Gebeliğe Hazırlık Kızlar sanırım bu seferrr evet evet bu sefer varrrrrr

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
çok heyecanlıyım ne olur acil yorumlarınızı bekliyorumm....... kızlar daha adetime 5-6 gün var ben dayanamadım test yaptım çok hassas bir test olduğu yazıyor üstünde ve silikte olsa pembe çizgiyi gördüm kızlarrrrr inanın çok heyecanlandım... daha çok bir çok kez yalancı çoban konumuna düştüm eşimin dr. gözünde artık kimseye söylemek istemiyorum ve yarın hastaneye gitip bhcg baktıracağım kızlar ne olur söyleyin ben şimdi gerçekten hamilemiyim bu çizgi başka türlü çıkmazdı dimi..... lütfen inanın şimdi kendimi ağlamamak için zor tutuyorum daha önce dış gebelik geçirdim buna ihtiyacım varrrrrr......ve herşey umudumu kestiğimde eğer gerçekten varsa hiç düşünmediğim ay hamile kalmış oluyorum.....
şimdi bu çizgi doğrumu ben hamilemiyimmmmmmmmmm:dance:

anım sen yinede o testlere fazla güvenme..adet dönemin bir gelsin bakalım geçikme varmı..eğer adet olursan hayal kırıklığı yaşamanı istemem..gecikme olursa hemen kan tahlili yaptırırsın kesin sonucuc alırsın..allah gönlüne göre versin ...
sevgiler...

inşallah öylesindir.bu tür testlerde negatif cıkınca yanılma ihtimali oluyomuş ama pozitif cıkınca yanlışlık ihtimali daha azmış okuduğum kadarıyla.bugun bende yaptım.benimde reglime 4 gun var.teste göre negatif cıktı bende.preven ertesi gun hapının içinden cıkan bi gebelik testiydi.umarım başarmıssındır ve hamilesindir.

canım ben ilk gebeliğimi bu testlerle öğrendim ilk yaptığımda çıktı ama ben inanamadım tekrar tekrar yaptım yani varsa çıkıyor.Bence sen hiç sabaha kadar strese girme ve git kendine 1-2 tane daha bu testlerden al yap umarım hepside positif çıkar.İnşallah hamilesindir canımmm.

kızlar düşünceleriniz için teşekkür ederim bendaha önce dış gebelik geçirdim ve ozamanda adet günümden önce bu testlerle öğrendim gebeliğimi yani gebe olmadan bu testler hiçbir şekilde pozitif olarak yanılma ihtimali çok çok düşük çünkü daha önce sebepsiz yere adetlerim geciktiği halde test yapmıştım sonuç hep negatifti yani hiç böyle olmamıştı bakalım umarım rabbim hepimiz için hayırlısını versin yarın kan testinden öğrenicem inşallah olumlu yada olumsuz size haber veririm. dua edin kızlar
yani eğer test negatif çıkıyorsa yanılma payı olabilir yani daha erkendir tekrar edin diyorlar bir kaç gün sonra ama pozitifse yanılma oranı çok nadir ama ne diyim neyse çıkacak artık yarın

canım büyük bir ihtimalle hamilesin ama yinede hayal kırıklığına uğramamak için kan testinin sonucunu görene kadar fazla umutlanma...
2,5 senedir deli gibi istiyorum bikaç ay önce benimde 2 tane yaptığım testte de ikinci çizgi silik çıktı dayanamadım gittim kan testi yaptırdım ondada değer sınırda ama hamilesin dediler 2 gün sonra adet oldum doktorum bile şaşırdı ve hiçbir açıklama getiremedi allah gönlüne göre versin arkadaşım dualarımız seninle...

