kızlar pozitif olma ihtimali sizce var mı?çatlıyorum meraktan yine:(

canım bence umutlan çünkü bu kasılma olayı beni de heyecanlandırdı, durup dururken olmaz böyle insan
göğüslerin falan nasıl ağrı şişme falan var mı

canım yaaa harika bu kasılmalar gebelik belirtisidir bence süüüüpeeeeerrrrrrrrrr......hihoyyyt
hadi bakalım ya heyecanlandım şimdi bak. paztesiyi beklemek zor bi kan tesi mi yaptırsan acaba??

bilmiyorum ki canım ya kararsızım ben de .ama kan testinde negatifi görmek fena yıkıyor beni, önce diyorum evde test yapıyım yine,zaten varsa çıkması lazım di mi artık?
ya aslında tam kasılma da değil, bi tuhaf bişey belki de üşüttüm falan mı diyorum? işte 2 sene demek ki insanın heyecanını törpülüyormuş,ümitlendiremiyomuş insanı onu öğrendim.pazartesiyi bekleyemiycem galiba:KK43: yarın sabah test yapıyım ben evde var nasılsa di mi?sen ne dersin canım?

canım bence umutlan çünkü bu kasılma olayı beni de heyecanlandırdı, durup dururken olmaz böyle insan
göğüslerin falan nasıl ağrı şişme falan var mı

canım ne biliyim anlamıyorum ki kafam çok karıştı bu ay benim ya:KK43: göğüslerim şiş gibi biraz ama ağrı koyulaşma falan yok. bu da tam kasılma gibi de değil, tuhaf bişey,biyer açılığ kağanıyor gibi karnımın alt kısmında,tam tarif de edemiyorum ki ...pazartesiyi beklemiyim yarın sabah evde test yapıyım artık çıkar di mi varsa?

kusura bakma geç yazıyorum şimdi girebildim nete.
bugün de kendimi tuttum ve test yapmadım ama regl de olmadım,hala hiçbir regl belirtim yok, sadece bugün ilginç bişey oldu, karnımın alt kısımlarında garip bi kasılma gibi bişey hissediyorum daha önce hiç hissetmediğim bişey,sanki içimde bir nokta büzülüyor ve genişliyor gibi,ara ara devam ediyor tuhaf bişey...onun dışında hiçbişey yok ,pazartesiyi bekliyorum heyecanla,bi yandan da kendimi kaptırmıyım diyorum...hiç duydun mu böyle kasılmaya benzer garip bişey?bu arada çok sağol ilgilendiğin için...senin var mı bebişin ya da hamile misin?ya da benim gibi çabalıyor musun?

allahım hayılrsının versin inşallah hamilesindir

bende 2.5 yıl bekledikden sonra anne oldum hiç bir sorun yoktu anne olmam için , sadeçe sitret yaptığım için olmadı 2.5 yıl sonra vazgeçtim geldi minigim şimdi 11 aylık oğlum var

allahım hayılrsının versin inşallah hamilesindir

bende 2.5 yıl bekledikden sonra anne oldum hiç bir sorun yoktu anne olmam için , sadeçe sitret yaptığım için olmadı 2.5 yıl sonra vazgeçtim geldi minigim şimdi 11 aylık oğlum var

Amin canım inşallah...Çok sevindim,güle güle büyüt ,Allah sağlık ,mutluluk versin oğluna ve ailene.
Evet stres çok etkiliyor,başka bi hormon salgılatıp yumurta kalitesini bozuyomuş galiba,bilimsel olarak ta kanıtlanmış zaten ama nerdeee her ay aynı stres devam:KK43:

merhaba dünden beri takip ediyorum merakla hamile misin die :)
test yapacaktın galiba bu sabah yaptın mı ya da bi gelişme var mı??

Bu arada sabah test yaptım,çok ilginç bişey oldu.Hani önce t'den sonra c'den ilerliyor ya ,önce t'de silik mi silik bi pembe çizgi belirdi,ama pembeydi,kalbim yerinden çıktı sandım sonra c'de daha koyu çizgi belirdi.10-15 dk falan o silik pembe çizgi bariz durdu,tam kan testine gidiyim diye hazırlanırken çizgi kayboldu gitti .tek başına c 'deki koyu çizgi duruyor...Hiç böyle bişey yaşayan var mı? bu ne ki şimdi? hayal mi gördüm acaba diyorum ama değildi ya...
Regl belirtilerim yok hala , bugün 3.geçikme günündeyim.karnımda hissettiğim o garip kasılmaya benzer şey azaldı,o da yok gibi artık. bugün ve yarını da atlatırsam pazartesi direkt kan testine gidicem.dua edin bana...

bu arada sabah test yaptım,çok ilginç bişey oldu.hani önce t'den sonra c'den ilerliyor ya ,önce t'de silik mi silik bi pembe çizgi belirdi,ama pembeydi,kalbim yerinden çıktı sandım sonra c'de daha koyu çizgi belirdi.10-15 dk falan o silik pembe çizgi bariz durdu,tam kan testine gidiyim diye hazırlanırken çizgi kayboldu gitti .tek başına c 'deki koyu çizgi duruyor...hiç böyle bişey yaşayan var mı? Bu ne ki şimdi? Hayal mi gördüm acaba diyorum ama değildi ya...
Regl belirtilerim yok hala , bugün 3.geçikme günündeyim.karnımda hissettiğim o garip kasılmaya benzer şey azaldı,o da yok gibi artık. Bugün ve yarını da atlatırsam pazartesi direkt kan testine gidicem.dua edin bana...

idrar testi bozuk olabilir bence başka bir test all ve yap

merhaba dünden beri takip ediyorum merakla hamile misin die :)
test yapacaktın galiba bu sabah yaptın mı ya da bi gelişme var mı??

canım sağol inşallah .... testi yaptım, başıma gelenleri yazdım detaylı. çizgi önce belirdi sonra yok oldu. iyice kafam karışsın diye ne gerekiyorsa oluyor yani....

bencede test bozuk olablir canım testi yinele bence.
hamilesin inşaallahh

bencede test bozuk olablir canım testi yinele bence.
hamilesin inşaallahh

canım inşallah ya:)ben de düşündüm test bozuk mu diye ama c'de çizgi çıktığı sürece test doğru çalışıyor demektir diye yazıyor içinde...pazartesiye kadar bekliyip ,regl omazsam kan testi yaptırıcam,en net böyle öğrenebilicem durumumu sanırım...

cnm gecen ay ben 4 gün öncesi çift çizgi belli belirsiiz gördüm ertesi gün yaptım yoktu gittim test yaptırdım sonuç 2.79 ve 3 gün sonra hastalandım:KK43: umarım senin sonuc cok güzel olur

arkadaşlar ben reglime 1 hafta kala kan testi yaptırmıştım ve çıkmamıştı .. çok üzülmüştüm..çünkü ovulasyon testi kullanmıştık çok umutluyduk.. 1 hafta sonra reg günüm yada 1 gün sonrasında idrarda erken gebelik testinde çıktı.. ve şimdi oğlum 6 aylık içimde :nazar::) bence regl olana kadar bkleyin.. kanda bile hemen çıkmıyor.. allah isteyen herkese nasip etsin..

X