Kizlar sıkı durun...hamileyim.

Bebişkocum ben de pazar günü,sana, Akdaşa,Mehaya ve tüm bebek isteyen KK daki arkadaşlarıma da hayırlısıyla bebek dilemiştim.Dediğin gibi hepimizin dualrı kabul oldu.

İnşallah bundan sonra da hayırlısıyla kucağına almak nasip olur.

Allah isteyen herkese bu sevinci yaşatsın inşallah.

canım çok sevındım habere.Allah tamamına erdirsin.Allah nazarlardan korusun tatlımm seni bebeğini eşini.beraber güzel bir ömür gecirirsinizi inş...darısı başımıza inşşşş dimi arkadaşlarrrrr............... (aminnnn):ecrin_bebek:

Bebişkocum inan senin adına çok sevindim.Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin.Ben senin olumlu bir neticeyle döneceğini biliyordum.Dün akşam neticene bakayım diye bilgisayarı aldığımda kocamın KK kıskançlık krizi tuttu, ancak 5 dakika bakıcam diyerek kandırdım ve sonucuna bakabildim...O yüzden tebrik yazını ancak yazabildim.İnşallah allah bizede bu hayırlı haberi tez zamanda verdirir.Bu arada ikizlerimiz geliyor gibi gözüküyor.Hadi hayırlısı...

Bebişkooo çok tebrik ederim :hooray::hooray::hooray:
Sabah sabah ne kadar güzel bi haber böle moralim yerine geldi walla...
İnşallah sağlıklı ve sorunsuz bi hamilelik geçirip yolun sonunda meleğini koklaya koklaya alırsın kucağına
Kendine ve yeğenimize çok dikkat et, sevgilerimle:1hug:

tebrikler canım allah sağlıkla sıhhatle kucağınada almayı evinede getirmeyi nasip etsin artık annesin allah bu mutluluğu ve bu kelimeyi duymak isteyen herkese nasip etsin hayırla uğurla gelsin evinize ailenize

canım tebrikler allah cümlemize salıcakla kucaklamayı nasip etsin innşşaaalllaaahhhhhhhhh

Bebişko canım çoook sevindim, tebrik ederim. Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. Ama ben taaaaa baştan dedim dimi içimde sanki senin olcakmış gibi bi his var diye. Açıkcası çok fazla şaşırmadım bu sonuca. Adet sancıların devam edecek güzelim, ben şuan 2 aylık hamileyim ve halen adet sancılarım var. Korkacak bişey yok yani. Listede kendinide morartmayı unutma sırnaşık şey Darısı tüm isteyenlere inşallah. :Saruboceq:

tebrikler arkadaşım sağlıkla alırsın kucağına inşallah

Tebrikler canım hayırlı, uğurlu olsun. Çok sevindim. Hamile haberleri beni çok umutlandırıyor. Bakalım bende cumartesi günü test yaptrıcam.

bebişko çok sevindim canım inş allah bebişkonu kucağına almayıda nasip etsinn

Bebişko canım çok çooookkk tebrik ediyorum.Hayırlı olsun.Artık sende bir anne adayısın ne güzel.Allah bebişini sağlıkla hayırla kucağına almayı nasip etsin.Kendine çok dikkat et.Fırsat buldukça dinlen.Senide eşini de tekrar tebrik ediyorum.Mutluluğunuz daim olsun.

tebrikler canım çok sevindim allah tamamını erdirsin ihşallah bizde böyle güzel haberler veririz degerin ikiz gibi bebekler geliyo

yaşadıklarını yakından takip ettim canım.fakat transferinden sonra doktorun neden yüz üstü yatırdı ? önemli bir sebebi var mı bebişkom?

kaydirigubbakcemile2canım benim drumun kendine göre mükemmel uygulamaları var rahim şekline göre ya yüzü koyun yatırıyo yada sırt üstü herkeste farklı ama hepsindede işe yaradığını gördüm sebebi bebeğin rahimin en derin kısmında tutunmasını sağlamakmış ve 4 saat yatırıyo yüz üstü allahıma bin şükür darısı sizlerin başına tabi dua edicem etmezmiyim kuzum öptümkaydirigubbakcemile5

canm transfer sonrasında dikkat ettiğin önemli şeyler varmıydı?

evet yine özellikle drum kahve ve çayı yasakladı içinde düşük yapıcı etken bir madde bulmuşlar ve ekşi,baharatlı,acı ve katkı maddeli şeyler yasaktı bol bol su içtim ve kendi mayaladığım yoğurtla bol bol ayran yapıp içtim ve ilk 2 gün yattım sonra yavaş hareketlerle herşey yaptım allahım ol dedimi oluyor tatlım bundan ötesi yok umarım seninde hayırlı haberlerini alırız :CüvCüv:

darkınnnn canım benim ya senin hep dua ettiğini biliyodum allahh razı olsun senden evladını sana sağ sağlim bağışlasın nasıl bir duygu olduğunu bilirsin çok güzelll allahım sonuna kadar yaşatır bu güzelliği inşallah çok şaşkınım çok öptümkaydirigubbakcemile5

evet canlarım tekrar hepinizin iyi dileklerini için çok teşekkür ederim dualarım hep sizinle olacak eminim hepimiz sonunda anne olucaz...bakalım değerim ikiz gibi görünüyomuş ama belli de olmaz dedi dr tekte olabilir dedi ultrasonda belli olacak allah izin verirse..DARISI HEPİNİZİN BAŞINA OLSUN İNŞALLAH BAŞ DUACINIZ BEN OLUCAM....

Allah kucağına almayıda nasip etsin.uzun ömür versin hayırlı ewlat olsun inş.

Allah tamamına erdirsin arkadaşım Kucağına almayı nasip etsin değerin çok yüksek ikiz hatta üçüz bile olabilir :teytey::teytey:

bebıskocun canımmm okadar cok sevındımkı anlatamam allah hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın darısı basımıza böyle guzel haberler bızede moral oluyor bızı unutma senı bu sıtede hep gormek ısterım daha paylasacak cok seyımız var tebrıkler

kızlar ceylin naz test yaptımı acaba onunda bugundü sonuç inşallah hayırlı haberi almıştı darısı hepimize inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…