Kizlar sıkı durun...hamileyim.

bebişko canım merekla seni bekliyorum bendede çok heycan var bizde yarın gidicez inşallah duymuşsundur bebeğinin sesini bakalım yarın biz napıcaz çok heycanlıyım kızlar ya ters bişey çıkarsaaa offfff(

kızlarrr yarın ultrasona giricemmm çok fenayım umarım içimdedir meleklerim duaarınızı eksik etmeyin valla yaşlandım artıkkk

canım naptın girdinmi ultrasona dua ediyorum canım ya hayırlısıyla bebekte kalp atışıda vardır inşallah.bende kendi derdime düştüm pek kimseyi takip edemedim bu aralar napıyım nasip değilmiş bugün kürtaj oldum:çok üzgünüm:.öptüm canııımmm hayırlı haberlerini bekliyorum

:teytey::teytey:kızlarrrrrrrr ben bugün kuzularıımınnn kalp atışlarını duyduummm ikizlerim varmış karnımda allahım bu nasıl mutluluk rabbime hamd olsun herkes bu güzelliği yaşasınnnnn ikiside çok iyiy durumdalar ve gebelikle ilgili hiç bir problem yokmuş allahım sizlerede nasip etsin inşallah dualarım sizinle:teytey::teytey:a.s.

kuzuummm bende çok korkuyordum oraya gittiğimde hatta görevli kızlar kolumdan tutup öle soktular ama ben onları ve kalp seslerini duydum ikizmiş allahıma çok şükür sende bunları yaşıyacaksın canım benim bol bol dua at seni çok öptümŞeniza.s.

canımmmm çok üzüldüm :çok üzgünüm:inan bana ne diyeceğimi bilemiyorum ultrasona girdim duyduk kalp atışlarını ikizmiş ama nolur sen üzülme demek böylesi hayırlısıymış...çok öptümsenağlama

gozun aydin tatlim allah kucagina almayida nasip etsin gercekten muthis bir duygu bu

canım benim allah kucağına aldığın günleride göstersin hatırlarsan ben farkında olmadan ikiz geleceğini yazmıştım demek allah söyletmiş:

bebişkocum çok sevindim çoook Allahım kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah hepimize kendine dikkat et lütfen çok emek harcadık bizler unutma ben ilk 3 ay hiç iş yapmadım yemek yapmanın dışında

gozun aydin tatlim allah kucagina almayida nasip etsin gercekten muthis bir duygu bu

teşekkür ederim sağolun çok ptümhihoyyyt

canım benim allah kucağına aldığın günleride göstersin hatırlarsan ben farkında olmadan ikiz geleceğini yazmıştım demek allah söyletmiş:

sağol rüyacımm allahım sanada yaşatsın bu güzellikleri inşallah evet sen hep söylüyodun zaten bak kalbi güzel arkadaşım benim dediğin oldu çok öptüm bu arada sen nasılsın durumlar nedir:CüvCüv:

canımmm symslowuummm teşekkür ederim tabiki dikkat edicem bende pek bişey yapmıyorum zaten biz kıymetli gebelik yaşıyoruz çok acılar çektik bu uğurda allahım bu günleri bahşetti bize şükürler olsun çok öptümkaydirigubbakcemile3

Tebrikler canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. a.s.

gözün aydın olsun canıma.s. allah tamamına erdirsin kucağınada almayı nasip etsin.Rabbim dileyen ve bekleyen arkadaşlarada nasip etsin.:Saruboceq::Saruboceq:

canım allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin darısı başımıza inşallah

canım tebrik ederim...ne mutlu sana.. rabbim hayırlısıyla kucaklamayıda nasib eder inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…