Kizlar Sizce Aşk Yaş Farki Tanir Mi?

DreamLover

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2007
4.482
105
Her yaşta aşk farklı olurmuş,Genç bir kadının yaşlı bir erkekle yaşadığı aşka hiç kritik getirilmezken hatta o erkeğin genç kadın sayesinde daha dinamik ve genç kaldığı söylenirken, bununaksini düşünelim; kadın kendisinden küçük bir erkekle birlikte olursa onu yargısız mahkum ederiz.
Peki siz ne düşünüyorsunuz kızlar bu yaş konusunda, yani siz kendinizden birkaç yaş küçük bir erkeği sevebilirmisiniz?

Ben başlayayım; aslaaaaaaaaaaa
kendimden 1 yaş bile küçük olsaydı eşim onun ablası gibi hissederdim büyük bir ihtimalle, eşimle aramda 2 yaş var ama hep benden 6/8 yaş daha büyük olmasını isterdim

yanı ask yas tanımaz tabı ama ben yine de erkegın buyuk olmasında fayda goruyorum ideal 4-7 yas arası gibime gelıyor. benim askım 6 yas buyuk benden:asigim:

erkek buyuk olsun mesela eşimle yas farkım 8 yas var aramızda tabıkı o büyük ama cok mutluyum olgun oluyolar

aşk haberli misafir gibi gelmez kiiii.müsaitseniz gönlünüze girmek istiyorum diyecek kadar yol yordam bilmez aşk.gelir;yakar kavurur acıtır gider.
evli misin genç misin yaşlı mısın onu da sormaz aşk.yani anlayacağın ben kendimden küçük birine aşık olmam demeni bile dinlemez...

Birkac yas fark sorun olmaz ama kendimden 15-20 yas buyuk yada kucuk biriyle asla birlikte olmam.
Allah buyuk konusturmasin ama ben normal gormuyorum.

bence de yaşolsun biras erkek büyük olsun ama bazen aşk laftan anlamıyo gönül iştee..

єѕяα;1664733 .!.:
Aşk Yaş Tanımazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Ya Esracım bilmiyorum ama galiba ben bu konuda biraz hassasım, asla kendimden küçük bir erkeğe birşey hissedemem, zzzzleri uzatmışsın yoksa senin aşkın yaş farkı tanımıyo mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…