evet kızlar haklısınız hayal kırıklığına uğramak kötü bişey ama inanın ben o hayal kırıklığını kaç aydır yaşıyorum.... varsın bu seferde silik ikinci çizgi çıktığı için yaşayayım ne yapayım hayırlısı allahtan... ne bilim birde artık şansımın döndüğünü düşünüyorum kötü bişey düşünmüyorum şimdilik bakalım yarınki sonuç ne çıkacak ama ne bilim içimde bir his var önce dış gebelik geçirdiğim için bu sefer inşallah şansımın döneceğini düşünüyorum birde kızlar bilmiyorum ama bugün işte koca gün bir kaç ay sonra dış gebelik geçirmeseydim bebeğim dünyaya gelecekti hayırlısı böyleymiş ama hep dedim durdum biliyorum o güne kadar bir mucize olacak ben onun doğacağı günü düşünüp üzülmeyeceğim rabbim bana ozaman kadar bir mucize gösterecek ve ben inşallah hamile olacağım dedim durdum kızlar inşallah dualarınız bekliyorum artık inanın ben bile neye sevinip neye üzüleceğimi şaşırdım çünkü bende eşimde kan testi pozitif çıksa bile allahın izniyle onu kesesinin içinde normal bir şekilde görmezsek inanmayacağız ancak onu gördüğümüzde evet bizim bir bebeğimiz olur diyeceğiz çünkü daha önce hamile kaldığım halde bu hayal kırıklığını yaşadık onu kesede göremedik o tüpteydi ve ameliyatla alındı o yüzden yarınki test çıksa bile inanın daha zor bir dönem başlıcak onu ultrasonda görene kadar rabbim kimsenin kucağını ve karnını boş bırakmasın isteyen herkesi bu duyguya yaşamayı nasip etsin:1hug:

inşallah gönlünüze göre olur herşey karamsarlığa kapılmayın hepsi kötü olacak diye bişey yok

aaa çok sevindim bir hemşire buldum ordamısınız size sormak istediklerim var eğer gerçekten bu gebelik olmasa silikte olsa bu çizgi çıkmazdı hiçbir şekilde değilmi? ha bundan sonra ne olur bilemeyiz ama şimdilik var gibi gözüküyor değilmi?
teşekkürler şimdiden

Beklemek çok zordur böyle zamanlarda ama beklemeni tavsiye4 ederim canım inşallah hamişsindir..............

burdayım ben ebeyim ama seçeneklerde olmadığı için işaretleyemedim pozatif sonuçlarda yanılma olasılığı çok düşüktür ama ne kadar düşükte olsa yanılma payını atlamamak lazım siz en iyisi yarın bi bhcg baktırın emin olun

offf ne zor şey bu beklemek ya offf ya vardır ya yoktur bunun ortası yok ama işte insanın içine bir kurt düştümü beklemek çok zor oluyor bakalım yarın tahlil vercez birde öğleden sonraya tahlil sonucunu bekle ne zor ya offfffffffffffffff ama inşallah pozitiftir bu kadar beklemeye strese değer allahım ne olur bu sefer inşallah olsunnnn

mılkshake büyük olasılıkla yanılmıyosun çünki gebeliğin ilk başlarında hcg hormonu çok düşük olduğunda belli belirsiz bir çizgi görünüyor,ben şimdiye kadar yaptığım 20 küsürtestte çizginin kırıntısını göremedim,inşallah sen bari hamile ola sevincini paylaşlım

Günaydın milkshake,

İnşallah hamilesindir, öğleden sonra müjdeli haberini bekliyoruz canım,

Dualarımız seninle a.s.

günaydın kızlar tatlım umarım hamilesindir kalbimden geçen bu senin adına çok sevindim umarım hayırlı haberi veririsin bize bekliyoruz

günaydın canlarım iyiki varsınız sizleri çok seviyorumŞenizsabah kalktığımda ilk idrarımla tekrar test yaptım ve yine o ikinci silik çizgi vardı bakalım bende sabırsızlanıyorum 11 de gidip kanımı vereceğim inşallah bugün akşama sonuç çıkar ve size müjdeli haberi veririm kızlar çok heyecanlıyım ama olumlu olsada olumsuz olsada korkuyorumsenağlamasenağlamasenağlama dr. gidip tekrar negatif cvp almaktan bıktım artık o yüzden gitmeye korkuyorum ama eğer varsa yine de tam sevinemeyeceğim taki onu kesede görene kadar çok zor bir durum dua edin kızlar allah hepimize herşeyin hayırlısını sağlıklısını nasip etsin...
sizleri haberdar edeceğim inşallah herşey yerindedir ve bebişim bu sefer bana sıkı sıkı tutunur ve beni bırakmaz:1no2:

Amandaaa Amann Arkadaşim Günaydinlarrr Herkeze Bu Arada Canim Sen Neden Yarini Bekliosun Ya Gitsene Bu Gün Bakalim Ne Dicekler Yarini Beklemene Ne Gerek Var Ben çatlarim Merakten Hemen Hbr Beklioruz Senden Muhaakakkkakkk Beilgi Ver Bize Eğer Hamileysende Hamileyimmmmmmmmmmmmmmmm Die Bi Konu Aç Değilsende Lütfen Kafana Takma Normal Yaşantina Devam Et Haberlerini Beklioruz Canim Benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…