Kizlar sıkı durun...hamileyim.

bebişkocum tekrar tebrıkler.bu arada ben de gecen hafta hamıle olduğumu öğrendim.1 hafta sonra 5663 çıktı hcg.kızlar ya ıkız falan mı acaba:) ben kendı kendıme hamıle kaldım transfer falan yoktu yanı kafam karıştı şimdi bebişkonun sonucunu okuyunca:)

tebrikler canımm Allah sağlıklı bir şekilde de kucagına almayı nasip etsin aminnnnnnn...

tebrikler tatlım allah sağ salim kucağına alıp bebişinin kokusunu duymayıda nasip etsin inş darısı tüm anne baba olma hasretiyle yanıp tutuşanlara bizlere olsunnn aminnnnn
kızlar ümidimizi kaybetmeyelimmm bizlerde bi gün annelik duygusunu tadacağız emin olun öpüyorum hepinizi iyiki varsınızzzz

bebişko okuyunca çok sevindim tebrikler sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşalllah darısı tüm isteyenlerin başına

tebrikler canım allah kucağına almayı nasip etsin. darısı başımızaa..

bebişko tebrik ederim merak ediyordum çünki benmde drum erol beydi 2 sene gittim ama olmadı bıraktım sana kısmet oldu işte herşey allahtan ol dedimi oluyor seninle berabar bi arkadaş daha vardı onun sonucu ne acaba merak ettim galiba bugündü

canım benimmmm . çok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin.

valla benim sonucuma da az kaldı. ya olmazsa diye korkuyorum.senin yaptıklarınıda yapmadım.(ekşi acı vb.) olmayacak herhelde . zaten kasıklarımda ağrı var baya...

canımmmmmmmmmm cok sevındım ..sana bır sey anlatmak ıstıyorum .hatırlarsan sana dun mesaj atmıstım .. içime oyle guzel seyler dogdu kı... nerdeyse emındım hatta ıkız bebeklerın olacakmış gıbı gelıyordu bana ... bu sabah sabah ezanı ıle uyandım ve yemın edıyorum aklıma ılk gelen şey sen oldun .. senın için dua ettım ...öyle bır duygu ıdı ki.. hamıle oldugundan zaten emındım ... canımmm benım allah sağlıkla kucagına almayı nasıp etsın ..tum ısteyenlerın kucagını boş bırakmasın...

bebişkocum bu ne güzel haber Allah kucağına almyı da nasip etsin arkadaşım çok sevindim çok inşallah hamiş kalmak isteyen herkes muradına erer

:nazar::teytey::teytey::teytey::teytey:hala inanamıyorum,çok şaşkınım biraz önce hastaneden aradılar..bugün transferimin 11.günü ve beta hcg 220 çıktı...allahım çok şükürr allahım tüm isteyenlere bu mutluluğu yaşatsın inşallah,inanın bana hep dua ettim,kendine dikkat etmekle falan olmuyo,allahım ol dedi ve oldu hiç ümidinizi kaybetmeyin ben hiç ümitli değildim o kadar çok ağrım vardı ki kesinlikle adet olacağım dedim ve pedimi hazırladım...ama sonuçç pozitiffff biliyorum ve innıyorum ki buradaki tüm anne adyları bir gün gerçekten anne olacaklar allahın izniyle..umarım hiç bir aksilik olmaz ve kavuşurum meleğime..:CüvCüv::hooray:
size,acısıyla tatlısıyla dertlerimi paylaştığım,bazen en yakın arkadaşıma bile anlatamadığım tüm sıkıntılarıma derman olan tüm kk dostlarıma,can yoldaşlarıma,tanımadan aramızda oluşan o inanılmaz sevgi bağına yürekten teşekkür ederim inanın ben hep bu forumda olucam sizi çok seviyorum:nazar::enbuyukkk:

cooooooooookkkkkk sevindim canim kucagina almakda nasip olur insallah..:emir_bebek:

tebrik ederim canım bizlerede dua ette bizde yaşayalım hayırlısıyla bu mutluluğu

bebişkocum tekrar tebrıkler.bu arada ben de gecen hafta hamıle olduğumu öğrendim.1 hafta sonra 5663 çıktı hcg.kızlar ya ıkız falan mı acaba:) ben kendı kendıme hamıle kaldım transfer falan yoktu yanı kafam karıştı şimdi bebişkonun sonucunu okuyunca:)

