Kızlar nihayet hamileyim.

naxar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2008
42
0
kaydirigubbakcemile3:CüvCüv:6 haftalık hamileymişim darısı sizin başınıza inş en yakın zamanda istediginiz olur ben çok istedim ama şimdide inş kız olur diyom bi tane erkek var çünki

kaydirigubbakcemile3:CüvCüv:6 haftalık hamileymişim darısı sizin başınıza inş en yakın zamanda istediginiz olur ben çok istedim ama şimdide inş kız olur diyom bi tane erkek var çünki

hihoyyytcanım hayırlı olsun.rabbim gönlüne göre versin.kaydirigubbakcemile5

Arkadasım masallah cok sevındım darısı olmayanların basına,saglıklı sıhhatlı bıtsın ınsallah hayırlısıyla.Insan hamılelık dogum haberlerı alınca cok sevınıyor:1rolleyes:a.s.

evet bende şaşırdım aslında beklemiyodum moralim bozuktu ilk önce eczaneden test aldım daha 1 gün vardı günüme hemen çıktı ikinci çizgisi inanmadım ertesi gün kanda baktım çıktı şimdi tam 6 haftalık ve benm mide bulantılarım başlıyo helede sabahları fenaaaa ama olsun darısı olmayanların başına dua edin hayırlısıyla bi kızım olsun:)

canım cok sevindim Rabbim gönlüne göre versin inşallah saglıklı sıhhatli darısı tüm isteyenlere ve bana inşallah benimde adetime 2 gün var bekliyorum bakalım dua edin lütfen

gözünüz aydın
allah kucağınıza almayı nasip etsin

oh oh hadi bakalım sen sıranı savdın sıra bizdeeeyerimseniben ALLAH BAGIŞLASIN ŞİMDİDİEN CANIM.SAGLIKLI SIHHATLİ BİR EVLAT DOGURMAN DİLEGİMLE.SEVGİLER

tebrik ederim canım allah saglıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah.OLMAYANLARA DA VERSİN

hayırlı ugurlu saglıklı huzurlu mutlu olsun bizede dua edin

tşkrlr kızlar ama ben sigarayı bırakamadım işte size diycegim eger bebek düşünenler varsa hemen bıraksınlar şuan çok zor bırakması insanın midesi bulansada yinede istiyor psikolojik belkide varmı benim gibiler acaba ben hamileyken içmek istemiyom ama 2 3taneye izin varmış diyolar

allahım tamamına erdirsin sağsalim kucağına versin kuzunu.sağlıklı hayırlı doğumlar dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…