kızlar müjde

ekim.29

Allahumme Ya Mübdi
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
3.838
39
35
ya sonunda oldu temmuzda çift çizgi görmek istiyodm başardmm hamileyimm kıızzzlarrrr yaşasınn kısmetse anne olcammm rabbm herkese tatdrsnnnnnnnnnnn :lepi: :teytey: :nazar: :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Canımm tebrik ederim bende temmuzda anne olanlardanım..Allah hevesimizi kursağımızda bırakmasın inş....

Canım adetim 2 gün geçmişti.Eşime idrar testi aldırttım evde yaptım ve silik de olsa çift çıktı. Emin olmak için hastahaneye gittim ve kan verdim hcg 427 çıktı. Henüz çok küçük olduğu için ultrasonda görünmezmiş. Doktor haftaya gelin dedi. Cuma gideceğim inşallah.Sen naptın?

tebrikler canim. bikac gundur diger yazini okuyordum adet gunum ama tik yok demek bebis varmis :))) allah saglikli bir hamilelik versin insallah. bisey sorcam diger belirtilerini okudum da peki akintin var miydi canim hic?

tebrikler canimm
darisi bizlerin basina insallahhhhhhhhhhh

rockwell akıntıda hamilelik belirtisiymiş ama ben günlük ped kulanıyodm hiç dikkatetmedm ben her zamn çektgm adet agrılarmı çekmedimm canmm inşş isteyen herkese rabbm nasipp edr canmm

canm bn evde yaptım 2 çizgi çıktı 2 gün daha bekleyim kan vermek için diyoomm bakalımm canmm rabbm kucagmza almayı nasip etsnn inşşşşş

kızlar ikinizi de tebrik ediyorum.allah sorunsuz bir hamileliğin ardından sağlıkla meleklerinizi kucağınıza versin inşallah...
ama bizi unutmayın ve nolur bizim için dua edin :)
allah tüm isteyenlere meleklerini göndersin tez zamanda inşallah...

Ekim 29 ve mts tebrikler hayırlı olsun ikinizede maşallah darısı hayırlısıyla benim başıma inşallah selam ve dua ile.....

arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz. ikinizi de tebrik ederim. darısı Cananur un başına inşallah. allah isteyen herkese nasip etsin.

Allahım ne kadar şanslısın Allah tüm isteyenlere nasip eder inşallah çok sevindim sanki ben hamileymişim gibi birde senin kaç günün geçtide test yaptın birde normal yollamı hamile kaldınn tedaviylemi yazarsan sevinirim Allah bebeğini sap salim kucağına almayı nasip etsin seni ve eşini tebrik ederim

tebrikler canım yeniden hamiş olmana çok sevindim rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsinnŞeniz

tatlım ttebrik ederim allahım sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin
bizden dualarını esirgeme olurmu hamişlarin duası kabul olurmuş

canm ben normal yolla kaldım ama hep günaşırı ilşkiye girdk bu ayy 2 gün geçtiiii canmmmm

X