Kizlar sıkı durun...hamileyim.

tebrikler canım..kutluyorum..hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşşşş....darısı başımıza...

Tebrikler bebişkocum allah tamania erdirsin...
Herşeyin hayirlisi..
Demek ki senin de yavruna kavuşmak için rabbimin yazdiği tarih buymuş...
Sabrettin şükrettin (yazilarindan seni takip ediyorum çünkü)
ve hayirlisi ile muradina eriyorsun inşaallah...
Ama hamileyim diye bizleri de yalniz birakma...
Sevgiyle kal....
Ikicanli....

Canimmmmmmmmm
çokkk ama çokkk sevindim ve inan ben bu haberi bekliyordum tebrikler rabbim sağlikla kucağina almani nasip etsin meleklerini inşallaha.s.Şeniz

tebrik ederim allahım kuçağına almayıda nasip etsin darısıda bizim başımıza inş.

canim ya inanki cok sevindim sanki kendim hamile kalmisim gibi cok sevindim iki haftadir senin yazilarini takip ediyodum catliyodum meraktan cunku bendende az yumurta topluyacaklar yasim genc diye sen bana umut isik oldun abartmiyorum gercekten cok sevindim hamile kalsam bukadar sevinirim ins bende ve benim gibi olan arkdaslarda hamile kalirlar dua edin arkldaslar ne olur ozellikle hamile arkdaslar sizin duaniz daha kabul olur ne olur dualarinizi esirgemeyin allahim sonuna kadar goturup hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin tekr tbrkler allah anali babali buyutsun

canımmm benimm ya tebrikk ediyorum akşam akşam ne güsel bi haber bu inan çok sevindimm ...RABBİM KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH...İSTEYEN HERKEZEDE NASİP ETSİNN ...
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

canımmm gözünaydın.hihoyyyt.tez zmanda kucağında olur inşallah.:Saruboceq:

gözun aydınn canım hayırlısıyla kucağına alman dıleğiyle sevgilerr......

yaaa inanın bana şu an sizin yazdıklarınıza baka baka ağlıyorum darısı sizlerin başına olsun diye yemin ederim ki dua edicem çünkü bütün hamilelerden bugüne kadar hep dua istedim ve allah razı olsun....dualarımız kabul oldu ve olacak.... söz veriyorum hep burda olup sizi asla yanlız bırakmıycam....a.s.:1hug:

Tebriklerrrrrrr .rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh.DARISIII BAŞIMIZAAA:dance::dance:

peki canim transferden sora neler yaptin anlatirmisin banada lazim olcakda

hiç özenmedim sadece 2 gün yattım ve kahve,çay içmedim yasakladı drum düşük yapıcı madde varmış içinde ve bol bol su içtim bide moralimi hep yüksek tutmaya çalıştım ama son günlerde feci oldum heyecandan yerimde duramıyordum göğüslerim inanılmaz acıyodu çok sık tuvalete çıktım veee kasık ağrıları kabusum oldu amaaaa hamile olduğum içinmiş bunlarrrrr umarım en kısa zamandA TÜM BEKLEYENLER KAVUŞURUZ MELEKLERİMİZE SENDE BİTANEM...hihoyyyt:teselli:

yaşadıklarını yakından takip ettim canım.fakat transferinden sonra doktorun neden yüz üstü yatırdı ? önemli bir sebebi var mı bebişkom?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…