Kızlar önemli sorularım var bi bakar mısınız?

sevincc96

Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2017
117
55
27
1-) Kizlar 5 gun patates detoksu yaptim kilo verdim ama muhtemelen odem attim neyse bugun detoksun son gunu yarin daha saglikli bi diyete gecis yapmayi dusunuyorum tabi patates detoksunda 5 gun boyunca cok az kalori aldim yarin diyete basladigimda aldigim gunluk kalori detoksta aldigimdan daha fazla olcak. Kilo alir miyim?

2-) Ben ogrenci evinde kaliyorum anne evindeki gibi ev yemegi yapmaya hic zamanim olmuyor ayrica pek sevmiyorum. fazla acikan biri de degilim o yuzden soyle bi liste hazirladim. Sabahlari 1 muz+2 kare bitter cikolata aksam: 1 tabak kepekli makarna yaninda salata yogurt falan. Bu.liste kilo verdirir mi? Proteinle aram hic yok

Besin değeri olan bir şey yok bence bu şekilde olmamalı normal beslenme düzenine dönersin ve daha çok kilo alabilirsin

Sadece karbonhidratla beslenerek kilo veremezsin aksine alırsın öğrencide olsan hazır çorba içebilirsin et balık salata hazırlayabilirsin yumurta şart proteinsiz diyet çok zararlı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…