valla canım bilmiyorum ama değerler 2 günde 2 katı artıyo senin tam olarak ne zaman döllendiğini bilmiyoruz bakalım belki ikizdir bellimi olur tatlımallahım eline ayağına kavuştursun öptüm

bebişko tebrik ederim merak ediyordum çünki benmde drum erol beydi 2 sene gittim ama olmadı bıraktım sana kısmet oldu işte herşey allahtan ol dedimi oluyor seninle berabar bi arkadaş daha vardı onun sonucu ne acaba merak ettim galiba bugündü

hangisi olduğunu merak ettim hatırlayamadım şimdi tebriklerin için teşekkür ederim canım allah ol dediği zaman oluyo işte umarım sende bir gün mutlu haberi verirsin kaydirigubbakcemile5

canım benimmmm . çok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin.
valla benim sonucuma da az kaldı. ya olmazsa diye korkuyorum.senin yaptıklarınıda yapmadım.(ekşi acı vb.) olmayacak herhelde . zaten kasıklarımda ağrı var baya...

aminn canım benim saçmalama sakın öle düşünme herkesin bünyesi ayrıdır senin drun öyle uygun görmüştür canım ayrıca kasıklarında ağrı olması süper bir belirti sakın ümitsizliğe kapılma yaaa ben hala adet olacak gibiyim...sen ne zaman sonuç alıyosun?:CüvCüv:

canımmmmmmmmmm cok sevındım ..sana bır sey anlatmak ıstıyorum .hatırlarsan sana dun mesaj atmıstım .. içime oyle guzel seyler dogdu kı... nerdeyse emındım hatta ıkız bebeklerın olacakmış gıbı gelıyordu bana ... bu sabah sabah ezanı ıle uyandım ve yemın edıyorum aklıma ılk gelen şey sen oldun .. senın için dua ettım ...öyle bır duygu ıdı ki.. hamıle oldugundan zaten emındım ... canımmm benım allah sağlıkla kucagına almayı nasıp etsın ..tum ısteyenlerın kucagını boş bırakmasın...

canımmm allah razı olsun canscım yaa bak inan göz yaşlarımı tutamıyorum bende çok dua ettim sizler için zamanında ve bak mutlu son çok şükür bundan sonrasıda önemli inşallah herşey yolunda gider canscım burdaki bağlar çok kuvvetli öz kardeşlerim gibisiniz tekrar sağol bitanem kocaman öptüma.s.

tebrikler..rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin..sevgiler

canım beniiim ben sana demiştiiim adet sancın varsa sevin diye benimde öle olmuştuuu çoooook sevindiiiim ama içime doğmuştu Allah kucağına almayı nasip etsin inşllah kendine çok dikkat et bundan sonraaa

:nazar::teytey::teytey::teytey::teytey:hala inanamıyorum,çok şaşkınım biraz önce hastaneden aradılar..bugün transferimin 11.günü ve beta hcg 220 çıktı...allahım çok şükürr allahım tüm isteyenlere bu mutluluğu yaşatsın inşallah,inanın bana hep dua ettim,kendine dikkat etmekle falan olmuyo,allahım ol dedi ve oldu hiç ümidinizi kaybetmeyin ben hiç ümitli değildim o kadar çok ağrım vardı ki kesinlikle adet olacağım dedim ve pedimi hazırladım...ama sonuçç pozitiffff biliyorum ve innıyorum ki buradaki tüm anne adyları bir gün gerçekten anne olacaklar allahın izniyle..umarım hiç bir aksilik olmaz ve kavuşurum meleğime..:CüvCüv::hooray:
size,acısıyla tatlısıyla dertlerimi paylaştığım,bazen en yakın arkadaşıma bile anlatamadığım tüm sıkıntılarıma derman olan tüm kk dostlarıma,can yoldaşlarıma,tanımadan aramızda oluşan o inanılmaz sevgi bağına yürekten teşekkür ederim inanın ben hep bu forumda olucam sizi çok seviyorum:nazar::enbuyukkk::enbuyukkk:

Tebrikler.Allah hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.

X