiç bi konuya yorum olsun diye mesaj yazmadım bi arastır istersen nerlerde ne yorumum var o senin dediğini işi gücü olmayanlar yapıyo tek uğrasım burası değil cok şükür..

afrodit26 yanlış anlama atarlanmamın sebebi benim burada yıllardır acısını çekip foruma yazmamı dalga geçmek demen
düşünsene birileri senin acını dalga olarak görüyor ne hissederdin?

kızlar düz göğüs yapısı ne?nasıl olunur ? bıçağı alıp kesecem yahu yok mu bir çözüm?

kızlar düz göğüs yapısı ne?nasıl olunur ? bıçağı alıp kesecem yahu yok mu bir çözüm?
Bu sorunun cevabını artık gidip göğüs küçültme kısmında ara. Başlıklarn gördüğün üzere bizim burda derdimiz başka konuştuklarımız başka. Her konuya her bölüme ayrı isim verilmesinin amacı herşeyin yerinde konuşulması aynı dertten muzdariplerin toplanması. Burası büyütme topici buranın konusu bu konuşulan bu , burdaki dert bu. Boş yere meşgul etme lütfen sıkıcı olmaya başladı artık yazdıkların.

göğüs küçültme forumunda konularımı bulabilirsin küçültme forumu çok ölüm ki kimse konularıma cevap yazmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…