kızlar nolur bir yardım edin akıl verin

Defnee90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2014
373
230
Kızlar çok dertliyim , çıkmazdayım . Nolur bir akıl verin . Nedir bu erkeklerin bize çektirdikleri . Daha önce bahsettim 2 yıllık ilişkim vardı . ilk başlarda beni resmen ilgiye boğdu ben herne kadar onu begenmesem istemesemde nedense buna izin verdim . İlişkimizi hep uzaktan yürüttük . Onun bu ilgisine o kadar alıştım ki aşırı huzur buluyodum ama sonra değişmeye başladı yine lafta ilgisi çok devam ediyor ama faaliyet sıfır yanıma gelirdi bi gül almamaj için kırk takla atardı maddi olarak durumları iyi değildi ben hiç bir zaman ondan pahalı bişi istemedim ama ne doğum günümde ne yanıma geldiğinde bana bi demek çiçek almadı artık yüzüne demeye başladım çünkü benim için çabaladıgını görmek istiyodum .Yanıma geldiğinde çantama küçük not koy ben çok mutlu olurum ama sen hiç bişi yapmıyosun falan dedim ama yok.Bunlar hep sorun oldu . Baştan beri ayrıl mak istiyodum mantık olarakta bana uygun değildi ama kalbim o kadar alışmış ki çok zor oldu . 1 yıl olacak bana hep yine mesaj atmaya devam etti ama bende instagramdan twitterdan onu kontrol ettim . sürekli okuldan birilerini ekledi , takıldıklarını duydum fotoları gördüm bana her yazdıgında bunu yğzüne çarptım. Beni istiyosa ki mesajlarında aramalarında bunu söylüyodu başkasına yönelmems gerekiyodu. Benn bunları her gördügümde o kadar yıprandım ki kendime yediremedim . yeri geldi çok ağır laflar ettim ama yine devam etti. Sonra bir kız vardı şüphlendiğim onu begendiğini gördüm kızda nefret ettiğim tipte bir kız beni ona tercih etmesi bile zoruma gidecek bir kız sürekli tartıştıgımızda onu nerden tanıyosun ne alaka senle falan diyodum o beni ekledi 2 gün konultuk sonra sildim dedi . Tabi ki inanmadım ama hep içimden inanmak istedim son 1 aydır aramız yavaştan düzelir gibi oldu ama yine ben rahat duramayıp laf sokmaya devam ettim . Benimle evlenmek isteiğini benden başkasını düşünmediğini bile sürekli söylüyodu ama şüphe içimi kemirdi bende ona o kıza sordum sen onu eklemişsin yavsamışssın dedim inkar etti sonra bugun yine konuşurken konu açıldı anlat dedim işte faceden ekledim sonra direk bana emir veriri gibi konuştu ( ne ara bu kadar samimi oldular sa) bende tersledim kızda sildi dedi yani yalanını itiraf etti . kız o kadar basit birisi ki başka biri olsa zoruma gitmez . Çok kötüyüm ona inanmak istedikçe hep bi yalanını yakaladım .Neden yalan söyledin bunca zaman sordum bile bile inkar ettin dedim bilmiyrum diyo . Çok kırıldım , yıprandım onu kesinlikle geleceğimde de şimdide istmiyorum hatta iğreniyorum ama o kadar yalnızım öyle bir boşuktayım ki napıcam bilmiyorum . Yardım edin kızlar akıl verin :KK43:

Son düzenleme:
Kıza basit diyorsunuz ama bu adam basitlikte zirve yapmış. yapilacak sey belli yani sormaya lüzum yok,zararlı organizmayi hayatinizdan sonsuza dek çıkarın.

