Dogumdan sonra bitmeyen kanama nolur yardim edin

Merhaba bende 4 nisanda doğum yaptım hala kanamam bitmedi dr zylinda verdi 14 gün kesildi şimdi tekrar başladı 5 gündür devam ediyor doktor kürtaja gerek yok rahim iç duvarı ince dedi zamanla düzelecek dedi ama endişeliyim
Sinir oluyorum asla bitmiyor doktor hap verdi kullaniyon hala ayni

18 nisanda dogum yaptim sezeryanla kanamam hiç bitmedi doktora gittim içini temizlemek gerek dedi perşembe gün kürtaj yaptı kanamam çok azalmıştı hafif ağrıyla şiddetlendi bu normalmi artik çok tükendim nolur yardım edin
Benim sezaryen sonrası elle parça çıkarttılar çok fazla, onu yapmamış olsak rahim toparlanmaz ve kanama durmazdı dediler, sizin ameliyat sonrası temizleme yapmadılar mı çok acılı bir işlem oda

Parçayı ultrasonda mı gördü dr
Sezaryenden çıkınca kanama yoğun ve pıhtılıydı doktor geldi eliyle boşalttı tğm pıhtıyı kanı rahmi aşağı doğru bastırdı eliyle, bunu yapmazsak kürtaj olman gerekir dedi rahim kendini toplamaz kanama bitmez demişti, o an çok kötü acıydı ama 40 ım çıkınca bitti kanama hiç olmadı hala

Sezaryenden çıkınca kanama yoğun ve pıhtılıydı doktor geldi eliyle boşalttı tğm pıhtıyı kanı rahmi aşağı doğru bastırdı eliyle, bunu yapmazsak kürtaj olman gerekir dedi rahim kendini toplamaz kanama bitmez demişti, o an çok kötü acıydı ama 40 ım çıkınca bitti kanama hiç olmadı hala
O bastırma işlemini banada yaptılar normaldi kanamam benimde canım bayağı acıdı ama yinede devam ediyor kanama maalesef

Benim sezaryen sonrası elle parça çıkarttılar çok fazla, onu yapmamış olsak rahim toparlanmaz ve kanama durmazdı dediler, sizin ameliyat sonrası temizleme yapmadılar mı çok acılı bir işlem oda
Kürtaj yaptılar ama hala suan sürüyor kafayı yicem bütün hayatımı etkiliyor

Benide elle bastirdilar genede oldu🥺

Benim iki doğumumdan sonra da yaklaşık üç ay devam devam etti. Doktorlar sorun olmadığını söylemişti

Dupastonla söktürelim dedi içtim ilaç bitince çok fazla da kanamam oldu ama 3 gün sonra tekrar başladı

başka bi doktora gittim parça olabilir kürtaj yapalım dedi kendi doktorum normal emziroysun hormonlar dengesi diyor bende iyice sıkıldım

X