Kizlar peki kayinvalideler ve kayin pederler bebişlere ne aldi?

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Benim ki daha bişi almadi da üzülüyom valla, bu ilk torunlari olucak kismetse,ne bilim insan bekliyo işte bişiler ufak ta olsa belki de sonra alicaktir yada almiştirda daha vermiyodur,ama şu an daha bir iğne yok kizlar.

valla canim benimkide oglandan ilk torundu ama dogumdan önce birsey almadilar
dogumdan sonrada iste arada birseyler aliyorlar
ama kendi annem babami sorarsak eger annemlerle aramiz 5 saatlik yol ve her gidisimde teyzeleri olsun annanesi dedesi olsun bir valizle geri dönüyoruz diyebilirim
ayrica dogumdan öncede bebek arabasini ( anna kucai felan komple takim ) aldilar bide besigini almislardi sagolsunlar

Benim annem uyku setini yaptırıyor. Onun dışında battaniyeleri annem anlacak. Çıtçıtlı atletlerinide ben alırım dedi.. Alıp gönderecek doğumdan önce... Kayınvalidemlerin iş zamanı. Bide dizinden ameliyat olacak bu yüzden bizim bebeği düşenecek zamanı yok... Ama görümcelerimi bilemiyorum...

valla canim benimkide oglandan ilk torundu ama dogumdan önce birsey almadilar
dogumdan sonrada iste arada birseyler aliyorlar
ama kendi annem babami sorarsak eger annemlerle aramiz 5 saatlik yol ve her gidisimde teyzeleri olsun annanesi dedesi olsun bir valizle geri dönüyoruz diyebilirim
ayrica dogumdan öncede bebek arabasini ( anna kucai felan komple takim ) aldilar bide besigini almislardi sagolsunlar:1rolleyes:

walla ben kimseden bir tek şey bile beklemiyorum..
hatta isteyen sever isteyen sevmez benim bebeğimi..
o benim ve babasının canı olucak,canından bir parça olucak..
Allahım bize güç kuvvvet versin biz alırız inş herşeyini,her ihtiyacını...

bhk
canim soru ne bekliyorsun degilki ne aldiklari
tabiki gücümüz yettigince herkes kendi alir zaten ama nede olsa onlarda torunu insan ister istemez bekler

valla benim kayinvalidemler Turkiye deler...
bi de bebegimin cinsiyetini hala ogrenemedik o yuzden babaannemiz yorgan takimi,pijama falan aldim dedi...burdaki bir arkadasimla gonderecekmis o gelirken.ben de gerek yok ben aliyorum dedim.
taaaa turkiye den buraya bebek elbiseleri gelmesi pek iyi olmaz dedim..
oraya gelince alirsin...ama o da heycanlaniyor iste,torun gelecek ya:))

mrb kizlar benim kayinvaldemler bebk odasini aldilar kaynimda bebk araba takimini yani ana kucagi araba koltugu hepsi takim halinde.annemlerde türkeyeden gelecekler doguma onlarda bebk uyku seti nevresim takimi kiyafet birsürü kazak ve hirka.ha söylemeyi unuttum kaynannam her hafta bebge kiyafetler aliyor hatta bebk bezlerine bile baslamishihoyyythihoyyytiki tarafinda ilk torunuyaaaaaa cok heycanlilar galibaaaa:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

valla benım de kaynanam bişey almadı gerçi bekledıgım bişeyde yok ister alır ister almaz cokta umrumda degıl yanı ?

trakyalıcıgım belki de almışlardır yada alacaklardır üzülme insan bekliyor tabi dogal olarak.annem beşigi,uyku setini aldı,giysileri annem,biz,kayınvalidemler aldı.battaniyeleri falan kayınvalidemler aldı.yani bizde herşey ortaklaşa oldu.

benim kayinvalidem sadece( ceyregin büyügü) altin takti.baskada hic biyey almadi.
annem ise altin takti,küpe,isimlikyazdirdi,battaniye,bir sürü elbiseler aldi.

vallahi bnim kaynanamda 3 tane yelek ördü... daha bişi görmedim ama annemler hele de ablam yağmur gibi yağdırıyorlar vallahi... allah onlardan bin kat razı olsun allah onların yokluğunu eksik etmesin...

Kayınpederim sadece bir çeyrek altın taktı...kafamçokkarıştı

elalemin kızının nişanına da gitse çeyrek takıyordu zaten...Aradaki farkı kestiremedi heralde...

X