Kızlar sizce kötü bir şey mi yardım edin!!

minna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
64
0
Kızlar adet dönemimin son günündeydim bugün ve kahverengi leke gördüm.Acaba kanın rengi son günde değiştimi bu normalmi yoksa bir hastalıın belirtisimi:S ilk gününde de çok koyu kırmızı siyaha yakındı rengi.Sizde de oldumu aynı şey kızlar kafama çok takıldı bütün gğn kafama taktm.Bir de eskiden aybaşında ayın 1 i gibi falan olurdu.şimdi ay ortasına kadar geldi 28 günde bir oluo..kızlar yorumlarınızı bekliyorum nolur cnm sıkıldı

Rengi konusunda bişey diyemiyecem ama günü değişebilir. Benim her ay 4 gün geri atıyor mesela bu sorun değil

canım dr.a gitsene burda sana uzaktan beri kimse teşhis koyamaz
belki önemsizdir belkide önemli bişeydir ancak dr. anlar bunu

belki sizlerin de başına gelmiştir veya duymuşsunzdur die yazıym dedm moralim bozuldu da

belki sizlerin de başına gelmiştir veya duymuşsunzdur die yazıym dedm moralim bozuldu da

anliyorum
fakat aynı şeyi yaşamiş olup merak etme korkulcak bişey yok desek bile bu doğru olmayabilir
en doğru bilgiyi bir dr verir sana

regl'nin ilk ve son gununde rengi kafferengi gibi olmasi cok normal cok insan duydum bu sekil olan kafaniza takmayin hastalikla bir alakasi yok....Şeniz

konu içeriği nedeniyle"jinokoloji "bölümüne taşınmıştır editör arkadaşımın da bilgisine

Çok normal. Üşütünce ya da stresliyken biraz koyulaşır adetin rengi. Ve zaten adet döngüzü 26-30 gün arasında değişir. Daha uzun ya da daha kısa da normal sayılır, ortalaması budur. 28 gün aslında çok çok normal. Zaten bir de her ay 30 çekmediği için adet döngünüz 30 gün de olsa aylık takvimde kayar.
Endişelenmeyin herşey normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…