Kızlar nolur yardım edin :(

Eyiryah1987

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2016
208
130
37
Kızlar merhaba nolur banada bir cevap verin kafayı yiycem ben şuan 9 haftalık hamileyim ocak ayının 27 sinde çok az bir iki damla bi kan geldi tabi ben hemen koştum acile orda baktılar kesenin dışında hafif bir kanama olduğu söylendi iğne yaptılar serum verdiler bide kan idrar tahlili yaptılar idrar yollarımda iltahap varmış ve ben kum döküyomuşum ama hiç ağrım yoktu arada kasıklarım ağrıyodu ama aşırı kusma ve mide bulantım vardı. Sonra sabah olunca kendi doktoruma gittim o da baktı çok hafif var dedi bebek normal keyfi yerinde dedi bana progestan verdi fitil olarak kanaman 1 ,2 güne geçer dedi gerçektende 1 günde geçti ama 2 hafta sınrada kontrole çağırdı cumartesi gidicem ama aklım hep bebekte bişey olmuşmudır diye bide 2 gündür sağ kaburga altında sancı gibi bişey var sanki gaz sancısı bidaha hiç kanamam olmadı sizce bebek iyimidir çalıştığım için hep izin alıp gidemiyorum cumartesiyi bekliyprum başına böyle bişey gelen varsa nolur cvp yaZsın

Canım ilk gebeliğin mi bilmiyorum ama şunu söyleyeyim çoğunluğumuz hafif ya da ağır kanama geçiriyor erken haftalarda. Kese dışında olduğu sürece sıkıntı olmuyor ve progestan hemen hemen herkes içti benim tanıdığım. Hatta ben hala kullanıyorum :)
30lu haftalara kadar da kullanıcam. Kanaman tekrar etmediği, çok fazla gelmediği veya parça düşer gibi olmadığı sürece korkma. Belki arada bir kahverengi lekelenmen olur o da çok normal. Eski bir kanamanın kalıntıları demektir. İçini ferah tut bebişini de strese sokma.
Ağrına gelince, her gün garip bir yerim ağırarak uyanıyorum be daha ağıracak çok yerimiz var takma kafana :)

Evet ilk gebeliğim canım ve çok korkuyorum hep kötü şeyler düşünüyorum ama elimde değil inan su elimden geldiğince içiyorum ama ne biliyim dört gözle cumartesiyi bekliyprum

Seni çok iyi anlıyorum, bende ağrım olsa çocuğa bişey oldu sanıyorum ağrım olmasa Allah korusun kalbi durdu sanıyorum. İnan zor bir durum ama psikolojini bozma, ben doktora bunu söyledim güldü bana öyle kolay mı bu işler diye :) Rahat ol hiç bişey yok annelik bu yüzden kutsal ağrıları çektikçe anlıcaz herşeyin değerini bende 10 haftalık hamileyim.

Senin yaşadıklarına yakın bende yaşadım hiç korkma , aksi bi durum olsa çok ağrılı ve sürekli kanamalı günler yaşarsın o yüzden endişe etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…