Gebeliğe Hazırlık Kızlar sanırım bu seferrr evet evet bu sefer varrrrrr

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydın canım yarın değil bugün gideceğim dr. o yazıyı dün yazmıştım sen onu görmüşsün bakalım arkadaşım umarım bu sefer vardır darısı tüm isteyenlerin başına seninde biliyorum çünkü seninde ne kadar çok istediğini eğer sonucumu akşama alabilirsem olumlu yada olumsuz burdan haber veririm biliyorum çünkü hepiniz en az benim kadar merak ediyorsunuz hakkımızda hayırlısı olsun ne diyeyim öpüyorum sizi bakalım akşam nasıl olacakCADIARZU

kızlarrrr kanımı verdim bakalım sonucunu 15.30 gibi alacağım ama karnıma kramplar girdi zaman geçmek bilmiyorum allahım ne olursa olsun hayırlısı olsun demekten başka bişey kalmıyor kızlar çok zor bu beklemek desteğinize ihtiyacım var geçsin şu 1,5 saat

geçecek bitanem geçecek sabır aslında uyuyabilsen daha rahat geçer allahım inşallah hamilesindir tatlım...

ah keşke uyuyabilsem tatlım ama malesef işteyim bugünde aksi gibi hiç işim yok zaman hiç geçmiyor.....

bizi bizden başka kimse anlamaz kızlar ahh ahhh o haberi beklemenin heyecanı inan bende burda gerildim valla ben bilgisayar başındayım sonucu hemen yaz olurmu!

inşallah allahım gönlüne göre verir arkadaşım benim
sabırsızlıkla sonucunu bekliyorum

inşallah hamişsindir canım kan testini yapıp müjdeyi ver bize hemen olurmu canım hadi hayırlısı

canım ikinci test te çizgi silikte olsa çıkmış madem kesin hamişsin bence inşallah kan değerleride aynı sonucu gösterir sağlıklı bir hamişlik dilerim sana allahın izni ile müjdeli haberle gelirsin inşallahŞeniz

kızlar geldim yine herkese hatta kendime bile yalancı çoban konumuna düştüm benim onca saattir merakla beklediğim hatta 2 tane test yapıp ikisininde silik olarak o pembe belirgin çizginin oluşması hepsi yine bir hiçmiş sabırsızlanıp sonucu 2'de almaya gittim sonuç erken çıkmış binbir umut yine kağıdı elime aldım ve 1,23 yazıyordu düşünebiliyormusunuz ama artık ağlamıyorum bilmiyorum bu kaçıncı artık bu negatif sahnesine okadar çok alıştımki bir daha ne test ne dr. gitmicem boşu boşuna umutlanıyorum boşunada değil silik çizgi vardı ve net olarak eşim bile gördü düşünün artık ama yine yine yeniden yalancı oldum çok kötüyüm kızlar inanın gerçekten hamile kalsam artık eşim bile bana inanmayacak bu kaçıncı diyecek erkenden gitme üzüleceksin diyecek....
rüya sona erdi kızlarsenağlamasenağlamasenağlamaartık bu kaçıncı ya hep aynı sahneyi yaşıyorum artık bu negatif haberini almaya okadar alıştımki pozitif çıksa şaşırırım herhalde yanlışlık olmuş falan derim...inanıyorum gelecek bebeğim bir gün duyacak annesinin sesini bak onun yolunu nasıl gözlüyor birgün tekrar bana o duyguyu yaşatacak inşallah bir an için umutlanmıştım insanların üstüme gelmesinden o kadar bunaldımki ama yapacak bişi yok bundada vardır bir hayır biz göremiyorsak bile şu an için rabbimin bir bildiği vardır daha zamanı var demek....CADIARZU

Canım üzme kendini hayırlısı olsun...Ben adet oldum biteli bir hafta oldu iki gün önce eşim gebelik testi almış hadi bunu deneyelim dedi bende şaşırdım hamile değilim yeni bitti adetim dedim oda olmaz belki ikinci çizgiyi görürüz dedi.Tabi ben biliyorum hamile olmadığımı ama onu kırmamak için denedik ikinci çizgi yok...Ne yapalım hayırlısı olsun canım,elbet vardır bundada bi hayır...

tabiki vardır tatlım ama benim eşim bu konuda rahat öyle bana test falan yap demez ben hamileyim desem bile dr. gidip keseyi görene kadar inanmaz... o yüzden ben hep kendi kendime gelin güvey oluyorum eşim bana kendini boşu boşuna üzüyorsun bizim yeniden çocuğumuz olacak diyor onun içi çok rahat o gayet sabırlı ama ben öyle değilim ama sonuçta ben ne yaparsam yapayım herşey olacağına varıyor

Canım yalancı çoban durumuna düştüğün yok. Çoğumuz zaten belirti yokken bile vücudumu dinleyip hamileymişiz sanıyoruz. Hem çoğu arkadaşımızın silik çıkan testleri hamilelikle sonuçalanmıştı. Sen de ümit etmiş olabilirsin. Gayet normal. Üzüldüm keşke hamile olsaydın. Şu an sevinç çığlıkları atıyor olacaktın. İnşallah en kısa zamanda sanırım bu sefer yerine hamileyimmmmmmmm diye başlık açarsın canım..a.s.

canım üzme kendini olur böyle şeyler ikincisinde de silik çizgi çıkınca biz de öle sandık ama bazılarına vücudun ürettiği maddedenmidir test cihazının azizliğindenmidir nedir yanlış alrm oluyor işte naparsın olsun allah nasip ederse birgün gerçekten kesin hamişsin diye sonuç verecekler sana

Canım benim üzülme nolur bak ben yada kk'daki birçok kadın senin yaşadığın duyguları her ay yaşıyoruz ama elden ne gelir aslında eşlerimiz doğru söylüyo benim eşimde sen böyle yaparsan geleceği varsada gelmez diyor haklılar canım sabır sabır insanız işte ay karnım ağrıdı acaba hamilelik belirtisimi yada bi başımız dönse acabamı diyoruz her defasında belki biz hiç aklımıza getirmeden yaşayabilsek daha çabuk gelecekler ama işte bide şu olayı anlatabilsek yüreğimize...

off ya işim vardı bitince koşa koşa netin başına geldim sırf senden müjdeli haber okuyacağım diye olsun tatlım önümüzdeki aya hemsen kimseye yalancı çoban durumuna düşmedin tamammı buradaki herkes bende dahil olmak üzere aynı davranıyoruz ufacık minicik bi belirtide hamileyiz diyoruz olsun ne yapalım birgün çıkacak elbet o çift çizgi senin canın sağolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…