Kızlar sakın silik testlere kanmayın!!!

Bir tanede benden gelsin ozaman. Benimki en en en yalancısı musluk suyum hamile çıktı 🥴 üstteki idrar ile alttaki su ile yapılan
CACCB2C3-FFA9-404A-9C63-7C40B51DF1C1.jpeg

Adetime 7 gün kala ve 6 gün kala testlerim hayalet şekilde silik çıktı kimisi gördü kimisi negatif dedi direk( negatif diyenler de benim gibi yaşayanlar ) 10 aydır çocuk istiyoruz ve hiç gebelik yaşayamadım. O kadar inandım ki bu ay. Bugün tam 4 gün kaldı ve yine hayalet çizgi çıktı. Gittim kan testi verdim ve sonuç <2 çıktı. Yani negatif. Bu mesajı yazma hayalini eğer pozitif çıkarsa ümidinizi kaybetmeyin diye paylaşacaktım ama kaybedin arkadaşlarım. Adetnizin gecikmeden ve o testte çizgiler belirgin bir kırmızı şekilde çıkmadan kan vermeye de gitmeyin. Çok büyük hayal kırıklığı yaşadım bugün. Allah kucağımızı doldursun inşallah. Moralim çok bozuk çok üzülüyorum. Hepinize iyi geceler
Merhaba adiniza cok uzuldum fakat ben ogluma hamile kaldigim donemde gecikme sonrasi iki farkli markanin testini almistim. Ve ard arda yaptim. İkisi de cok silik cikti yani burnunuza sokmazsaniz gormicegnz derecede. O sabah sehir disina cikiyorduk bir hafta sonra donunce kan testine gttim ve sonuc oglum :) yani bazen de silik cizgi pozitif olabiliyor. Umarim Allah'ım isteyen herkese nasip etsin..

Merhaba adiniza cok uzuldum fakat ben ogluma hamile kaldigim donemde gecikme sonrasi iki farkli markanin testini almistim. Ve ard arda yaptim. İkisi de cok silik cikti yani burnunuza sokmazsaniz gormicegnz derecede. O sabah sehir disina cikiyorduk bir hafta sonra donunce kan testine gttim ve sonuc oglum :) yani bazen de silik cizgi pozitif olabiliyor. Umarim Allah'ım isteyen herkese nasip etsin..
Test markasını söylede ondan alalım valla

Ay ben uzun zamandır deniyorum kuzum. İkizlerimi kaybedeli 1.5 sene oldu işte ozamandan beri
Evet doğru hatırladım şimdi. Bende kadın doğuma gidecektim hormon testi vermeye ama hastanede sıra yok ve hafta sonu adetimin 3. Günü. Çok şanssızım şuan. Birde folik asit kullanıyormusun ben acaba kullansammı diye düşünüyorum çok kararsızım şuan

Evet doğru hatırladım şimdi. Bende kadın doğuma gidecektim hormon testi vermeye ama hastanede sıra yok ve hafta sonu adetimin 3. Günü. Çok şanssızım şuan. Birde folik asit kullanıyormusun ben acaba kullansammı diye düşünüyorum çok kararsızım şuan
Bende daha yeni gittim doktora. Hormonlarım iyi çıktı ama insülin direnci+pcos var bide pıhtılaşmam varmış. Birsürü ilaç multivitamin takviye falan yazdı onları kullanıyorum içlerinde folik asitte var

X