Evet nefret ettim ondan ve en çok kendime kızıyorum nasıl ona bu kadar taviz verdim nasıl inandım . Şimdi ona çok güvendiğim zamanlarda da acaba aldattı mı diyorum . Ben nasıl bu durumu atlatırım bilmiyorum

Kime inanıp güvenicez biz böyle . Forumda grüyorum aldatan ilğisiz eşler , aile düşkünü eşler vs. nasıl güvenipte evlenicez ben hep şüphe duyuyorum . Birde kiminle tanışsam biraz konuşsak olmuyo başka birine gidiyor. Kısmet açan gibiyim . Ben biriyle tanışınca biraz zaman geçsin ondan emin olayım istiyorum ama olmuyor biraz zaman geçiyor ilişkimi kesiyorum bakıyorum hemen birini bulmuş artık arkadaşlarımla aramızda espiri konusu oldum bizle de biraz yakınlaş bizde birilerini bulalım artık diye . Yaşadıklarım beni çok etkiliyor herşeyi kafaya takıp içimde sorunu dag yapıyorum . Birde yukarda bahsettiğim şerefsiz beni iyice mahvetti. Kurşun falan mı döktürsem napsam offf

Evet nefret ettim ondan ve en çok kendime kızıyorum nasıl ona bu kadar taviz verdim nasıl inandım . Şimdi ona çok güvendiğim zamanlarda da acaba aldattı mı diyorum . Ben nasıl bu durumu atlatırım bilmiyorum
Bence o şahsiyetsizi geçmişte birakin acı bir tecrübe olarak acabalarin peşini bırakıp hayatiniza bakin:KK19:

Siz de biraz kaprisliniz sanırım. Çiçek almadı diye ilgisiz olmaz kimse. Bi insandan basit biri diye bahsetmek bile hoş değil.

Siz de biraz kaprisliniz sanırım. Çiçek almadı diye ilgisiz olmaz kimse. Bi insandan basit biri diye bahsetmek bile hoş değil.

Buradan nekadar anlatılırsa o kadar anlattım . Kaprisli değilim kesinlikle bana çiçek almıyo ayrılayım da değil ama ben onun için çabalarken onunda bana deger verdiğini görmek istemem kapris mi. Dedğim gibi ilişkimiz uzaktan yürüttük hergün görüşen çift değiliz 4 5 ayda bir fırsat bulursak o da . Sizce de doğum günüm de küçükte olsa bir not küçük kaıda yazılmış bunu beklemem suç mu ? ki ben ona yaparken . Ayrıca ben de her önüme gelene basit demiyorum tabi ki haklı sebeplerim var

Açıkçası ben hiçbir zaman gülmus hediyeymis beklentisine girmedim. Sadece güzel sozler sevgi sözcükleri duymak istedim. İlgili olsun istedim. Ama bir süre sonra değişti. Malum yeni birini göze kestirince böyle oluyor.
İlişkiler de beklentileri yüksek tutmamak lazim..

Açıkçası ben hiçbir zaman gülmus hediyeymis beklentisine girmedim. Sadece güzel sozler sevgi sözcükleri duymak istedim. İlgili olsun istedim. Ama bir süre sonra değişti. Malum yeni birini göze kestirince böyle oluyor.
İlişkiler de beklentileri yüksek tutmamak lazim..

anlıyorum benim anlatmak istediğimde buydu yanlış ifade ettim sanırım . Bende hiçbir zaman hediye beklentisine girmedim ama sözde söylediklerini göstermesini istedim bu kesinlikle bir hediye anlamında değil sadece ben onun için fedakarlık yapıp uğraşırken o arkadaşlarıyla içki içmeye kafelerde takılmaya harcadağı şeyden bana gelince olamamasından şüphe etmeye başladım. Yoksa maddiyata önem veren birisi değilim

anlıyorum benim anlatmak istediğimde buydu yanlış ifade ettim sanırım . Bende hiçbir zaman hediye beklentisine girmedim ama sözde söylediklerini göstermesini istedim bu kesinlikle bir hediye anlamında değil sadece ben onun için fedakarlık yapıp uğraşırken o arkadaşlarıyla içki içmeye kafelerde takılmaya harcadağı şeyden bana gelince olamamasından şüphe etmeye başladım. Yoksa maddiyata önem veren birisi değilim
O zaman sıkıntı başka.. Hiç de fedakarlık yapmayın. Ben de çok yaptim. Fazlasıyla hem de.. Onun arkadaşları bile dur artık ,senin sayende o hayatını yaşıyor demişlerdi bana. Ben seviyordum. Anlamamıştım.. Gereğinden fazla değer verir,fedakarlık yaparsanız çok özür dilerim ilk tekmeyi atacagi insan sizsiniz. Şimdi kendinizi geri çekin.. Umursamaz olun. O aramadikca aramayın. Merak etsin. Ha ona ragmen de merak etmiyorsa altında birşeyler arayın derim.. Biz yanlısı burda yapıyoruz. Çok fedakarlıklar yapıp kendimizi kaptiriyoruz.. Akillandim ben.. Umarim sizin durum çok başkadır.ve uzulmezsiniz.

