KIZLAR SİZİN FIKIRLERINIZ NELER ? Dua etme konusunda ♥️

Haklısın. Kendileri o kadar etmis kabul olmamis . Insana dua etki etmezmiş haşa:/ yok zaten daha bitti. Işleri düştükleri zaman ,dertlesecekleri zaman arıyorlar
Allah Allah.
Sanki bir çocukla konuşuyormuşum gibi geliyor.
Kardeşim sen evlenmeyi,yüksek lisansı boşver de kendini geliştir de olgunlaş artık.

Allah Allah.
Sanki bir çocukla konuşuyormuşum gibi geliyor.
Kardeşim sen evlenmeyi,yüksek lisansı boşver de kendini geliştir de olgunlaş artık.
Yaşları gibi davranmayıp çıkar için dostluk kurmuşlar çok yakın arkadaşlarımdı. Bunu anlatıp ifade ettim.

Ailesinin yetıstıremediği
Kendi çabasının zerre olmadığı bırını dualarla adam edemezsin ki elifsudecim. Bızım demek ıstedıgımiz bu sana.
Bunu gayet iyi biliyorum. Anladım da . Benim üzüldüğüm kac yaşına gelmiş arkadaşlarımın aptal aptal tavırları. "Işleri düşünce " davranışları dua istemeleri

Evet. Çok mantıksız hem kendileri etmiyor ,inanmıyor. Sonra başlıyorlar su işimiz var da dua et,istihare yap vs diye .
Madem inanmıyorlar kusura bakmayın dıyeceksın o zaman sende.
Bence arkadaslarını ıyı seç.
Manevi yönünü seviyorum ama, başkalarının soylemlerini cok takıyosun gibi.
Asla iğneleyici bır cümle kullanmak ıstemem, ama duan Allah ile senın aranda olmalı.
Yıne demıstım galıba ne rüyanı, ne duanı kımseye anlatma dıe.
Karsında kı iyi niyetli olsun olmasın gercekten Olacagı varsada olmaz.
Arastır oku dogruyu ısteyen bırıysen zaten Allah sana o yolu gösterir.
Ama arkadas cevren garip geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…