O zaman sıkıntı başka.. Hiç de fedakarlık yapmayın. Ben de çok yaptim. Fazlasıyla hem de.. Onun arkadaşları bile dur artık ,senin sayende o hayatını yaşıyor demişlerdi bana. Ben seviyordum. Anlamamıştım.. Gereğinden fazla değer verir,fedakarlık yaparsanız çok özür dilerim ilk tekmeyi atacagi insan sizsiniz. Şimdi kendinizi geri çekin.. Umursamaz olun. O aramadikca aramayın. Merak etsin. Ha ona ragmen de merak etmiyorsa altında birşeyler arayın derim.. Biz yanlısı burda yapıyoruz. Çok fedakarlıklar yapıp kendimizi kaptiriyoruz.. Akillandim ben.. Umarim sizin durum çok başkadır.ve uzulmezsiniz.

Maalesef hep böyle oluyor. Ondan ben ayrıldım neyseki derken yaptıklarıyla tekmeyi yiyen yine ben oldum . ama hala yalvarması araması kesinlikle hiçbir zaman ben aramadım bu süre içinde ara ara hep bi iletişmiz oldu bende aramızda geçenlere çok deger verdim yaşdığım huzuru özledim hala da böyle nasıl kurtulucam bilmiyorum . Arkadaşlarıma anlatamıyorum çünkü sürekli aynı şeyi anlatmaktan utanıyorum kimseyi sıkmak istemiyorum . Cevabını bildiğimiz bişeyi kendimize anlatamamak çok zor :KK43:

kızlar şimdi yine mesaj atmış ben hatalıyım pişmanım falan filan yine tersledim Hala suç bastırmaya çalışıyor bu ne yüzsülük ya o lafları bana deseler tek kelime etmem. Anlamıyorum ,sen beni bıraktın bende hata yaptım dyor bu ne gevşeklik

Maalesef hep böyle oluyor. Ondan ben ayrıldım neyseki derken yaptıklarıyla tekmeyi yiyen yine ben oldum . ama hala yalvarması araması kesinlikle hiçbir zaman ben aramadım bu süre içinde ara ara hep bi iletişmiz oldu bende aramızda geçenlere çok deger verdim yaşdığım huzuru özledim hala da böyle nasıl kurtulucam bilmiyorum . Arkadaşlarıma anlatamıyorum çünkü sürekli aynı şeyi anlatmaktan utanıyorum kimseyi sıkmak istemiyorum . Cevabını bildiğimiz bişeyi kendimize anlatamamak çok zor :KK43:
Konuşmak isterseniz ozelden de yazabilirsiniz. İstediğiniz kadar anlatabilirsiniz. Bıkmadan dinlerim..
Ayrildiysaniz birakin artık. Araya bir defa ayrılık girdi mi hiçbirşey eskisi gibi olmuyor. Beni de aldatmasina ragmen seviyordum. Geri de donmek istedi. Kabullenmedim. Yeni bir başlangıç yap. Ayril baris ,Ayril barış ilişki yalama oluyor. Giden zamana yazık.

Konuşmak isterseniz ozelden de yazabilirsiniz. İstediğiniz kadar anlatabilirsiniz. Bıkmadan dinlerim..
Ayrildiysaniz birakin artık. Araya bir defa ayrılık girdi mi hiçbirşey eskisi gibi olmuyor. Beni de aldatmasina ragmen seviyordum. Geri de donmek istedi. Kabullenmedim. Yeni bir başlangıç yap. Ayril baris ,Ayril barış ilişki yalama oluyor. Giden zamana yazık.

Çok haklisin canım ama iste zaman unutturana kadar insan aci cekiyor . Çok tesekkur ederim destegin icin

X